0

Kiek kainuoja ChatGPT? Viskas, ką reikia žinoti apie OpenAI kainodaros planus

  • 15 birželio, 2024


„OpenAI“ AI veikianti pokalbių robotų platforma „ChatGPT“ nuolat plečiasi su naujomis funkcijomis. Dabar ji siūlo parduotuvę – GPT parduotuvę – AI valdomoms programoms ir paslaugoms. Neseniai pristatyta prisiminimų funkcija leidžia išsaugoti nuostatas, kad pokalbiai būtų labiau pritaikyti jums. Netrukus „ChatGPT“ įgis atnaujintą balso režimą, leidžiantį daugiau ar mažiau bendrauti su platforma realiuoju laiku.

Taigi, jums gali kilti klausimas: kiek kainuoja „ChatGPT“? Į šį klausimą atsakyti sunkiau, nei jūs manote. „OpenAI“ siūlo daugybę mokamų ir nemokamų „ChatGPT“ planų, skirtų klientams nuo fizinių asmenų iki ne pelno organizacijų, mažų ir vidutinių įmonių, švietimo įstaigų ir įmonių.

Norėdami stebėti įvairias galimas „ChatGPT“ prenumeratos parinktis, parengėme „ChatGPT“ kainodaros vadovą. Mes jį nuolat atnaujinsime, kai bus pristatyti nauji planai.

ChatGPT nemokamai

Kadaise nemokama ChatGPT versija buvo gana ribota. Tačiau tai pasikeitė, nes OpenAI įdiegė naujas galimybes ir pagrindinius generatyvius AI modelius.

„ChatGPT“ nemokami vartotojai gauna prieigą prie pavyzdinio „OpenAI“ GPT-4o modelio, atsakymų, papildytų turiniu iš žiniatinklio, prieigą prie GPT parduotuvės ir galimybę įkelti failus bei nuotraukas ir užduoti klausimus apie tuos įkėlimus. Vartotojai taip pat gali saugoti pokalbių nuostatas kaip „atminimus“ ir panaudoti išplėstinę duomenų analizę – „ChatGPT“ funkciją, kuri gali „pagrįsti“ (ty analizuoti duomenis iš) failus, pvz., skaičiuokles ir PDF.

Ten yra Tačiau nemokamo ChatGPT plano trūkumai, įskaitant kasdienius GPT-4o modelio pajėgumo apribojimus, atsižvelgiant į paklausą. Kai vartotojas pasiekia ribas, jis automatiškai, nors ir laikinai, perjungiamas į OpenAI mažiau palaikantį GPT-3.5 modelį. Nemokami „ChatGPT“ vartotojai taip pat praleidžia tam tikras duomenų analizės funkcijas, kurias išsamiau aptarsime toliau.

„ChatGPT Plus“.

Atskiriems vartotojams, norintiems daugiau galimybių turėti „ChatGPT“, yra „ChatGPT Plus“, kuris kainuoja 20 USD per mėnesį.

„ChatGPT Plus“ siūlo 5 kartus didesnį pajėgumą nei nemokamas „ChatGPT“, taip pat ankstyvą ir prioritetinę prieigą prie naujesnių įrankių, pvz., „OpenAI“ „MacOS“ kliento, skirto „ChatGPT“.

Be to, „ChatGPT Plus“ abonentai gauna atnaujintą duomenų analizės funkciją, paremtą GPT-4o, kuri gali kurti interaktyvias diagramas ir lenteles iš duomenų rinkinių. Naudotojai gali įkelti analizuojamus failus tiesiai iš „Google“ disko ir „Microsoft OneDrive“ arba iš savo įrenginių.

„ChatGPT“ komanda

Tarkime, kad turite nedidelę įmonę arba valdote organizaciją ir norite daugiau nei vienos ChatGPT licencijos bei bendradarbiavimo funkcijų. „ChatGPT Team“ gali atitikti sąskaitą: tai kainuoja 30 USD vienam vartotojui per mėnesį arba 25 USD vienam vartotojui per mėnesį, kasmet apmokestinama iki 149 vartotojų.

„ChatGPT Team“ suteikia specialią darbo sritį ir administratoriaus įrankius komandos valdymui. Visi „ChatGPT Team“ plano vartotojai gauna prieigą prie naujausių „OpenAI“ modelių ir anksčiau minėtų įrankių, leidžiančių „ChatGPT“ analizuoti, redaguoti ir išgauti informaciją iš failų. Be to, „ChatGPT Team“ leidžia komandos žmonėms kurti ir bendrinti tinkintas programas, panašias į programas GPT parduotuvėje, remiantis OpenAI modeliais. Šios programos gali būti pritaikytos konkretiems naudojimo atvejams ar skyriams arba suderintos su komandos duomenimis.

„ChatGPT Enterprise“.

Didelės organizacijos – bet kuri organizacija, kuriai reikia daugiau nei 149 „ChatGPT“ licencijų, konkrečiai – gali pasirinkti „ChatGPT Enterprise“, OpenAI įmonei skirtą ChatGPT planą. „OpenAI“ neskelbia „ChatGPT Enterprise“ kainos, tačiau nurodyta kaina yra apie 60 USD vienam vartotojui per mėnesį su mažiausiai 150 vartotojų ir 12 mėnesių sutartimi.

„ChatGPT Enterprise“ be vanilės „ChatGPT“ prideda „įmonės lygio“ privatumo ir duomenų analizės galimybes, taip pat patobulintas našumo ir tinkinimo parinktis. Yra speciali darbo sritis ir administratoriaus konsolė su įrankiais, skirtais valdyti, kaip organizacijos darbuotojai naudoja „ChatGPT“, įskaitant vieno prisijungimo integravimą, domeno patvirtinimą ir prietaisų skydelį, kuriame rodoma naudojimo ir įtraukimo statistika.

Bendrinami pokalbių šablonai, pateikti kaip „ChatGPT Enterprise“ dalis, leidžia vartotojams kurti vidines darbo eigas ir robotus, naudojantys „ChatGPT“, o kreditai OpenAI API platformoje leidžia įmonėms, jei jos pasirenka, sukurti visiškai tinkintus „ChatGPT“ pagrįstus sprendimus.

„ChatGPT Enterprise“ klientai taip pat gauna prioritetinę prieigą prie modelių ir linijų, skirtų OpenAI žinioms, įskaitant specialią paskyrų komandą, mokymus ir konsoliduotas sąskaitas faktūras. Be to, jie gali sudaryti verslo partnerių sutartis su „OpenAI“, kurių reikalauja JAV įstatymai įmonėms, norinčioms naudoti tokius įrankius kaip „ChatGPT“ su privačia sveikatos informacija, pvz., medicininiais įrašais.

ChatGPT Edu

„ChatGPT Edu“, naujesnis „OpenAI“ pasiūlymas, pristato „ChatGPT“ versiją, skirtą universitetams ir juos lankantiems studentams, taip pat dėstytojams, personalo tyrėjams ir miestelių operacijų komandoms. Kainos dar nebuvo paskelbtos viešai arba apie jas pranešta naudota, bet mes atnaujinsime šią skiltį, jei taip.

„ChatGPT Edu“ yra panašus į „ChatGPT Enterprise“, išskyrus tai, kad palaiko SCIM – atvirą protokolą, naudojamą debesies tapatybei ir prieigos valdymui supaprastinti. (Ateityje „OpenAI“ planuoja įdiegti SCIM į „ChatGPT Enterprise“.) Kaip ir „ChatGPT Enterprise“, „ChatGPT Edu“ klientai gauna duomenų analizės įrankius, administratoriaus valdiklius, vienkartinį prisijungimą, patobulintą saugą ir galimybę kurti ir bendrinti pasirinktinius pokalbių robotus.

„ChatGPT Edu“ taip pat yra su naujausiais OpenAI modeliais ir, svarbiausia, padidintais pranešimų limitais.

OpenAI ne pelno organizacijoms

„OpenAI ne pelno organizacijoms“ yra ankstyvas „OpenAI“ žingsnis į ne pelno siekiančius technologijų sprendimus. Tai ne atskiras „ChatGPT“ planas, o daugybė nuolaidų reikalavimus atitinkančioms organizacijoms.

Ne pelno organizacijos gali pasiekti „ChatGPT Team“ su nuolaida – 20 USD per mėnesį vienam vartotojui. Didesnės ne pelno organizacijos gali gauti 50% nuolaidą „ChatGPT Enterprise“, kuri vienam vartotojui kainuoja apie 30 USD.

Tačiau tinkamumo reikalavimai yra gana griežti. Nors ne pelno organizacijos, įsikūrusios bet kurioje pasaulio vietoje, gali kreiptis dėl nuolaidų, OpenAI šiuo metu nepriima paraiškų iš akademinių, medicinos, religinių ar vyriausybinių institucijų.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -