0

Amanda Knox – nesibaigianti saga – Astroinform su Marjorie Orr

  • 5 birželio, 2024


Amanda Knox Italijoje vis dar kovoja su teisinėmis kovomis praėjus 17 metų po to, kai buvo neteisingai apkaltinta Merdeith Kercher nužudymu. Iš pradžių ji buvo nuteista ir kalėjo ketveriems metams, o vėliau sulaukė penkių teismų, kol 2015 m. buvo išteisinta. Ji prarado bandymą panaikinti nuosprendį dėl šmeižto, kad iškart po žmogžudystės kaltino netinkamą vyrą. Jai buvo skirta trejų metų bausmė, kurią ji atliko, ir priteistos bylinėjimosi išlaidos neteisingai apkaltintam vyrui.

Ji tvirtino, kad po žmogžudystės Italijos policija ją „apgavo“ ir „plojo antausį“ ir kad ji privertė ją apkaltinti nekaltą vyrą nužudymu per ilgą naktinį tardymą be advokato ir vertėjo. Ji sakė: „Buvau priversta paklusti, buvau per daug sutrikusi ir išsekusi, kad galėčiau priešintis“, – sakė ji ir pridūrė: „Labai apgailestauju, kad nebuvau pakankamai stipri, kad atsispirčiau policijos spaudimui. Buvau išsigandusi, apgauta ir netinkamai elgiamasi. Aš daviau parodymus egzistencinės krizės akimirką. Kitą dieną ji parašė: „Kalbant apie šį „prisipažinimą“, kurį padariau vakar vakare, noriu aiškiai pasakyti, kad labai abejoju savo teiginių tikrumu, nes jie buvo padaryti patiriant streso, šoko ir didelis nuovargis“.

Ji gimė 1987 m. liepos 9 d. 2.47 val. Sietle, Vašingtone, ir turi vėžio Saulės trigonį Plutoną; su Plutono kvadratu Marsu Liūte ir 8th namas Neptūno opozicija Venera Merkurijus Vėžyje jos 2nd kvadratinis Šiaurės mazgas Avine. Jos Marso kvadratas Plutonas linkęs pritraukti ją į dramatiškas ir didelės rizikos situacijas, kurias jos 8th namas Neptūno opozicija Merkurijus nesusitvarkytų gerai, linkęs išsiskirti į painiavą. Be to, ji neturi Žemės planetų, todėl ji nebus praktiška ar pagrįsta.

Jos persikėlimo į Perudžą diagrama nėra stulbinamai bloga, nors dėl to Uranas patenka į jos IC opoziciją Chironą jos MC. Melanie Rhinehart Chiron opozicijai Uranui sako, kad tai padidina laisvės poreikį ir gali sukelti problemų su autoritetais.

Jai davė 7th namas Uranas ir jos Saulės/Mėnulio vidurio taškas, jungiantis prie jos Svarstyklių pietinio mazgo, galima teigti, kad santykiai bus ten, kur ji vienaip ar kitaip susidurs su didžiausiu iššūkiu.

Tai visada buvo keistas atvejis ir tuo metu ji reagavo labai keistai, tačiau nepaisant visų šių atvejų, Italijos policija pasielgė siaubingai blogai ir niekam neturėtų būti leista atsistoti nuo bet kokio tokiomis aplinkybėmis atlikto tardymo.

Ne todėl, kad šiais ir kitais metais ji vyrauja su tr Plutono opozicija savo Marsui, kuris vargina įstrigęs. Kai tr Plutonas turi dar keletą metų, kol jis išeis į teismą 9th.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita