0

Europa vis dar rimtai žiūri į ESG, o „Apiday“ padeda įmonėms laikytis šių reikalavimų


Europos reglamentavimas paverčia ESG ataskaitų teikimą iš malonaus turėti būtinumo. Tai sukuria naujus vėjus pradedantiesiems, pavyzdžiui, Paryžiuje įsikūrusiems „Apiday“, kurių platforma skirta privataus kapitalo fondams ir „blue-chip“ įmonėms, kurioms reikia stebėti ir išbandyti tvarumo praktiką.

Turto valdymo įmonės buvo pagrindinis „Apiday“ tikslas, ypač Europos. Dėl Tvaraus finansų atskleidimo reglamento (SFDR) ne tik poveikio fondai atidžiai stebi tvarumo rodiklius: įvairios įmonės dabar atkreipia dėmesį į ESG ataskaitas.

Tai sukuria kitokią aplinką nei tada, kai 2021 m. buvo įkurta „Apiday“, tačiau taip pat atsirado ESG atsakas. Pats generalinis direktorius Édouardas Audi Audi įsitraukė į Elono Musko kritiką dėl ESG reitingų ir sutinka, kad jie turi ribas. Tačiau jis su Apiday daugiausia dėmesio skiria ESG naudojimui vertės kūrimui, o ne tik atitikčiai.

Bendrovė ką tik surinko 10 milijonų eurų A serijos finansavimo etape, o tai padės „Apiday“ paspartinti savo augimą erdvėje, kurioje yra gerai finansuojamų konkurentų, tokių kaip „AlphaSense“, „Dataminr“ ir „Sesamm“, taip pat „FactSet“ priklausančios „Truvalue Labs“.

Kaip ir šie žaidėjai, „Apiday“ naudoja dirbtinį intelektą, kad sutaupytų savo klientų laiko. Tačiau, kaip ir senieji konsultantai, ji taip pat siūlo žmogiškąją patirtį. Tai abiejų derinys, suteikiantis pranašumą prieš senus ir naujus konkurentus, interviu TechCrunch sakė generalinis direktorius Édouardas Audi.

Kitas skirtumas yra jo plėtros planas. Turėdamas klientų 23 šalyse ir 60 % pardavimų ne Prancūzijoje, ji planuoja padvigubinti Europos skaičių ir atidaryti biurus Vokietijoje ir JK. 70 darbuotojų per ateinančius 12 mėnesių.

„Audi“ taip pat tikisi, kad naujausias „Apiday“ finansavimo etapas padidins bendrovės poziciją tarp turto valdymo įmonių.

Apiday ekrano kopija – ESG duomenys
Vaizdo kreditai: Apiday

Prieš įkurdamas „Apiday“ su buvusiu investuotoju Charlesu Moury, „Audi“ kartu įkūrė pavėžėjimo kompaniją „LeCab“, ir ši kelionė įkvėpė jį pereiti į ESG erdvę. Palyginti su konkurentais, „LeCab“ kai kuriais su ESG susijusiais atžvilgiais sekėsi geriau, teigė „Audi“, tačiau į tai nebuvo tinkamai atsižvelgta parduodant, nes trūko metrikų šiomis temomis.

Vėlgi, tai, kaip investuotojai dabar bendradarbiauja su ESG, nėra tokie patys, kaip tada; o iš įmonių pusės ESG ataskaitų teikimas netrukus gaus dar vieną postūmį dėl įmonių tvarumo ataskaitų teikimo direktyvos (CSRD). „ESG duomenų svarba per ateinančius kelerius metus labai padidės“, – sakė Stanislas Lotas, partneris, vadovavęs Daphni raundui.

Apiday žemėlapiai
Vaizdo kreditai: Apiday

Tačiau duomenys yra tik pagrindas. Dar svarbiau, ką su juo galima padaryti. Pavyzdžiui, „Apiday“ padeda savo klientams parengti veiksmų planus, įskaitant apie 350 veiksmų, kurių jie gali imtis, kad patobulintų savo ESG praktiką po to, kai jie atitiks reikalavimus. Fondai jau pasiekė tą etapą, tačiau „Apiday“ tikisi, kad įmonės paseks, ir bus įdomu pamatyti, kaip greitai jie tai padarys.

Jos A serijos rėmėjai yra AENU, Daphni, Galion.exe ir SWEN Capital, taip pat esami investuotojai Speedinvest ir Revent.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -