0

Indijos edtech Unacademy atleidžia dar 250 darbo vietų


Indijos edtech milžinė „Unacademy“ atleidžia apie 250 darbuotojų – tai paskutinis atleidimas iš eilės po to, kai po pandemijos visoje šalyje vėl buvo atidarytos mokyklos.

Anot šaltinio, susipažinusio su situacija, pradinė įmonė, kurios būstinė yra Bengaluru, kurios paskutinis finansavimas 2021 m. buvo įvertintas 3,4 mlrd. Šis naujas atleidimų etapas reiškia, kad „Unacademy“ nuo antrosios 2022 m. pusės atleis apie 2 000 darbo vietų.

Unacademy atstovas spaudai patvirtino atleidimą, bet nepaaiškino, kiek asmenų nukentėjo.

„Unacademy“, kuri tarp savo rėmėjų laiko „General Atlantic“, „SoftBank“ ir „Peak XV“, restruktūrizavimo pratimai buvo „būtini“, kad būtų galima išlaikyti startuolio tikslą pasiekti pelningumą.

Pasak dviejų žmonių, susipažinusių su šiuo klausimu, atleidimai vyksta tuo metu, kai „Unacademy“ diskutuoja su mokyklų tinklo „Orchid International“ pagrindine įmone „K12 Techno“ dėl galimo susijungimo.

„Edtech“ įmonės visame pasaulyje klestėjo per pandeminius uždarymus, tačiau mokykloms grįžtant į asmenines pamokas, jų skaičius mažėja. Indijoje edtech pramonė susiduria su dar viena nesėkme: staiga žlugo Byju, kažkada vertingiausias šalies startuolis.

„Prosus“, didžiausias „Byju's“ išorės investuotojas, praėjusį mėnesį pranešė nurašęs savo 9,6% „Byju's“ akcijų iki nulio, didėjant Indijos firmos rūpesčiams ir valdymo problemoms.

„Unacademy“, siūlanti internetinius Indijos konkurencingiausių egzaminų kursus, dvejus metus mažina išlaidas ir plečiasi į neprisijungus veikiančius centrus ir patirtį. Gauravas Munjalis, „Unacademy“ įkūrėjas ir vykdomasis direktorius, praėjusią savaitę X gijoje sakė, kad „žaidimas neprisijungus“ yra būtinas verslui, kuris kuria Indijai.

Jis taip pat šmaikštavo, kad vertinimai, pagal kuriuos startuoliai pritraukė kapitalą 2021 m., buvo „išpūsti“. Jis pridūrė: „Tai nėra rinkos korekcija. Tokia yra tikrovė. 2021-ieji nebuvo“.

Jis taip pat teigė, kad Byju's žlugo, nes jos įkūrėjas „nieko neklausė“.

„Jis pastatė save ant pjedestalo ir nustojo klausytis. Nedarykite to“, – rašė Munjal. „Niekada to nedaryk. Neklausykite visų, bet turėkite žmonių, kurie galėtų jums pateikti atvirų atsiliepimų.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -