0

Alice Munro – Moon Chiron, netinkama motinystė – Astroinform su Marjorie Orr


Kanados novelių rašytojos Alice Munro, Nobelio literatūros premijos laureatas ir „Man Booker“ laureatas bei daugybė kitų pagyrimų, jos reputacija buvo sutepta. Ji mirė šių metų gegužę, o viena iš jos dukterų pranešė, kad ją seksualiai prievartavo patėvis Geraldas Fremlinas, kai jai buvo 9 metai. Po 16 metų Munro sužinojus apie prievartą iš savo dukters, ji sureagavo be užuojautos ir nusprendė likti su Fremlinu, sakydama, kad per daug jį myli, kad galėtų palikti; jie buvo susituokę iki jo mirties 2013 m.

Munro, gimęs 1931 m. liepos 10 d. 21 val. Winghamas, Ontarijas, buvo viena iš atsparių, tvirtų depresijos kartos su Saulės Plutono vėžiu, opozicijoje Saturno aikštėje Uranu Avine. Jos Plutonas taip pat pasitikėjo Jupiteriu. Jos Mėnulis pastoviame, savininkiškame Jautyje buvo tiksliai sujungtas su Chirono trinamiu Saturnu ir trigubu 8th namas Marsas Mergelėje, formuojantis didžiąją Žemės trigubą, kurią į aitvarą sutelkė Saturno opozicija Saulė Plutonas – įtakingas, valdantis, visiškai ryžtingas. Chiron Moon jungtis rodo netinkamą ankstyvą motinystę jos pačios auklėjime. Jos Venera Vėžyje ironiškai patenka į 5th vaikų namas ir yra menkai matuojamas tik sekstile į Neptūną.

Fremlin, jos antrasis vyras, 1924 m. liepos 15 d., Klintonas, BC, Kanada, buvo panašus į ją su savo Saule ir Plutonu Vėžyje, o jo Venera susijungė su Vėžiu, nukritusia 5th vaikų namas. Jo Mėnulis buvo žemiškame Ožiaragio ženkle, galbūt kaip Saturnas ir priešinosi Plutonui, todėl jis pats turėjo niūrų auklėjimą. Jo Jupiteris nukrito jai 10th kad ji jaustųsi, kad jis padėjo gerinti jos reputaciją – ir galbūt prisidėjo prie jausmo, kad svarbiausia išlaikyti pasirodymą. Jo Neptūnas nukrito į ją 7th suteikite jai nerealų, pernelyg idealizuotą vaizdą apie jį ir jo įsipareigojimą (arba jo nebuvimą).

Jų santykių diagrama yra pamokanti, turinti tris pagrindines kryptis.

Vienas iš jų yra kompozitinis Saulės Plutonas (Mėnulio trišakis), nurodantis tvirtą ryšį, kurį būtų sunku padalyti. Nuotykių kupina Jupiterio opozicijos Urano aikštė Venera, rodanti linksmybę mėgstantį elementą. Ir svarbiausia iš visų yra sudėtinė Saturno Marso jungtis, kuri sufleruoja apie mazochistinį jų bendrumo polėkį. Į ryšį būtų suvirintas negerumas ar net žiaurumas.

Nei ji, nei Fremlin neatrodo lengvos asmenybės. Dukros gimimo datos nėra, išskyrus 1966 m. Šeimos paslaptys!! Dešimtmečius iki jų išsiliejimo, jei išvis.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -