0

Izraelis – apgultas ir mažai galimybių – Astroinform su Marjorie Orr

  • 23 birželio, 2024


Kur Izraelis? Gazos ruože kovoja su išsekimo karu prieš Hamas, kuris išsekina jos kariuomenę, kenkia ekonomikai ir kenkia jos tarptautinei reputacijai tūkstančiais žuvusių ir sužeistų Gazos gyventojų, dabar jis grasina susidoroti su Libane įsikūrusiu Hezbollah. Ištarti grasinimai gali būti vertinami kaip atgrasymo priemonė, tačiau klaidingas skaičiavimas gali būti pražūtingas.

„Hezbollah“ yra „ginkluotas iki dantų, geriau apmokytas ir geriau aprūpintas nei „Hamas“, turinti maždaug 30/50 000 naikintuvų ir panašų skaičių rezerve, taip pat nuo 120 000 iki 200 000 nevaldomų raketų ir raketų bei atakos ir žvalgybos bepiločių orlaivių. Bet kokiam Izraelio bandymui rasti sprendimą reikės „visų turimų IDF pajėgų“, leidžiančių tik ribotai buvimą Gazoje ir saugumo pajėgas Vakarų Krante.

„Hezbollah“ Teheranas laiko savo priekinės gynybos linija, atakos prieš Izraelį postu, jei jis kada nors surengtų reidus prieš Irano branduolinius objektus.

Netanyahu vis dar nepaskelbė jokių pokario Gazos planų, o karinė Ruožo okupacija yra nepatrauklus pasirinkimas dėl įvairių priežasčių. „Hamas“ yra išsekęs, bet tikriausiai išliks kaip nusikalstamas sindikatas ir partizanų judėjimas.

Niekas neatrodo išspręstas ar iš tolo panašus į Izraelio apgulties situacijos sprendimą, kai ardomasis Uranas kerta 8.th nuo 2025 m. gruodžio vidurio iki 2025 m. kovo vidurio dar kartą apgyvendins Izraelį Taurus Sun, o tada nuo 2025 m. birželio iki 2026 m. persikels į sprogstamą Izraelio Marso aikštę.th namas Mėnulis 2026/27 m.; Saulės lankas Neptūnas griauna pasitikėjimą, nes jis priešinasi Uranui, o vėliau jungiasi su finansiniu Jupiteriu 2025–2028 m.; ir bekryptis SA MC konjunktas Neptūnas 2027 m.

Tačiau trumpesniu laikotarpiu nerimą kelia tai, kas nutiks šių metų liepą/rugpjūtį ir toliau. Šią liepą Tauro viduryje sprogs ir destruktyvus Marso junginys Uranas ir Algol.

„Hezbollah“ diagramoje 1985 m. vasario 16 d. (jei tiksli) Uranas opozicija Saturnui ir Saulės kvadratas šį rugpjūtį ir rugsėjį, įsijungia ir išjungiamas iki 2026 m. pradžios – taigi bus didelė įtampa ir staigūs pokyčiai. Ir iššūkiai.

Benjamino Netanyahu asmeninėje diagramoje tr Uranas kvadratu jo bombastingasis Marsas Liūte nuo 9th 2025 m. liepos mėn. iki rugpjūčio pradžios, vėl spalis ir balandžio pabaiga 2025 m. gegužės pradžia. Būtent tada jo santykių diagramoje su Hezbollah valdovu Hassanu Nasrullah taip pat atrodo, kad tr Uranas kvadratas sudėtinis Plutonas sukelia didelį sukrėtimą.

„Hezbollah“ ir Izraelio santykių diagrama šiais ir kitais metais yra tamsiame debesyje, kur Saturnas yra sudėtinis Marsas ir opozicija Urano Plutonui. Toje diagramoje yra lemtingas Veneros opozicijos Neptūno kvadrato Chiron jodas, kuris ypač pakyla šį rugpjūtį ir vėl nuo 2025 m. gruodžio iki kovo ir vėliau.

Tarp visų srautų ir chaoso Netanyahu laikosi. Jo vyriausybės diagrama, 2022 m. gruodžio 29 d., 16.30 val., Šį mėnesį, o dar labiau rugpjūtį, sužlugdys viltis, kad Neptūnas Saturnas pereis į Aviną nuo 2025 m. gegužės mėn. Tačiau nėra nieko, kas atrodytų kaip galutinė pabaiga bent jau iki 2026 m.

Jo asmeninėje diagramoje, gimimo laiko tikslumu minutės tikslumu, jo Saulės lankas Uranas sujungs jo vidurio dangų iki 2026 m., tačiau tai gali įvykti anksčiau (arba vėliau), jei laikas pasibaigs maždaug penkiomis minutėmis.

Gazos ruožas yra sunaikintas visais tikslais, jos žmonės badauja, miršta ir sužeisti, neturi visų pagrindinių priemonių – ir naujienų dienotvarkėje slysta žemyn, nes visuomenės užuojauta yra taškas, kai sprendimo nematote. Visa giliai slegianti bala.

Ankstesnius įrašus žr. Izraelis paieškoje.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -