0

Du Indijos veidai – Modi ir Arundhati Roy – Astroinform su Marjorie Orr

  • 18 birželio, 2024


Nepaisant pastarųjų rinkimų populiarumo kritimo, dėl kurio jis buvo priverstas į koaliciją, Narendra Modi nerodo ženklų, kad sumažėtų totalitarinė valdžia. Garsiausia Indijos autorė Arundhati Roy bus patraukta baudžiamojon atsakomybėn pagal prieštaringai vertinamą naują kovos su terorizmu įstatymą dėl jos 2010 metais išsakytų pastabų apie Kašmyrą. Pastaraisiais metais ji tapo atvira Modi vyriausybės ir įstatymų, nukreiptų prieš mažumas, kritike.

Modi buvo prisaikdintas ministru pirmininku už 3 metusrd Terminas apie 19.30 val. 2024 m. birželio 9 d., kuris suteikia Dvynių saulę žemai nusiteikusioje Saturno aikštėje; giliai palaidotas finansinis 8th namas Vėžys Mėnulis trijulis Neptūnas ir galbūt pats reikšmingiausias negailestingas Marso kvadratas Plutonas.

Marso Plutonas užsimena, kad atsitraukimas nuo liberalios politikos greičiausiai tęsis, nors kyla klausimų, ar tai pavyks.

Modi asmeninėje diagramoje, 1950 m. rugsėjo 17 d., taip pat yra negailestingas Marso kvadratas Plutonas, kurį tiksliai dabar apverčia Urano opozicija Marsui ir kartojasi iki 2025 m. pradžios. Nors po vidurio jis gali pakilti nuo tr Urano kvadrato savo Jupiterio 2025 m. Jo santykių su Indija diagramoje užsimenama apie didėjančias jo problemas nuo 2026 m., kai tr Uranas Dvyniuose sukelia nerimą.

Arundhati Roy, 1961 m. lapkričio 24 d., yra Saulė ir Marsas, esantis atvirame Šaulio kvadrate Plutone Urane, todėl turi drąsos, nuoširdumo ir maištaujančios dvasios. Jos Jupiuteris Vandenyje yra junginys su Saturnu Ožiaragio ženkle ir nesusijusiu Uranu, todėl ji bus mėgstanti nuotykius, rizikinga ir humanitarinė.

Jos Saulės lankas Marsas yra lygiai lygus jos Neptūnui dabar panikuojančiam, žlugdomam momentui; su užuominomis apie nesėkmes, susijusias su jos aktyviste 2026 m. kampanijoje su savo SA Mercury ir Saturnu. 2025–2026 m. jai atrodo ypač rizikinga, kai tr Saturnas Neptūnas yra lyg Marso/Saturno vidurio taškas. Tada tr Uranas kelerius metus pradeda barškėti savo Saulės Marso aikšte Uranas Plutonas – priešaky – duobėtas kelias.

Roy santykiai su Modi panašiai pašlijo šiais metais ir iki 2026 m., kai Uranas opozicija sudėtiniam Saturnui, sudėtiniam Plutonui; tr Plutonas sudaro sudėtinio Neptūno kvadratą, o po to tr Uranas prieštarauja sudėtiniam Marsui. Nieko, kas greitai išsispręs.

NB. Atrodo, kad Kašmyras yra ypatingai jautri Indijai tema, nes ji yra viena iš neišspręstų pertvarų problemų po nepavykusio Didžiosios Britanijos pasitraukimo 1947 m.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -