0

Detroito policijos departamentas sutinka su naujomis veido atpažinimo taisyklėmis

  • 29 birželio, 2024


Siekdamas teisinio susitarimo, Detroito policijos departamentas sutiko dėl naujų apsauginių turėklų, ribojančių, kaip jis gali naudoti veido atpažinimo technologiją.

Ši nauja politika draudžia policijai suimti žmones remiantis tik veido atpažinimo paieškos rezultatais arba nuotraukų, atliktų iškart po veido atpažinimo paieškos, rezultatais. Jame taip pat teigiama, kad nuotraukų rinkiniai negali būti atliekami vien tik veido atpažinimo pagrindu – vietoj to turi būti papildomų įrodymų, siejančių įtariamąjį su nusikaltimu.

Politikoje, kurią teismas gali vykdyti ateinančius ketverius metus, taip pat reikalaujama, kad policija būtų apmokyta apie veido atpažinimo technologijų riziką ir pavojus, taip pat nuo 2017 m. turi būti atliktas visų atvejų, kai veidų atpažinimas buvo naudojamas siekiant gauti arešto orderį, auditas.

Rogeris Williamsas, juodaodis, kuris buvo suimtas po to, kai buvo identifikuotas naudojant veido atpažinimo techniką, padavė ieškinį policijos departamentui ir jam atstovavo advokatai iš Amerikos piliečių laisvių sąjungos ir Mičigano universiteto teisės mokyklos Civilinių teisių ginčų iniciatyvos.

Skelbdama taikos susitarimą ACLU apibūdino tai kaip „tautos stipriausią policijos departamento politiką ir praktiką, ribojančią teisėsaugą naudoti šią pavojingą technologiją“. Ji taip pat pažymėjo, kad moterys ir spalvoti žmonės „labiau tikėtina, kad juos klaidingai atpažins veido atpažinimo technologija“.

„Šiam skausmingam mūsų gyvenimo skyriui pasibaigus, mano žmona ir aš toliau didinsime informuotumą apie šios technologijos keliamus pavojus“, – sakoma Williamso pranešime.

Pranešama, kad jis 30 valandų praleido kalėjime po to, kai buvo klaidingai atpažintas kaip vyras, užfiksuotas stebėjimo filmuose, vagiantis penkis laikrodžius iš parduotuvės Detroito centre. Jo vairuotojo pažymėjimo nuotrauka buvo pateikta atliekant veido atpažinimo paiešką nuotraukų ir pažymėjimų nuotraukų duomenų bazėje, o filmuotą medžiagą pateikęs apsaugos rangovas sutiko, kad jis geriausiai atitiko, todėl jis buvo sulaikytas.

Vėliau prokurorai kaltinimus atsisakė. Policijos departamentas pranešė, kad taip pat sumoka Williams 300 000 USD kaip dalį susitarimo.

Savo pareiškime policijos departamentas teigė, kad yra „patenkintas savo darbu su ACLU ir Mičigano universitetu per pastaruosius pusantrų metų“, ir pridūrė, kad „tvirtai“ tiki, kad naujoji politika „pasitarnaus kaip nacionalinė geriausia praktika ir modelis kitoms agentūroms, naudojančioms šią technologiją.

Miestai, įskaitant San Franciską, uždraudė teisėsaugai naudoti veido atpažinimo funkciją. „Microsoft“ taip pat neseniai uždraudė policijos departamentams naudoti savo AI technologiją veido atpažinimui.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -