0

„Google Chrome“ tampa „vaizdas vaizde“ programa

  • 29 gegužės, 2024


Kadangi konkurencija naršyklių rinkoje įkaista, dėl naujovių iš naujovių, tokių kaip „Arc“ ir kitų, „Google“ taip pat ruošiasi reikšmingai pakeisti „Chrome“ naršyklės veikimą. Bendrovė trečiadienį paskelbė, kad pristato naują funkciją „Sumažinti pasirinktiniai skirtukai“, kuri leis vartotojams vienu bakstelėjimu pereiti nuo savosios programos prie žiniatinklio turinio. Kai tai daroma, tinkintas skirtukas tampa mažu paveikslėlyje langu, plūduriuojančiu virš vietinės programos turinio.

Naujajame papildyme daugiausia dėmesio skiriama tinkintų skirtukų naudojimui – funkcijai „Android“ naršyklėse, kuri suteikia programų kūrėjams galimybę pridėti tinkintą naršyklės patirtį tiesiogiai savo programoje. Užuot atidarę tikrąją vartotojo naršyklę arba žiniatinklio rodinį, kuris nepalaiko visų žiniatinklio platformos funkcijų, tinkinti skirtukai leidžia naudotojams naršant likti programoje. Tinkintų skirtukų naudojimas kūrėjams gali padidinti įtraukimą į programą ir sumažinti riziką, kad naudotojai išeis iš programos ir negrįš.

Vaizdo kreditai: Google
Vaizdo kreditai: Google

Pakeitus tinkintą skirtuką į paveikslėlio vaizde langą, perėjimas prie žiniatinklio gali atrodyti natūralesnis – ir atrodo, kad vis dar esate savosios programos viduje. Šis pakeitimas taip pat gali būti naudingas kūrėjams, kurie nukreipia savo klientus į svetainę, kad galėtų prisiregistruoti gauti paskyras arba prenumeruoti, nes taip naudotojams bus lengviau pereiti iš svetainės į savąją programą ir atgal.

Nors tinkintas skirtukas sumažintas iki lango vaizdas vaizde, jį galima prijungti prie ekrano šono. Kai puslapis padidinamas, bakstelėjus rodyklę žemyn, jis vėl sumažinamas iki lango vaizdas vaizde.

Nauja žiniatinklio patirtis pasiekiama tuo metu, kai „Google“ daro prieigą prie žiniatinklio labiau pritaikytą „Android“. Naudodami tokias funkcijas kaip „Circle to Search“ ir kitas AI pagrįstas integracijas, žmonės gali rasti kelią į žiniatinklį gestais, pvz., apsukdami ratus arba paryškindami elementus.

Pakeitimas įdiegiamas naujausioje „Chrome“ versijoje (M124) ir bus automatiškai pritaikytas visur, kur kūrėjai jau naudoja „Chrome“ tinkintus skirtukus. „Google“ pažymi, kad nors pakeitimas turi įtakos „Chrome“ naršyklėms, ji tikisi, kad kiti naršyklių gamintojai pritaikys panašias funkcijas.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita