0

„Cloudera“ įsigyja „Verta“, kad į savo duomenų platformą pateiktų kai kuriuos AI modelius

  • 3 birželio, 2024


„Cloudera“, kadaise aukštai plaukęs „Hadoop“ startuolis, surinko 1 milijardą JAV dolerių ir 2018 m. išėjo į biržą, o 2021 m. ją įsigijo privatus kapitalas už 5,3 mlrd. įskaitant didelius kalbos modelius, naudojamus generatyviniame AI.

„Cloudera“, kuri praėjus metams po įsigijimo pristatė „SaaS“ duomenų bazę, prireikė šiek tiek dirbtinio intelekto, kad išliktų aktuali šiandieninėje rinkoje. „Cloudera“ generalinis direktorius Charlesas Sansbury tikrai tai pripažino.

„Duomenų valdymo ateitis yra AI; jie eina koja kojon. „Cloudera“ įsigyja „Verta“ operatyvinio dirbtinio intelekto platformą, kad sustiprintų mūsų komandą ir paspartintų mūsų veiklos AI galimybes“, – sakoma jo pranešime.

Įmonėms vis labiau pereinant prie didelių kalbų modelių, „Verta“ iš užduočių pagrindu veikiančios modelių valdymo platformos tapo labiau pritaikyta valdyti šiandieninius didelius kalbų modelius ir veikia kaip modelių valdymo centras.

Tuo metu, kai sunku gauti kokybiškų AI talentų, šis įsigijimas taip pat suteikia „Cloudera“ aukščiausios klasės žmonių, kurie gali padėti valdyti ir išplėsti savo AI įrankius. Tai apima vieną iš įkūrėjų, generalinį direktorių Manasi Vartaką, kuris supjaustė dantis MIT CSAIL, ir CTO Conrado Miranda, kuris kadaise buvo „Twitter“ mašininio mokymosi vadovas.

„Verta“ buvo įkurta 2018 m. ir surinko beveik 16 mln. USD už vieną „Pitchbook“. Tai apėmė 10 mln. USD vertės A seriją 2020 m. Vartak iš tikrųjų sukūrė atvirojo kodo projekto ModelDB duomenų bazę, kad galėtų sekti mašinų modelių versijas, kai ji dar mokėsi magistrantūros mokykloje. Vėliau ji išplėtė šią idėją į Vertą.

„Cloudera“ gimė kaip „Hadoop“ startuolis 2008 m., kai įmonės pačioje pradžioje galvojo, kaip apdoroti didelius duomenų kiekius, o „Hadoop“, atvirojo kodo projektas, iš pradžių sukurtas „Yahoo“ 2005 m., kažkada buvo pažangiausias būdas tai padaryti. tai. Problema buvo ta, kad tuo metu, kai įmonė tapo vieša, buvo paprastesnių ir ekonomiškesnių būdų apdoroti tuos duomenis, o „Hadoop“ prarado spartą.

Tuo pačiu metu įmonės perkėlė didžiąją dalį savo duomenų darbo krūvių į debesį, nesvarbu, ar tai būtų trys dideli debesų tiekėjai – „Amazon“, „Microsoft“ ar „Google“, ar tokie startuoliai, kaip „Snowflake“ ir „Databricks“. Nepaisant pavadinimo, didžiąją savo egzistavimo dalį „Cloudera“ sprendimai iš tikrųjų buvo prieinami.

2021 m. buvo bandoma konkuruoti su vietiniais debesijos konkurentais. Nuo tada tiek „Databricks“, tiek „Snowflake“ pridėjo dirbtinio intelekto galimybes tiek natūraliai, tiek įsigijus.

Šiandienos žingsnis iš tikrųjų yra neatsilikimas nuo Joneses.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita