0

„Brexit“ – tabu tema – „Astroinform“ su Marjorie Orr

  • 24 birželio, 2024


„Brexit“ yra viena iš temų, kuri paslaptingai buvo nutylėta artėjant rinkimams, nepaisant to, kad daugiau nei 50% rinkėjų manė, kad tai buvo žalinga ekonomikai. Keiras Starmeris yra užfiksuotas kaip prieš prisijungimą, tačiau ekonomistai yra aišku, kad grįžimas į ES bendrąją rinką ir muitų sąjungą pašalintų kai kurias augimo kliūtis. Šią savaitę Leiboristų partijos šešėlinė kanclerė Rachel Reeves interviu sakė: „Sieksime pagerinti savo prekybos santykius su Europa ir sudaryti prekybos sandorius visame pasaulyje“. Teigiama, kad ES lyderiai, kamuojami savo pačių įvairiausių problemų, yra pasiryžę neleisti Starmerio vyriausybei „vyšniškai pasirinkti“ kelią į lengvatinius ekonominius santykius, nemokėdami į ES biudžetą ir nesutikdami su judėjimo laisve.

JK ir ES 1957 m. santykių diagrama rodo nedrąsumą ir pasipriešinimą iš pradžių 2025 m. pradžioje, taip pat teigiamą spaudimą pokyčiams su tr Plutono trišakis, sudėtinis Plutonas iki 2025 m. pabaigos. Esant didesniam pertvarkymui nuo tr Urano, Plutonas susijungs 2026 m. Uranas – nors jokiu būdu nėra tikras, kad tai rodytų draugišką bendradarbiavimą.

JK ir Mastrichto sutarties santykiai sufleruoja apie tą patį neigiamą poveikį 2025 m. ir didelės įtampos, atviras derybas.

„Brexit“ referendumo diagramoje taip pat rodomi radikalių poslinkių ženklai būtent dabar, kai tikriausiai tuoj perims ne torių vyriausybę – Saulės lanko Plutonas tiksliai uždaro aikštę nuo Urano. 2025 m. pradžioje bus pykčių ir pablogėjimo; o nuo 2026 m. Neptūnas Saturnas Avine susidurs su „Brexit“ Saule, nurodydamas, kad 2016 m.

Panašu, kad daugumoje atitinkamų diagramų vyksta judėjimas, leidžiantis bent jau užuomina apie sudėtingas derybas ta tema, kurios toriai niekada nesiartintų.

Daug kas priklausys nuo „juodosios gulbės“ pasaulinės ekonomikos smūgių, kurie ateis 2025–2026 m., kurie pakeis požiūrį. Ir vidinis spaudimas ES, kai Vokietijos ekonomika smunka, Prancūzija žlugo, o populistai ima viršų.

Atrodo mažai tikėtina, bet Plutono trijulė Plutonas ES ir JK santykių diagramoje gali sukelti tam tikrą poslinkį.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -