0

Rhea, vadovaujama Thielio, pelno dar 10 mln

  • 30 gegužės, 2024


Vaisingumas išlieka neatidėliotinas susirūpinimas visame pasaulyje – gimstamumas mažėja daugelyje šalių, o nevaisingumo lygis (ty galimybė pastoti) didėja.

Ir atsižvelgiant į emocines kovas, su kuriomis žmonės susiduria kovodami su nevaisingumu, nenuostabu, kad galimybė yra tokia didelė. Tačiau lygiai taip pat, kad sektorius tebėra iš esmės susiskaidęs ir atskirtas.

Singapūre ir Niujorke įsikūrusi reprodukcinės sveikatos paslaugų teikėja „Rhea“ siekia įveikti šį iššūkį sujungdama pasaulinę vertės grandinę ir naudodama technologijas.

„Rhea“ ketvirtadienį pranešė užsitikrinusi 10 mln. USD finansavimą, kad galėtų toliau plėsti savo paslaugą. Ankstesnis rėmėjas Thiel Capital vadovavo šiai naujausiai infuzijai, dalyvaujant „LifeX Ventures“, „Blue Lion Global“ ir „FJ Labs“.

Už naujus pinigus „Rhea“ planuoja 2024 m. įsigyti daugiau klinikų, išplėsti savo paslaugas naujose rinkose ir išplėsti reprodukcinės sveikatos specialistų komandą, kad visame pasaulyje būtų sukurtas aukštos kokybės vaisingumo priežiūros standartas. Dabar „Rhea“ turi daugiau nei 380 darbuotojų 12 rinkų.

Paskutinis finansavimas buvo gautas iš pradinių 20 mln. USD 2023 m. ir anksčiau šiais metais įsigytos Izraelio startuolio „Embryonics“, kuris sukūrė dirbtinio intelekto pagrindu sukurtus IVF programinės įrangos sprendimus.

Startuolis šiandien taip pat paskelbė, kad pristato „Rhea“, kuri yra visapusiška reprodukcinės sveikatos paslauga, jungianti būsimas šeimas Azijoje su papildomomis operacijomis Šiaurės Amerikoje ir Europoje.

„Rhea“ ekosistemą sudaro „GenPrime“ – pasaulinis nuosavų ir partnerių klinikų tinklas; „Rhea Labs“ – integruota technologijų platforma, kuri naudoja duomenis, kad pagreitintų pateikimą į rinką ir įtrauktų kokybiškų produktų atsiliepimus, kad pagerintų pacientų rezultatus; ir vaisingumo sveikatingumo partnerių rinkinys, įskaitant Moom Health, Elix Healing ir Madam Partum, siekiant pasiūlyti išsamesnes reprodukcinės sveikatos paslaugas.

„Rhea“ integravo „Embryonics“ dirbtiniu intelektu pagrįstus diagnostikos įrankius į savo produktų kūrimo vamzdyną ir išskirtines regioninio platinimo teises su pagrindiniais medicinos partneriais. „Rhea Labs“ taip pat kuria pasaulinę lytinių ląstelių mainų bendrovę „RheaX“, kuri kuria kūrybingus sprendimus lytinių ląstelių suderinimo ir perdavimo procesui pagerinti. Partnerystė su Baylor College of Medicine, sveikatos mokslų universitetu Teksaso medicinos centre, padės plėtoti mainus.

„Rhea“ iš pradžių inkubavo „Recharge Capital“, reaguodama į augančią tendenciją, kad moterys ir šeimos visame pasaulyje trokšta daugiau lankstumo ir galimybių planuojant šeimą, „TechCrunch“ sakė „Rhea“ generalinė direktorė Margaret Wang. Lorin Gu, „Recharge Capital“ įkūrėjas, įkūrė „Rhea“, o Wang, kuri 2023 m. sausio mėn. pirmą kartą prisijungė prie „Recharge“ patarėju, rugsėjo mėnesį perėmė „Rhea“ generalinio direktoriaus pareigas.

Iš pradžių planuota, kad „GenPrime“ sudarys mažas Pietryčių Azijos klinikų sąrašas. Tačiau firmos nariai, remdamiesi savo patirtimi vaisingumo srityje, norėjo sukurti įmonę, kuri platformoje teiktų ne tik klinikinį tinklą (GenPrime), bet ir medicinos prietaisus, įžvalgas bei visapusį sveikatingumo paslaugų rinkinį.

„Tradicinis požiūris yra labai tylus ir remiasi trečiųjų šalių žaidėjais – mes diegiame naujoves integruodami, kad sujungtume skirtingas vertės grandinės dalis ir derintume ne tik aukštesnę fizinės klinikos patirtį, bet ir technologijų taikymą. “, – sakė Wang.

Neseniai paskelbta ataskaita rodo, kad pasaulinis gimstamumas per pastaruosius 70 metų sumažėjo per pusę, o daugiau nei pusė šalių yra mažesnis nei pakeitimo lygis. (Kai kuri greita statistika: Pietų Korėjos gimstamumas yra mažiausias pasaulyje, Singapūre pernai sumažėjo 1,0, o Kinijos, didžiausios regiono rinkos, gyventojų skaičius mažėjo antrus metus iš eilės.)

„Sparčiai mažėjantys gimstamumo rodikliai visame pasaulyje yra signalas apie gresiantį gyventojų skaičiaus mažėjimą, kurio poveikis ypač paveikia Azijos šalis“, – sakė Wang.

Be to, kiekviena šalis turi savo nuostatus, todėl sudėtinga vaisingumo kelionėje su unikaliais reikalavimais. Pavyzdžiui, Kinijos nacionalinė sveikatos komisija draudžia vienišoms moterims naudoti pagalbinio apvaisinimo technologiją (ART), įskaitant kiaušialąsčių šaldymą. Paslaugos prieinamos tik susituokusioms heteroseksualioms poroms Kinijoje. Dėl to daugelis Kinijos pacientų turi keliauti per AIPAC regioną, kad gautų vaisingumo paslaugas, pažymėjo Wang. Singapūre planinis kiaušinėlių užšaldymas moterims nuo 21 iki 37 metų buvo įteisintas tik 2023 m. liepos mėn.

„Rhea“ platforma jungia būsimas šeimas Azijoje, susiduriančias su įvairiais reguliavimo iššūkiais, susijusiais su reprodukcine sveikata. Nepaisant daugybės naujų galimybių, tyrinėjimas, informacijos rinkimas ir pagrįstų sprendimų priėmimas išlieka bauginantis iššūkis dėl emocinio ir pažeidžiamo patirties pobūdžio, paaiškino Wang.

„Klinikų tinklo srityje mes žiūrime į tokius žaidėjus kaip CCRM ir Spring Fertility, kurių dėmesys pirmiausia skiriamas pacientui, ir, žinoma, IVI RMA ir EuginGroup, kad būtų pasiektas mastas“, – sakė Wang, paklaustas apie savo pramonės kolegas. „Tačiau visa tai paprastai yra visoje Europoje ir Jungtinėse Valstijose. Azijoje grupės yra daug mažesnės ir vienose šalyse (kuriose kyla vienos šalies rizika) arba visame mikroregione. Tačiau niekas negalvoja apie visą ekosistemą, pirmiausia pasaulinę, ir apie tai, kaip mes kuriame ir integruojame technologijas ir įrenginius. Rhea išlieka diferencijuota, nes tai yra pirmoji integruota ekosistema skirtoms šeimoms, kurių centras yra Azijoje.

Šiuo metu apranga yra augimo fazėje, remdamasi pernai įsigytu turtu ir plečia savo integruotą modelį, kad pasiektų platesnius klientus. Pavyzdžiui, „Rhea“ įsigijo medicininio turizmo įmonę, kurios specializacija yra vaisingumo paslaugų paklausa iš Kinijos.

„Ši įmonė paprastai nukreipia pacientus į partnerių klinikas, tačiau prisijungę prie mūsų įmonės dabar galime nukreipti paklausą į klinikas, kurias turime, žinome ir pasitikime patirties kokybe. Bendros verslo maržos pagerėja, nes dabar mes ne tik fiksuojame dalį patirties (perdavimo potencialių klientų ar individualių paslaugų), bet ir visą paciento kelionę“, – sakė Wang.

Bendrovė uždirba iš savo klinikų paslaugų, generuodama potencialius klientus klinikoms ir įmonėms partnerėms bei turėdama išskirtines technologijų ir medicinos prietaisų platinimo ar kūrimo teises.

Siekdama teikti integruotą paslaugų ekosistemą, Rhea pristatė savo vyresniąją patarėjų grupę, kurią sudaro daktaras Miltonas Leongas, IVF pradininkas Honkonge ir Honkongo reprodukcinės medicinos draugijos įkūrėjas; Cynthia Hudson, TMRW Life Sciences klinikinės strategijos viceprezidentė; Dr. Javaid I. Sheikh, Weill Cornell medicinos dekanas – Kataras; Dr. Michael Coburn, Baylor College of Medicine koledžo profesorius ir Urologijos katedros pirmininkas; Bea Camacho, IDEO Pietryčių Azijos direktorė; Weylin Liew, „Fetility Support SG“ įkūrėja ir „Global Sustainability Portfolio Manager“ bei Singapūro nepriklausomo turto fondo GIC aktyvių įsipareigojimų vadovė.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita