0

Etsy prideda dirbtinio intelekto sukurtų prekių gaires į naują pardavėjo politiką


„Etsy“ savo platformoje kovoja su bendrų „šiukšlių“ ir AI sukurtų produktų antplūdžiu. Antradienį tarnyba peržiūrėjo savo pardavėjo politiką ir pristatė naujas etiketes, kurios paaiškina, ar pardavėjas gamino, sukūrė, įsigijo ar pasirinko prekę. Tai yra pirmas kartas, kai ji savo pardavėjo politikoje tiesiogiai susidoroja su dirbtiniu intelektu, pridėdama aiškias gaires, ką svetainė daro ir ko nepriima.

Etsy paaiškino, kad pagal naująjį „Kūrybiškumo standartų“ rinkinį pardavėjai turi klasifikuoti daugiau nei 100 milijonų platformoje esančių prekių su aiškiomis etiketėmis, nurodančiomis „žmogaus dalyvavimo“ lygį, kuris buvo įtrauktas į produktą. Naujos etiketės pateikiamos aprašymo skiltyje „Išsami prekės informacija“.

Pavyzdžiui, jei parduotuvės savininkas parduoda senovines prekes, šios prekės bus pažymėtos kaip „Atrinktos rankomis“. Amatų ir vakarėlių reikmenys turėtų būti pažymėti kaip „Gamta“. Tuo tarpu etiketė „rankų darbo“ reiškia fizinius gaminius, pagamintus paties pardavėjo arba naudojant tokius įrankius kaip 3D spausdintuvas ar Cricut mašina.

Naujoji etiketė „Sukurta“ greičiausiai yra atsakas į didėjantį dirbtinio intelekto sukurtų daiktų, kurie užvaldė kadaise rankų darbo rinką, buvimą. Pastaraisiais metais Etsy sulaukė didelio atgarsio už tai, kad priėmė dirbtinio intelekto meną dėl jo poveikio tradiciniams menininkams. AI įrankiai gali imituoti menininkų stilių, kad sukurtų meno kūrinius. Nepaisant etinių problemų, paslauga naudojasi šia technologija.

Kaip bendrovė paaiškina savo pardavėjo vadove, pardavėjai gali „naudoti savo originalius raginimus kartu su AI įrankiais, kad sukurtų meno kūrinius, kuriuos parduoda Etsy“. Pardavėjai turi pažymėti savo prekę kaip „Sukūrė“, kuri pirkėjams nurodo, kad tai, ką jie perka, gali būti sukurta naudojant generatyvųjį AI, išorinį gamybos partnerį ar kitus skaitmeninius įrankius.

„Leidžiami to pavyzdžiai gali būti fantazijos scena, paremta originaliu pardavėjo raginimu ar įvestimis ir sukurta dirbtinio intelekto generatoriaus, arba pirkėjo augintinio portretas, sukurtas naudojant AI įrankius“, – pridūrė bendrovė. „Pardavėjai savo sąrašo apraše turi atskleisti, ar prekė sukurta naudojant AI.

Nors pardavėjams leidžiama kurti prekes naudojant AI įrankius, kuriuos Etsy vadina „pardavėjo paskatintais AI kūriniais“, Etsy pridėjo naują taisyklę, pagal kurią jiems neleidžiama parduoti AI raginimų. Tikriausiai matėte, kad tokio tipo įrašai užtvindė platformą, pvz., „10 000 Midjourney Prompts“, „Ultimate ChatGPT Prompts Pack“ ir pan. Atstovas spaudai pasakė „TechCrunch“, kad šie įrašai bus pažymėti ir pašalinti iš „Etsy“ nuo šiandien.

Per bendrovės pirmojo ketvirčio pajamų pokalbį generalinis direktorius Joshas Silvermanas patikino investuotojus ir pardavėjus apie Etsy įsipareigojimą išlaikyti „komerciją žmogumi“, sakė jis. Pasak Silvermano, Etsy pašalino keturis kartus daugiau sąrašų, kurie pažeidė jos rankų darbo politiką, palyginti su ankstesniais metais.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -