0

„VinFast“ avarija, per kurią žuvo keturių asmenų šeima, šiuo metu vyksta federalinis tyrimas

  • 20 gegužės, 2024


„TechCrunch“ sužinojo, kad aukščiausia JAV transporto priemonių saugos institucija pradėjo oficialų tyrimą dėl balandžio mėn. įvykusios visiškai elektrinio visureigio „VinFast VF8“ avarijos, nusinešusios keturių asmenų šeimos gyvybes.

Nelaimė įvyko Pleasantone, Kalifornijoje, balandžio 24 d., apie 21 val. Policija tuomet vietinėms naujienų agentūroms pranešė, kad atrodė, kad transporto priemonė nesuvaldė, kol atsitrenkė į ąžuolą ir užsiliepsnojo. Nacionalinės greitkelių eismo saugumo administracijos (NHTSA) atstovas pirmadienį TechCrunch sakė, kad jos Specialiųjų avarijų tyrimų skyrius „dokumentuos avarijos aplinkybes ir kilusį gaisrą“.

Aukos, kurias Alamedos apygardos šerifo departamentas nustatė kaip Taruną ir Rincy George'ą, bei jų du vaikus, transporto priemonės neturėjo.

Praėjus kelioms dienoms po avarijos, NHTSA buvo pateiktas skundas, kuriame paaiškinta, kad savininkas elektromobilį paskolino bendradarbiui. Tariamas savininkas patyrė bent vieną atvejį, kai automobilio eismo juostos pagalbinė funkcija pastūmėjo transporto priemonę į dešinę, teigiama skunde.

Nacionalinė transporto saugos valdyba pirmadienį „TechCrunch“ sakė nepradėjusi avarijos tyrimo. Pleasantono policijos departamentas pranešė, kad vyksta jo paties tyrimas. „VinFast“ iš karto neatsakė į prašymą pakomentuoti.

Vietnamo elektromobilių gamintojas „VinFast“ pradėjo gabenti savo VF8 visureigį į JAV 2023 m. pradžioje. Diegimas nebuvo sėkmingas. Recenzentai apkaltino įmonę dėl prastos kokybės. 2023 m. gegužės mėn. ji paskelbė atšaukimą dėl problemų, susijusių su prietaisų skydelio ekrano ištuštėjimu. Mažiausiai vienas kitas skundas, pateiktas NHTSA tuo metu, kai buvo paskelbtas šis straipsnis, susijęs su incidentu, kai vairuotojo pagalbos sistema netikėtai pasuko vairą.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita