0

Aileen Cannon ir Fani Willis – JAV teisingumas krenta – Astroinform su Marjorie Orr

  • 6 birželio, 2024


Trumpo teisinės bėdos ką tik palengvėjo, nes Floridos teisėja Aileen Cannon, kurią jis paskyrė, iškėlė įslaptintų dokumentų bylą, galbūt jau po rinkimų. Džordžijos apeliacinis teismas sustabdė rinkimų sugriovimo sąmokslo bylą, siekdamas ištirti DA Fani Willis ir specialiojo prokuroro santykius.

„Apeliacinio teismo sprendimas pabrėžia Trumpo sėkmių seriją jo ilgalaikėje strategijoje – nukreipti prokurorus į gynybą, pulti juos į viešąją erdvę ir užginčyti juos teisme“.

Aileen Cannon, 1981 m. vasario 1 d., Kalis, Kolumbija (internetinis šaltinis sako iš viešų įrašų), yra Saulės Vandenis su itin ryžtingu ir galinčiu būti negailestingu Marsu Vandenio trikampyje Plutone, sekstiliniame Neptūne; ir Jupiterio Saturno junginys Svarstyklėse.

Pažymėtina, kad tr Uranas sulygins savo Marso 16-ąjąth nuo šio mėnesio iki liepos pradžios ir vėl spalio pabaigos, per lapkričio rinkimus ir paskutinį kartą 2025 m. pavasarį. Tr Uranas, atsitrenkęs į Marsą, gali būti tam tikras šokas, sukeliantis nesaugumą ir pernelyg didelės reakcijos tikimybę. Ji taip pat turi savo Saulės lanko Marso pasipriešinimą Saturnui, kuris paprastai yra kliūtis. 2025 m. nuo spalio iki vasario pradžios tr Neptūnas sutampa su Merkurijaus / Plutono vidurio tašku (= gudrumas, melas). (NB, darant prielaidą, kad gimimo data yra tiksli).

Jos santykių diagramoje su Trumpu yra lemtingas Plutono sekstilės Neptūno jodas ir Merkurijaus ryšys (tas pats, kaip ir prieš tris savaites gimusio Jaredo Kushnerio). Tr Saturnas blokuoja Plutoną ant vienos jodo kojos antroje šio rugpjūčio pusėje ir vėl 2025 m. sausio pabaigoje.

Fani Willis, Džordžijos DA, 1971 m. spalio 27 d., Skorpionas su Merkurijaus Venera taip pat Skorpione; plius Saturnas Dvynių opozicijoje Neptūnas Jupiteris Šaulio ženkle, Marsas taip pat yra vėlyvajame Vandenyje kaip teisėjas Cannonas. Arba iš tikrųjų, priklausomai nuo jos gimimo laiko, tai gali būti laipsniu anksčiau, todėl Urano aikštę užfiksuoja būtent dabar, nes jos Trumpo byla atidedama. Ta sukrėtimo įtaka kartojasi nuo spalio pabaigos iki gruodžio ir vėl 2025 m. pavasarį. Iki rugsėjo pradžios ji atrodo nugalėta.

Jos santykių su Trumpu diagramoje yra konkurencingas sudėtinis Marso Saulės kvadratas, kurį šio mėnesio pabaigoje ir iki liepos mėn., vėl šių metų spalio–lapkričio mėn., rimtai drasko tr Uranas. Neptūno kvadratu pakirto sudėtinį Saturną nuo gegužės iki rugsėjo pradžios ir vėl 2025 m. pavasarį.

Kažkas rimtai negerai su JAV teismų skyriais iš kelių skirtingų krypčių. Kabančių čadų šešėliai 2000 m. ir bananų respublikos sprendimai.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita