0

De Gaulle – Neptūno Plutonas, ego ir manija – Astroinform su Marjorie Orr

  • 31 gegužės, 2024


Charlesas de Gaulle'is, laisvųjų prancūzų lyderis per 11 pasaulinį karą, o vėliau Prancūzijos prezidentas, buvo žinomas prieš anglą/britą, net kai Churchillis ir amerikiečiai kovojo, kad išlaisvintų Europą nuo Hitlerio. Vienas artimiausių de Golio patarėjų pažymėjo, kad jam „nuolat reikia priminti, kad mūsų pagrindinis priešas yra Vokietija“. Jei jis vadovautųsi savo polinkiu, tai būtų Anglija.

Dabar pasirodė uždegantis laiškas, kuris niekada nebuvo išsiųstas iš Churchillio D-dienos išsilaipinimo išvakarėse – didžiausios istorijoje jūrų invazijos, pradėjusios išlaisvinti Prancūziją ir likusią Vakarų Europą bei padėjusį sąjungininkų pamatus. pergalė Vakarų fronte.

Prieš išsilaipinimą Normandijoje De Gaulle'is įrodė savo įprastą nesuprantamą save, transliuodamas kalbą prieš išsilaipinimą ir blokavęs prancūzų ryšių palaikymo pareigūnų išsiuntimą lydėti sąjungininkų karius į Prancūziją.

Čerčilio laiške „bjaurų charakterį [De Gaulle’s] veiksmas“ ir grasina „paaiškinti pasauliui, kad generolo de Golio asmenybė yra vienintelė ir pagrindinė kliūtis tarp didžiųjų Vakarų demokratijų ir Prancūzijos žmonių“. Tuo atveju, kai De Gaulle'as iš dalies nusileido, o laiškas, kuris būtų sužlugdęs jo politinę karjerą, niekada nebuvo išsiųstas.

De Gaulle'io santykiai su JAV Sąjungininkų ekspedicinių pajėgų Europoje vyriausiuoju vadu Dwightu Eisenhoweriu buvo ne ką geresni.

11 pasaulinio karo lyderius žavėjo pastarojo XIX amžiaus Neptūno Plutono jungties įtaka, turinti megalomaniškų ambicijų, taip pat obsesinių ir dažnai fantastinių įsitikinimų.

De Golis, 1890 m. lapkričio 22 d. 4 val. Lilis, Prancūzija, kaip ir Hitleris, 8 a. Dvyniuose susijungė Plutonas Neptūnas.th. De Gaulle'io atveju tai buvo paskutinio laipsnio Skorpiono saulės priešinimasis, todėl jis buvo valdingas, užsispyręs iki n-ojo laipsnio ir linkęs į išgalvotus skrydžius. Jo 4th šaknų namas ir nacionalinis pasididžiavimas turėjo didelį gyvybingumą ir užsispyrusį Marsą Jupiteris Vandenyje, jo Neptūnas Plutonas. Jis buvo linkęs į fiksuotas idėjas, kurių buvo beveik neįmanoma atsisakyti.

Čerčiliui buvo nelengva, 1974 m. lapkričio 30 d.th ir Neptūnas vėlyvajame Avine 8 dth namo smaigalys.

Jo santykių su De Golle diagramoje Plutonas buvo 8-ajame dešimtmetyjeth opozicija Saturno Saulė ir Neptūnas taip pat 8th sujungti sudėtinį Šiaurės mazgą – sujungti grandinėmis ir piktintis juo. Ten nelabai bendradarbiaujama.

Dwightas Eisenhoweris Neptūnas Plutonas Dvyniuose sujungė savo Vidurio dangų kintamoje T kvadrato opozicijoje Veneros kvadrato Saturno Mergelės ženkle. Josifas Stalinas Jautis turėjo Neptūną ir Plutoną, o ne konjunkciją, o abu opozicinį Marsą Skorpione, kuris sėdėjo viduryje. Taigi rezonansinė įtaka jo diagramai.

D-diena prasidėjo su Marso Plutono jungtimi Liūte, kuri galbūt sukėlė De Golio istorinę antipatiją tarp Prancūzijos ir Anglijos, kurios santykių diagramoje taip pat yra pabrėžta Marso Plutono kvadratinė Saulė. Tada De Gaulle'as kliudė JK įstojimui į EEB.

Koks keistas mąstymas – ego trukdo sveikam protui. Stebuklas, kad kažkas išsisprendė.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita