0

Kennedy vyrai – nešventa grupė – Astroinform su Marjorie Orr


Kalbant apie žmonių valdymą, nėra geresnio instrumento už melą. Nes, matai, žmonės gyvena pagal įsitikinimus. O įsitikinimais galima manipuliuoti. Galia manipuliuoti įsitikinimais yra vienintelis dalykas, kuris yra svarbus.“ Michael Ende.

Praraja tarp viešojo įvaizdžio ir privačios tikrovės retai būna platesnė nei tarp romantizuoto, progresyvaus Kenedžio vyrų Camelot ir jų niūrios realybės. nauja knyga Neklausk: Kenediai ir jų sunaikintos moterys Maureen Callahan yra apibūdinta kaip klano „drausminga ekspozicija“.

Detalės vingiuoja. Tėvas Džozefas paliko savo žmoną Rose nuolat nėščią, kol susigyveno su tokiomis kino žvaigždėmis kaip Gloria Swanson, kurią išprievartavo nesivargindamas prisistatyti jų pirmojo susitikimo metu, ir Marlene Dietrich. 1938 m. Joe pasveikino Hitlerio naująją pasaulio tvarką ir žavėjosi nacių eugenika, kurią jis taikė savo dukrai Rosemary, laikydamas ją „produktu su trūkumais“ ir atlikdamas lobotomiją anestetikais, todėl ji „funkciškai tapo dvejų metų“. Su žmona nebuvo konsultuojamasi.

JFK elgesys mėgdžiojo jo tėvo kibimą ir dalijosi Marilyn Monroe su broliu Bobby, savo generaliniu prokuroru. Išlaidūs Kennedy vyrai menkai mėgo moteris; ir praktikavo tai, ką Callahan vadina „techniniu seksu“, trumpalaikį, bet jaudinančiai rizikingą. Toks pat egzistencinio pavojaus jausmas džiugino JFK sūnų Johną, kuris mėgo demonstruoti savo lytinius organus po dušo sporto salėje. Callahan teigia, kad Johnui jaunesniajam „mirti buvo didžiulis dalykas“ – tai orgazminis jaudulys, kuriuo jis primygtinai reikalavo pasidalinti su moterimi.“ Ji manė, kad lėktuvo katastrofa, kai jis, jo žmona ir svainė, nukrito už valdiklių. mirė, buvo žmogžudystė-savižudybė.

Taip pat taikinys yra Tedo Kenedžio nelaimė Chappaquiddick mieste, dėl kurios Mary Jo Kopechne kelias valandas buvo apversta nykstančioje oro kišenėje, kol nuskendo apvirtusiame automobilyje. Jis nepaaiškinamai nuklydo susidoroti su pr.

Robertas Kennedy jaunesnysis iš kirminų išgraužtų smegenų, potencialus kandidatas į šių metų prezidento postą, atrodo, iškirptas iš to paties audinio. Anot Callahan, antroji iš trijų jo žmonų, iš nevilties, perskaičiusi dienoraštį, kuriame jis surašė savo svetimavimą ir skyrė joms balus už pasirodymą, 2012 m. nusižudė.

Josephas Kennedy, 1888 m. rugsėjo 6 d., Bostonas, MA, deja, nėra apibrėžto gimimo laiko, buvo jaunatis Mergelės ženkle, Merkurijus Venera taip pat Mergelėje ir Marsas Jupiteris Skorpione. Mergelė, kaip bebūtų keista, šios rūšies patinas gali būti seksualiai žaidėjas – ir ta pati Mergelė ir Skorpionas arba 8th namų mišinys nusileido iš kartos į kartą.

JFK, 1917 m. gegužės 29 d. 15 val. Bruklinas, Masačusetsas, turėjo Mergelės mėnulį ir stipriai 8th namų diagrama su Dvynių saule, taip pat Jupiteris, Merkurijus ir Marsas žemiškame Jautyje. Ir įspūdžių ieškantis Uranas romantiškame 5th kuris buvo jodo nesusijusio Mėnulio sekstilės Midheaven židinio taške.

Robertas Kennedy, 1925 m. lapkričio 20 d., 15.11 val., Bruklinas, MA, turėjo 7th apgyvendinkite Skorpioną Saulę ir Saturną su Marsu Skorpione, taip pat ant jo palikuonio ir Neptūno jo romantiškame 5th trinas ir 8th namas Merkurijaus.

Edvardas Kenedis, 1932 m. vasario 22 d., 3.58 val., Bruklinas, MA, priešinosi Žuvų saulei ir 8th namas Mėnulis Neptūnas Mergelėje su Jupiteriu taip pat jo 8th.

Robertas Kennedy jaunesnysis, 1954 m. sausio 17 d. 17.32 val. Vašingtonas, Kolumbijos apygarda, dalijasi savo tėvu Marsu Saturnu Skorpione, kuris patenka į jo namų 4th kartu su Neptūnu; su Ožiaragio Saule Venera, nuolat besikeičiančia opozicija Uranui savo 12-oje. Emocinis pasitenkinimas niekada nebuvo jo dalis.

Johnas F. Kennedy jaunesnysis, 1960 m. lapkričio 25 d. 12.22 val., Vašingtonas, DC, taip pat turėjo labai įtemptą Uraną savo 12th pasipriešinti jo Vandenio mėnuliui; su Plutonu taip pat jo 12th aikštėje savo Šaulio saulę. Jis taip pat turėjo save naikinančią Marso opoziciją savo 5th namas Saturnas Venera Ožiaragyje, todėl Callahanas gali būti teisus dėl savo potraukio mirtį naikinantiems potyriams.

Klano matriarchei Rozei galėjo blogai pasielgti, bet ji nebuvo švelni su savo Marso pasipriešinimu 8-ojo namo Plutono Neptūno kvadrato Veneros Saturno Mergelės ženkle.

Mane žavi ne tiek kartotiniai modeliai, nors iš dalies tai, bet tai, kaip tokia Holivudo mitinė fantazija buvo apipinta tokia neveikiančia krūva. Tai tiek pat daug pasako apie visuomenės poreikį guodžiančios iliuzijos, kiek apie valdžią turintiems asmenims, norintiems parduoti savo gyvačių aliejų. Melas prasidėjo ne nuo Trumpo.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -