0

Christine Keeler – vaiduokliškas buvimas rinkimuose – Astroinform su Marjorie Orr

  • 25 birželio, 2024


Kai torių partija linksta į tai, kas atrodo kaip pažeminimas, iškilo praeities vardas, glaudžiai susijęs su kita gėda dėl rinkimų. Christine Keeler, jaunas modelis / šou mergina, turėjo romaną su Johnu Profumo, karo valstybės sekretoriumi, kartu su sovietų karinio jūrų laivyno atašė, kuris vos nenuvertė torių vyriausybės, vadovaujamos Haroldo MacMillano. Profumo Bendruomenių rūmuose melavo apie romaną (kuri atrodė didesnė nuodėmė nei saugumo pažeidimas) ir atsistatydino, kai turėjo susitaikyti. Netrukus Macmillanas išėjo į pensiją dėl blogos sveikatos, o po metų toriai pralaimėjo rinkimus.

Dabar ji mirusi, bet jos 1962 m. susitikimų dienoraštis siunčiamas į Sotheby's aukcioną.

Nė vienas iš jų nėra labai įdomus, išskyrus istorinį, išskyrus tai, kad jos diagrama vibruoja intriguojančiai panašia energija į dabartį. Gimusi 1942 m. vasario 22 d. 11.15 val. Londone, ji turėjo Žuvų Saulę jodo jungiamojo Plutono sekstilės Neptūno židinio taške. Tačiau tai, kas ją sieja su toriais ir šiais rinkimais, yra jos Urano ir Mėnulio junginys Algolis Jautyje ir Marsas Saturnas Taure netoliese. Tiek torių 1867, tiek 1912 m. diagramose yra stiprių Tauro planetų, kurias jos potencialiai destruktyvus Algolis ir Uranas barškėtų. Šio liepos vidurio Marso, Urano ir Algolio jungtis taip pat suaktyvins jos diagramą.

Tai buvo gėdingas reikalas, kai įstaiga metė šešėlį ir Stepheną Wardą, osteopatą, kuris organizavo merginas ir vakarėlius, kuris nusižudė; ir pati Keeler, kuri neteisėtai buvo įkalinta šešiems mėnesiams už trukdymą vykdyti teisingumą ir melagingus parodymus kitoje byloje. Profumo slapstėsi „daryti gerų darbų“.

Jos gyvenimas po kalėjimo nebuvo sėkmingas – dvi nesėkmingos santuokos ir santykinis skurdas.

1912 m. gegužės 9 d. torių partijos diagrama rodė nuostolius 1964 m. spalį, nors rezultatas buvo artimas, nes Haroldas Wilsonas nugalėjo Alecą Douglasą Home. Tr Neptūnas priešinosi Tauro Saulei ir Plutonui, kuris taip pat blokavo Saulę. Nors ir kaip bebūtų keista, tranzuojantis Jupiterio junginys Algolis buvo šiek tiek virš torių partijos Saturno Saulės, kuri aiškiai veikė Jupiterio tendenciją sustiprinti minusus ir pliusus.

Šiuo metu torių partijos 1912 m. diagramą gadina griaunantis Saulės lankas, Uranas, jungiantis Saulės/Saturno vidurio tašką ir ilgalaikis šių metų Neptūno kvadrato Plutono pakirtimas, tačiau nieko panašaus į 1964 m., kaip niekada anksčiau. gali atnešti apšvietimą – ar ne.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -