0

Naujausias „Meta“ eksperimentas kopijuoja pagrindines „BeReal“ ir „Snapchat“ idėjas

  • 17 gegužės, 2024


„Meta“ vėl ima prieš savo konkurentus, kurdama funkciją, kuri pasiskolina koncepcijas iš kitų – šiuo atveju „BeReal“ ir „Snapchat“. Bendrovė kuria „Instagram“ funkciją „Peek“, kuri leistų vartotojams skelbti autentiškas nuotraukas, kurias galima peržiūrėti tik vieną kartą. Nors „Snapchat“ išpopuliarino trumpalaikio turinio idėją socialinėje žiniasklaidoje, „BeReal“ pirmavo autentiško, neredaguoto turinio skelbimo tendencijoje. Panašu, kad „Meta“, kuri, kaip žinoma, kopijuoja startuolius ir kitas technologijų įmones, vėl tai daro naudodama naują funkciją.

Socialinės žiniasklaidos įmonė penktadienį „TechCrunch“ patvirtino, kad funkcija, kurią pirmą kartą pastebėjo atgalinės inžinierius Alessandro Paluzzi, yra vidinis prototipas ir nėra bandoma išoriškai.

Panašu, kad „Peak“ yra trumpalaikiškesnė „Istorijų“ versija, kurią galima žiūrėti 24 valandas. Nuotrauka, bendrinama naudojant „Peek“, turėtų būti padaryta jūsų fotoaparatu, nes negalėsite įkelti vaizdo iš savo fotoaparato galerijos, rodo Paluzzi pasidalijusi ekrano kopija. Be to, negalėsite redaguoti nuotraukos ar pridėti filtro, o tai koncepcija, kuri išpopuliarėjo atsiradus „BeReal“.

Atrodo, kad „Peek“ yra šiek tiek panašus į „Instagram“ „Candid Stories“ funkciją, kuri buvo pradėta bandyti 2022 m., kad galėtų konkuruoti su „BeReal“. Nors ši funkcija niekada nebuvo pristatyta visiems vartotojams, iš esmės tai buvo „BeReal“ klonas. Ši funkcija siųs pranešimus žmonėms, skatinančius juos užfiksuoti tai, ką jie daro šiuo metu, ir dalytis ja neredaguojant vaizdo ar nepridedant filtro.

Nors „Candid Stories“ ragino vartotojus dalytis autentišku turiniu kiekvieną dieną tam tikru laiku, „Peek“ leido jums tai padaryti jūsų pačių sąlygomis.

Lankstumas gali būti patrauklesnis vartotojams, kurie domisi dalytis autentišku turiniu, bet nenori to daryti pagal atsitiktinį laikmatį. „Instagram“ įsijungimas į autentišką nuotraukų dalijimąsi gali suvilioti vartotojus, ypač dėl to, kad pranešimai rodo, kad „BeReal“ praranda jėgą (kas, jos teigimu, yra klaidinga).

Paluzzi paskelbtoje ekrano kopijoje pažymima, kad „Instagram“ mato „Peek“ kaip būdą „dalytis mažomis akimirkomis su žmonėmis, kuriuos myli“. Tikėtina, kad „Instagram“ tikisi, kad ši funkcija paskatins vartotojus dalytis papildomų tipų turiniu programoje, nes reikia dar kartą konkuruoti su „BeReal“.

Kaip ir bet kurio kito vidinio prototipo atveju, nežinoma, kada ir ar „Instagram“ planuoja išleisti „Peek“ viešai. Žinoma, jei „Instagram“ išleis šią funkciją, gali būti, kad ji atrodys kitaip arba bus pervadinta.

Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita