0

Anouk Aimee – naujosios bangos piktograma – Astroinform su Marjorie Orr

  • 20 birželio, 2024


Prancūzų aktorė Anouk Aimee, geriausiai žinoma dėl Europos kino klasikos La Dolce Vita su Mastroianni, Fellini ir a Un homme et une femme (A Vyras ir moteris) su Jean-Louis Trintignant mirė sulaukęs 92 metų.

Ji buvo nominuota „Oskarui“ ir žinoma dėl „savo mįslingo grožio“. „Jos išvaizda sujungė žaismingą Brigitte Bardot gundymą, žavią Audrey Hepburn melancholiją ir Marlene Dietrich nuošalumą. Iš tikrųjų ji kovojo su šlove, o ambicijų trūkumas stabdė jos karjerą.

Gimė 1932 m. balandžio 27 d. 12 val. (gimimo liudijimas), Paryžiuje, Prancūzijoje, su aktoriaus tėvais, ji turėjo 10th namas Jautis Saulės kvadratas Mėnulis Saturnas Vandenyje jos 6th namas ir aikštė Jupiteris Liūte ant jos Ascendento. Ji taip pat turėjo sunkų Marso Uraną Avino kvadrate Plutone savo 12-ojethgalbūt iš dalies jos žydų šeimos palikimas, kuri turėjo pasikeisti vardus, kad išvengtų problemų.

Ji buvo daug ištekėjusi ir išsiskyrusi – keturis kartus, paskutinį kartą su JK aktoriumi Albertu Finney – ir turėjo daug santykių su Mastroianni, Omaru Sharifu ir Ryanu O'Nealu. Pastaruoju metu ji gyveno viena Paryžiuje su dešimčia kačių.

Ji būtų nepastovi su Marsu Uranu ir labai paveikta jaunystės traumų; su polinkiu į nuotaikų svyravimus iš stipraus Jupiterio ir tokio pat stipraus Saturno. Jos laikais ji buvo daugiau nei įsimintina.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -