0

Frankas Gardneris – nepasiduoda nelaimėms – Astroinform su Marjorie Orr

  • 31 gegužės, 2024


Frankas Gardneris, BBC saugumo korespondentas, prieš 20 metų Saudo Arabijoje įveikė beveik mirtiną susišaudymą, kurio metu jis beveik mirė, tęsdamas karjerą ir daug keliavęs, nors dabar yra prikaustytas prie invalido vežimėlio.

Gimęs metais anksčiau, nei Sebastianas Jungeris, kitas karo reportažus rengiantis žurnalistas, parašęs apie savo beveik mirties patirtį (žr. įrašą žemiau), Franko Gardnerio diagrama turi didelių panašumų. Abu turi savo Chirono opoziciją Plutonui, suteikdami jiems trauką pavojui ir jauduliui; ir abu turi Neptūną Skorpione T kvadrato židinio taške (kaip ir Barackas Obama). Neptūnas gali turėti idealistinę pusę, bet taip pat yra svajotojas, turintis gilių emocinių troškimų, kurių įprastas gyvenimas neišpildys. Toks Neptūnas gali būti kūrybingas – o Gardneris yra jo 4th išgalvotas kriminalinis trileris; ir tikrai įkvepia bei gydo kitus.

Gardneris gimė 1961 m. liepos 31 d., negimęs, jo tėvas diplomatas buvo išsiųstas dėl šnipinėjimo iš Čekoslovakijos, o motina dirbo Užsienio reikalų ministerijoje. Jis pradėjo mokytis arabų kalbos koledže ir net pradėdamas dirbti investicijų bankininku nuolat keliavo po Artimuosius Rytus. Jis perėjo į žurnalistiką ir tapo BBC korespondentu.

Jis turi linksmą Liūto Saulės opoziciją optimistiškam ir humanitariniam Jupiteriui Vandenio aikštėje Neptūne; su savo Marsu Mergelėje drausmingame ir drąsiame Saturnui Ožiaragyje. Kaip ir Jungeris, jo Saturnas yra jodo nesusijusios Urano sektilės Veneros židinio taške – tai nėra natūralus įprasto gyvenimo būdo pritaikymas. Saturno jodas reikalauja brandumo ir tikroviškumo, kad jis gerai veiktų.

Kai jis buvo nušautas 2004 m. birželio 6 d., jo Saulės lanko saulė buvo sujungta su Marsu; tr Plutonas buvo sujungtas su savo SA Neptūnu; o ant jo Plutono opozicijos Chirono buvo susitelkę tr Urano ir Saulės lanko Saturno kolekcija. Jo bendražygis mirė iš karto. Jis kažkaip išgyveno šešias kulkas ir vienuolika kulkų skylių ir išliko sąmoningas per visą savo išbandymą.

Jis pradėjo rašyti grožinę literatūrą nuo to laiko, kai jam nusibodo ilgieji skrydžiai į Los Andželą, o dabar rašo savo ketvirtąjį romaną „Invazija“, kuriame pasakojama apie Luką Karltoną, pastarųjų dienų Džeimsą Bondą, rizikuojantį gyvybe ir galūne Taivane dėl karaliaus ir šalies.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita