0

Shopify įsigyja gijų (ne, ne tą)

  • 7 birželio, 2024


„Shopify“ įsigijo „Threads.com“, „Seqiuoa“ palaikomą „Slack“ alternatyvą, savo svetainėje pranešė „Threads“. Įmonės neatskleidė sandorio sąlygų, tačiau teigė, kad Threads.com komanda prisijungs prie Shopify.

Threads pridūrė, kad praėjusiais metais paleidus Meta socialinį tinklą tuo pačiu pavadinimu, startuolis turėjo „galimybę parduoti mūsų domenus“. Neaišku, ar startuolis pardavė domeno vardą „Meta“, „Shopify“ ar kam nors kitam, tačiau pastaboje nurodoma, kad būtų tekę pakeisti prekės ženklą iš „Threads“, jei būtų išlikę nepriklausomi. Susisiekėme su visomis šiomis įmonėmis ir, jei išgirsime, atnaujinsime istoriją.

„Threads.com“ 2019 m. išleido savo produktą slaptai ir skyrė 10,5 mln. USD finansavimą. Jis buvo išmestas į dėmesio centrą po to, kai „Meta“ pristatė „Threads“, savo „Twitter“ panašų socialinį tinklą. Pažymėtina, kad „Meta“ taip pat turėjo kitą produktą pavadinimu „Threads“, „Instagram“ pagalbinę programą, kuri buvo paleista 2019 m. ir buvo uždaryta 2021 m.

Threads.com komanda teigė, kad nors „Meta“ socialinis tinklas augo, kelios įmonės kreipėsi į startuolį, siekdamos jį įsigyti. Galiausiai ji pasirinko „Shopify“, kaip teigiama, kad galėtų „padirbėti dideliu mastu“.

„Maždaug tuo pačiu metu [when Threads.com was considering selling the domain], į mus kreipėsi keletas įmonių, svarstydamos, ar būsime pasirengę įsigyti. Kai tai nutiko praeityje, mandagiai atsisakydavome. Tačiau šį kartą viskas buvo kitaip“, – pranešime rašė bendrovė. „Nebuvome labai susijaudinę dėl laiko, kurio prireiks investuoti į prekės ženklo keitimą, o dėl to, kad technologinė pažanga dabar yra prekė, džiaugiamės galėdami prisijungti prie vietos, kur galėtume dirbti dideliu mastu.

Praėjusiais metais „Meta“ pasirinko naudoti „Threads.net“, nes „Threads“, verslo komunikacijos startuolis, jau priklausė „Threads.com“. Tačiau daugelis klientų vis tiek apsilankė .com svetainėje ir net atsisiuntė paleisties programėlę, kol suprato, kad tai ne socialinis tinklas, kurio jie ieško.

Remiantis tuo metu gautais analizės įmonės data.ai duomenimis, nuo liepos 6 d. iki liepos 12 d. Threads.com programėlė visame pasaulyje buvo atsiųsta 880 000 vien tik naudojant iOS. O „Android“ programėlė perkopė milijono atsisiuntimų ribą prieš kelis kartus. „Meta“ paleidžia savo socialinį tinklą „Threads“.

„Threads yra galingas žodis ir internetinis terminas“, – pernai „TechCrunch“ išplatintame pranešime sakė „Threads“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Rousseau Kazi, šešerius metus dirbęs „Facebook“.

„Gijų naudojimas įvairiose platformose yra geriausias būdas palaikyti ryšį su savo [.net]dirbti arba [.com]pany. Atsižvelgiant į tai, nenuostabu, kad Meta pasirinko galingą etiketę, atspindinčią jų požiūrį į miesto aikštės statybą.

„Shopify“ generalinis direktorius Tobi Lutke pasveikino Kazį ir jo komandą, tačiau nepaaiškino, kaip planuoja integruoti produktą į „Shopify“.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita