0

Alexas Jonesas – tyčia žiaurus siekdamas pelno – Astroinform su Marjorie Orr

  • 17 birželio, 2024


Raštą kurstantis sąmokslo teorijų šalininkas Alexas Jonesas sustiprino siaubingas 20 Sandy Hook vaikų, kuriuos 2012 m. gruodį nužudė masinis šaudymas, tėvų kančias, tvirtindamas, kad tai buvo „netikros vėliavos operacija“, o tėvams buvo sumokėta „krizių veikėjai“. Dar blogiau buvo tai, kad jis netikėjo nė vienu jo teiginiais apie apgaulę, bet žinojo, kad žalingų nesąmonių išskleidimas padidins jo radijo auditoriją ir padidins pajamų srautą. Ir tai yra blogis.

Dar labiau neįtikėtina yra tai, kad 24% amerikiečių iš tikrųjų tiki tuo, ką jis pasakė, buvo tiesa. Tėvai daugelį metų patyrė priekabiavimą, grasinimus nužudyti ir išžaginti. Jie padavė Jonesą į teismą ir laimėjo, tačiau iki šiol jis nieko nemokėjo ir toliau transliuoja. Dokumentinis filmas Tiesa prieš Alexą Jonesą ką tik išleistas buvo vienas apžvalgininkų apibūdintas kaip „siaubinga, nepakeliama riba“.

Astronomiškai svarbu tai, kad masinės „Sandy Hook“ šaudynės įvyko Neptūnui esant nuliniam Žuvų laipsniui, pradėjus 13 metų trukusį teroro viešpatavimą, ketindama iškreipti tiesą – iškraipantį mintis, iškraipantį tikrovę, darantį politinę žalą su Trumpu. Neptūnas iš Žuvų išeina 2025 m. ir ne anksčiau laiko. su silpna viltimi, kad sveikas protas gali būti atkurtas.

Aleksas Džounsas, 1974 m. vasario 11 d., 23.43 val. Dalasas, Teksasas, jo Saulė Jupiteris Vandenyje sėdi savo Midheaven sunkiasvorio aikštėje prie marso marso Tauro ženkle; su dėmesio reikalaujančiu 5th namas Plutonas. Jis turi didžiąją oro trijulę – Saulės Jupiterio Vidurio dangaus trijulį Saturną Dvyniuose ir Pietų mazgo trijulį Mėnulį Uraną savo 5th. Jis yra mąstytojas ir bendraujantis, o ne jaučiantis – ir, atrodo, nėra pernelyg aistringas, jis trokšta auditorijos ir ego. 2012 m. Tr Urano aikštė tr Plutonas tempė savo primadoną 5th namas Plutonas. Ir Neptūno tranzitas į Žuvis judėjo per jo 10th už dešimtmetį plintančių žalingų prasimanymų.

Ir Žuvys, ir Vandeniai yra linkę iškreipti garso baitų astrologiją – Žuvys = švelni užuojauta, o Vandenis = humanitariniai idealistai. Veikdamos Žuvys gali būti šiurpinančiai nehumaniškos, išsisukinėjančios ir visiškai nesąžiningos, kai yra neigiamos būsenos. Vandeniai gali būti stribai, siekdami savo naudos, nesiliedami besąlygiška meile savo broliams ir seserims, o kai kurie linkę tapti tikrais tikinčiaisiais ir fanatikais.

Maždaug tą patį mėnesį kaip ir Džounsas gimė dešiniųjų pažiūrų Sarah Palin ir Johnas Gotti jaunesnysis, buvęs amerikietis mafiozas, laikinai einantis Gambino nusikaltėlių šeimos bosą 1991–1999 m. Ankstesnis Vandenis buvo Jorgas Haideris, Austrijos nacių politikas, 1950 m. sausio 26 d. , kuris buvo Saulės Jupiterio Venera Vandenio trikampyje Marsas Neptūnas Svarstyklėse, toks palyginti panašus į Džounsą.

Didelė oro koncentracija gali pritrūkti empatijos ir sukurti ideologus – fanatiškai prisirišusius prie teorinio idealo.

Džounsas dabar ir 2025 m. pradžioje turi apversti Jupiterį Urano kvadratu, kad pasisektų, o Jupiteris šiemet judės virš savo Ascendento, taip pat dėl ​​nepelnyto pakilimo. Nors Neptūno aikštėje jo Saturnas taip pat šiais metais atneš netikrumo. Gali praeiti dar treji ar ketveri metai, kol jis tinkamai susidoros su savo SA Saturnu Marso kvadratu ir priešprieša savo Saulei, o po to – savo Jupiterį. Tačiau tr Neptūnas ir tr Saturnas išeina iš savo 10th į jo 11th nuo 2025 m. pakeis savo kompasą nauja kryptimi, o tai gali sukelti jam nerimą dėl to, kas bus toliau.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -