0

Emergence mano, kad gali nulaužti AI agento kodą

  • 24 birželio, 2024


Dar viena generacinė AI įmonė surinko pluoštą pinigų. Ir, kaip ir kiti prieš tai, jis žada mėnulį.

Emergence, kurios vienas iš įkūrėjų yra Satya Nitta, buvęs IBM tyrimų padalinio pasaulinių AI sprendimų vadovas, pirmadienį slaptai išplaukė iš „Learn Capital“ finansuodamas 97,2 mln. USD ir iš viso daugiau nei 100 mln. USD kredito linijų. „Emergence“ tvirtina, kad kuria „agentais pagrįstą“ sistemą, kuri gali atlikti daugelį užduočių, kurias paprastai atlieka žinių darbuotojai, iš dalies nukreipdama šias užduotis į pirmosios ir trečiosios šalies generuojančius AI modelius, tokius kaip OpenAI GPT-4o.

„Mes Emergence dirbame su keliais besivystančios generuojamųjų AI agentų srities aspektais“, – „TechCrunch“ sakė Emergence generalinis direktorius Nitta. „Mūsų tyrimų ir plėtros laboratorijose mes tobuliname agentinių sistemų mokslą ir sprendžiame tai iš „pirmojo principo“ perspektyvos. Tai apima svarbias AI užduotis, tokias kaip planavimas ir samprotavimas, taip pat agentų savęs tobulinimas.

Nitta sako, kad Emergence idėja kilo netrukus po to, kai jis įkūrė Merlyn Mind, kuri kuria į švietimą orientuotus virtualius asistentus. Jis suprato, kad kai kurias tas pačias Merlyn sukurtas technologijas galima pritaikyti automatizuojant darbo vietos programinę įrangą ir žiniatinklio programas.

Taigi Nitta įdarbino kolegas buvusius IBM atstovus Ravi Kokku ir Sharadą Sundararajaną, kad pradėtų Emergence, siekdama „pažangos dirbtinio intelekto agentų mokslą ir plėtrą“, Nitta žodžiais tariant.

„Dabartiniai generaciniai AI modeliai, nors ir galingi kalbos supratimui, vis dar atsilieka nuo pažangių planavimo ir samprotavimo galimybių, reikalingų sudėtingesnėms automatizavimo užduotims, kurios yra agentų kilmė“, – sakė Nitta. „Štai „Emergence“ specializuojasi.

Emergence turi labai ambicingą veiksmų planą, apimantį projektą Agent E, kuriuo siekiama automatizuoti tokias užduotis kaip formų pildymas, produktų paieška internetinėse prekyvietėse ir srautinio perdavimo paslaugų, pvz., „Netflix“, naršymas. Jau yra ankstyva agento E forma, parengta naudojant sintetinių ir žmogaus anotuotų duomenų derinį. Tačiau pirmasis „Emergence“ gatavas produktas yra tai, ką Nitta apibūdina kaip „orkestratoriaus“ agentą.

Šis orkestrantas, pirmadienis atviro kodo, pats neatlieka jokių užduočių. Atvirkščiai, jis veikia kaip automatinis modelių perjungiklis, skirtas darbo eigos automatizavimui. Atsižvelgdamas į tokius dalykus kaip modelio (jei tai yra trečiosios šalies) galimybės ir jo naudojimo kaina, orkestrantas apsvarsto atliktiną užduotį, pavyzdžiui, parašo el. laišką, tada pasirenka modelį iš kūrėjų kuruojamo sąrašo, kad užbaigtų. užduotis.

Atsiradimas
Ankstyvoji „Emergence's Agent E“ projekto versija.
Vaizdo kreditai: Atsiradimas

„Kūrėjai gali pridėti atitinkamus apsauginius turėklus, naudoti kelis modelius savo darbo eigoms ir programoms ir sklandžiai pereiti prie naujausio atvirojo kodo ar bendro modelio pagal poreikį nesijaudindami dėl tokių problemų kaip kaina, greitas perkėlimas ar prieinamumas“, – sakė Nitta.

Emergence orkestro koncepcija atrodo gana panaši į AI startuolio Marso modelio maršrutizatorių, kuris priima AI modeliui skirtą raginimą ir automatiškai nukreipia jį į skirtingus modelius, atsižvelgiant į tokius dalykus kaip veikimo laikas ir funkcijos. Kitas startuolis „Credal“ siūlo paprastesnį modelio maršruto parinkimo sprendimą, pagrįstą griežtai užkoduotomis taisyklėmis.

Nitta neneigia panašumų. Tačiau jis ne taip ir subtiliai teigia, kad Emergence modelio maršruto parinkimo technologija yra patikimesnė nei kitos; jis taip pat pažymi, kad jame yra papildomų konfigūravimo funkcijų, tokių kaip rankinis modelio parinkiklis, API valdymas ir išlaidų apžvalgos prietaisų skydelis.

„Mūsų orkestrantų agentas sukurtas turint gilų supratimą apie mastelio keitimą, tvirtumą ir prieinamumą, kurio reikia įmonių sistemoms, ir yra paremta dešimtmečių patirtimi, kurią turi mūsų komanda kuriant kai kuriuos labiausiai pritaikytus dirbtinio intelekto diegimus pasaulyje“, – sakė jis.

„Emergent“ artimiausiomis savaitėmis ketina gauti pajamų iš orkestro su priglobta, pasiekiama per API premium versiją. Tačiau tai tik dalis didžiojo įmonės plano sukurti platformą, kuri, be kita ko, apdorotų pretenzijas ir dokumentus, valdytų IT sistemas ir integruotųsi su ryšių su klientais valdymo sistemomis, tokiomis kaip „Salesforce“ ir „Zendesk“, kad būtų galima tirti klientų užklausas.

Siekdama šio tikslo, Emergence teigia užmezgusi strategines partnerystes su „Samsung“ ir jutiklinių ekranų įmone „Newline Interactive“, kurios abi yra esami „Merlyn Mind“ klientai, o tai mažai tikėtina, kad tai būtų atsitiktinumas – siekdama integruoti Emergence technologijas į būsimus produktus.

Atsiradimas
Dar viena ekrano kopija, kurioje matomas veikiantis „Emergence's Agent E“.
Vaizdo kreditai: Atsiradimas

Kokius konkrečius produktus ir kada galime tikėtis juos pamatyti? „Samsung“ interaktyvūs WAD ekranai ir „Newline“ Q ir Q Pro serijos ekranai, sakė Nitta, tačiau jis neturėjo atsakymo į antrąjį klausimą, o tai reiškia, kad tai labai ankstyvos dienos.

Negalima paneigti, kad dirbtinio intelekto agentai šiuo metu šurmuliuoja. Generatyvieji dirbtinio intelekto galiūnai OpenAI ir Anthropic kuria užduotis atliekančius agentinius produktus, kaip ir didžiųjų technologijų įmonės, įskaitant „Google“ ir „Amazon“.

Tačiau neaišku, kur slypi „Emergence“ skirtumai, išskyrus didelę grynųjų pinigų sumą iš starto vartų.

„TechCrunch“ neseniai apėmė kitą AI agentą „Orby“ su panašiu pardavimo žingsniu: AI agentai buvo išmokyti dirbti su įvairia darbalaukio programine įranga. „Adept“ taip pat kūrė technologijas pagal šias kryptis, tačiau nepaisant to, kad surinko daugiau nei 415 mln.

„Emergence“ pozicionuoja save kaip labiau MTTP reikalaujančią veiklą nei dauguma: „OpenAI of agents“, jei norite, su tyrimų laboratorija, skirta ištirti, kaip agentai gali planuoti, mąstyti ir tobulėti. Ir tai – iš įspūdingo talentų telkinio; daugelis jos tyrėjų ir programinės įrangos inžinierių yra kilę iš Google, Meta, Microsoft, Amazon ir Allen Institute for AI.

Nitta teigia, kad Emergence pirmenybė bus teikiama atvirai prieinamam darbui, kartu kuriant mokamas paslaugas, papildant savo mokslinius tyrimus – iš programinės įrangos kaip paslaugos sektoriaus pasiskolintą žaidimų knygą. Jis tvirtina, kad dešimtys tūkstančių žmonių jau naudojasi ankstyvosiomis Emergence paslaugų versijomis.

„Esame įsitikinę, kad mūsų darbas tampa pagrindu tam, kaip ateityje bus automatizuotos kelios įmonės darbo eigos“, – sakė Nitta.

Nuteikite mane skeptiškai, bet nesu įsitikinęs, kad Emergence 50 žmonių komanda gali aplenkti likusius žaidėjus generacinės dirbtinio intelekto erdvėje, nei kad ji išspręs visuotinius techninius iššūkius, kamuojančius generuojamąjį AI, pvz., haliucinacijas ir milžiniškas kainas. modelių kūrimas. „Cognition Labs“ „Devin“, vienas iš geriausiai veikiančių programinės įrangos kūrimo ir diegimo agentų, gali pasiekti tik 14 % sėkmės rodiklį atliekant etaloninį testą, įvertinantį gebėjimą išspręsti „GitHub“ problemas. Akivaizdu, kad reikia daug nuveikti, kad pasiektų tašką, kai agentai gali žongliruoti sudėtingais procesais be priežiūros.

Emergence turi sostinę išbandyti – kol kas. Tačiau ateityje tai gali neįvykti, nes rizikos kapitalo įmonės ir įmonės išreikš didesnį skepticizmą generatyviosios AI technologijų kelyje į IG.

Nitta, rodydama kažkieno, kurio startuolis ką tik surinko 100 milijonų dolerių, pasitikėjimą, tvirtino, kad Emergence yra gerai pasiruošusi sėkmei.

„Emergencija yra atspari, nes ji sutelkia dėmesį į pagrindinių AI infrastruktūros problemų, kurios turi aiškią ir greitą IG įmonėms, sprendimą“, – sakė jis. „Mūsų atviras verslo modelis kartu su aukščiausios kokybės paslaugomis užtikrina nuolatinį pajamų srautą ir skatina augančią kūrėjų ir ankstyvųjų naudotojų bendruomenę.

Greitai pamatysime.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -