0

Nigelas Farage'as – entuziastingas rūpesčių sukėlėjas ++ jo ryšiai su JK, Rishi ir Borisu – Astroinform su Marjorie Orr

  • 18 birželio, 2024


Nigelas Farage'as, torių rykštė ir karikatūristų džiaugsmas, šiandien politinėje entimologijoje vaizduojamas kaip mirtį stebintis bitlas ir Saturnas, ryjantis savo tėvą. Patvirtintas euroskeptikas, jis nuo Mastrichto buvo dygliuoklis torių šone, nes yra UKIP, „Brexit“ katalizatoriaus, įkūrėjas, turintis polinkį atsigauti nuo nežinomybės. Dabar jis vadovauja dešiniajai populistinei, prieš imigraciją ir net nulinei reformų partijai, kuri vienoje apklausoje lenkia torius.

Gimęs 1964 m. balandžio 3 d. 16.30 val. Farnborough, Anglijoje, jis intensyviai, ryžtingai 8th namas Aries Sun, kuris yra sujungtas su JK 7th namas Šiaurės mazgas, kuris turėjo pagrindinę astrologinę įtaką „Brexit“. Jis taip pat turi gausų 8th namas Jupiteris Avine, jo Šaulys 4th namas Mėnulis. Jo Saturnas Žuvyse yra susijęs su JK Plutonu, suteikiančiu jam galimybę bendradarbiauti su JK svarbiais valstybės ir prekybos klausimais, arba chaotiška Saturno opozicija Uranas (Plutonas) blokuoja JK gebėjimą konstruktyviai keistis ir sukelia įtarimų bei politinė intriga.

Jis tikrai turi Jupiteris juda per savo vidurio dangų tiksliai dabar metams į priekį, kad padidėtų. Tačiau tr Neptūnas kartu su Jupiterio/Saturno vidurio tašku dabar iki rugsėjo pradžios rodo praradimus ir pesimizmą. Tr Plutonas stato Veneros/Marso vidurio tašką iki liepos 17 dth bus pasunkėjęs ir linkęs į pykčio rungtynes ​​ir protrūkius. Nuo šio mėnesio 17 d. Plutonas sujungia savo Saulės ir Neptūno vidurio tašką = niokojimai, veikiantys tragiškos iliuzijos metu, nors tai gali ir visiškai nesugadinti jo geros nuotaikos. Rugsėjo mėn. iki spalio pradžios karjeros fronte atrodo neigiamai.

Nesu tikras, kad dėl to jis patenka į 10 vietą ar net pirmauja oponentų suoluose. Toriai bijo, kad jis veiks kaip plėšikas, dar labiau sumažindamas jų galimybes.

Koks sumaištis.

Pridėti:

Farage'o santykių su JK diagramoje dominuoja nuosmukis sudėtinis Saturno šiaurinio mazgo opozicija Neptūno kvadratas Saulės Merkurijus – taip pakirsta abejonių ir įtarimų; nors yra „lemtingasis“ Merkurijaus sekstilio Marso jodas, nesusijęs ardantis Uranas, todėl jis suprantamas kaip piktadaris.

Jo santykių diagramoje su Rishi Sunak taip pat yra jodas dėl sudėtinio Saulės ir Neptūno sekstilės Plutono – vėl baisiai susietas politinių ambicijų, tačiau lemta netvarkingai svyruoti. Su tvirtai nemėgstama ir vėsia Marso Veneros opozicija Saturnui.

Farage'o santykių diagramoje su Borisu Johnsonu yra per daug vilčių teikianti / nuvilianti sudėtinė Saulės opozicija Neptūnas ir gausi sudėtinė Marso Jupiterio jungtis, tačiau pastaroji nerimtai atsiduria Urano Plutono opozicijos Saturno trijulės/sekstilės linkme – o sudėtinis Marsas šiais ir kitais metais yra užstrigęs. .Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -