0

Justinas Timberlake'as – klampi vidutinio amžiaus krizė – Astroinform su Marjorie Orr

  • 20 birželio, 2024


Justinas Timberlake'as, buvęs Popmuzikos princas, jo laikais labai įtakingas turi problemų, išgyvenančių vidutinio amžiaus krizę. Jo naujausias albumas nėra parduodamas gerai, jis buvo suimtas maždaug prieš dieną už vairavimą išgėręs, o praėjusiais metais Britney Spears jį apgailestavo kaip įtikinusi ją pasidaryti abortą, kai jiedu buvo kartu prieš du dešimtmečius.

Gimęs 1981 m. sausio 31 d. 18.30 val. Milingtone, TN, jis turi darbštų 6th namas Vandenis Saulės trigubas Jupiteris Saturnas Svarstyklėse; su itin ryžtingu Marsu Vandenio trijulyje Plutone, sekstiliu Neptūnu Mėnuliu Šaulio ženkle ant jo pasirodymo 5th namas.

Jis patyrė šoką su sistema, tr Uranas lygiai taip pat dabar yra jo Marsas ir ketina pasipriešinti savo Uranui 2025–2026 m. dėl savo vidutinio amžiaus krizės. Praėjusiais metais jo Saulės lanko saulė buvo Mėnulio Neptūno kvadratas, nes jis nusmuko. Ir šių metų pabaigoje iki 2025 m. pradžios jis patirs didelę nesėkmę dėl savo Saulės lanko Marso pasipriešinimo Saturnui, kuris gali būti finansinis ir emocinis sukrėtimas.

Jis kada nors išlips iš liūno, kai tr Jupiteris perkels jį per 10th iki 2025 m. vidurio; ir tr Saturnas juda aukštyn savo diagramoje, nors po šių metų jis turės klampų dvejus ar trejus metus. Jis atrodo geresnės formos iki 2026 m. į 2027 m. Tačiau prireiks nemažos perversmo ir galbūt persikėlimo, kol jis susitvarkys ir susitvarkys.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -