0

JK rinkimai – tamsiai į stiklą ++ Žalieji ++ Corbyn, Streeting, Mordaunt ir tt ++ Gove – Astroinform su Marjorie Orr

  • 29 gegužės, 2024


2024 m. liepos 4 d. JK rinkimuose didžiąją rinkimų kampaniją vyksta optimistiškas Jupiteris Dvynių trijulyje Plutonas Vandenyje. Nors yra grėsmingų Marso paūmėjimo ženklų Jautyje nuo 9 dth Birželio d., o tai yra didelės rizikos, negailestinga aikštė su Plutonu birželio 11 dth ir siekia iki liepos 18 d. pasiekti sprogstamąjį / naikinamąjį Algolio Urano jungtį – visą laiką plaukiant giliame, tamsiame JK 8th finansų, paslapčių ir transformacijos namai. Plius Neptūnas susijungė su „laivo nuolauža“ iki rugsėjo pradžios.

Pasaulinė padėtis Artimuosiuose Rytuose ir kitur svyruoja ant peilio ašmens iki pat birželio mėn., o įtampa aukščiausią tašką pasieks liepos mėnesį, o tai turės įtakos; su tikimybe, kad kiti „juodosios gulbės“ įvykiai sukels geriausius politinius planus.

Rinkimų astroprognozavimas yra sudėtingas reikalas, nes diagramose dažnai nėra gimimo laiko, todėl trūksta informacijos. Be to, kampanija kelia įtampą, kuri pasirodo ir gali būti supainiota su pralaimėjimu, o ne su paprastu išsekimu ar panika laimėti. Pastarasis šiuo atveju dar labiau tikėtinas, atsižvelgiant į užnuodytą taurę, kuri ateina su pergale. Kartais pralaimėjimas gali atverti galimybes pelningiems darbams privačiame sektoriuje, ypač kancleriams, todėl taip pat galima džiaugtis rinkimų pralaimėjimu. Arba nusileidęs žmogus praradimą vertina kaip galimybę sustiprinti komandų grandinę, kai lyderis nuvirsta.

JK diagramoje yra tr Plutono trišakis Uranas nuo šio mėnesio pabaigos iki liepos 18 dth kuris skamba kaip pasikeitimas. Tuo pat metu tr Plutonas yra opozicija JK Jupiteriui (= pasitikintis savimi, per daug pasitikintis); sujungti Neptūno / Mazgo vidurio tašką (= panika, santykių nutrūkimas); ir Saulės/Saturno vidurio tašką kvadratu (= depresija dėl sveikatos/NHS?) – dėl to susidaro daug prieštaringų darbotvarkių ir reakcijų.

JK ir Starmerio santykių diagramose užsimenama apie nepasitikėjimą dėl sudėtinės Saulės, Merkurijaus, Neptūno, Saturno jungties ir įtarimų dėl jo numanomo valdymo siekio iš sudėtinio Marso opozicijos Plutono, kurį Blairas taip pat turėjo su JK. Jis pradėjo su optimizmu ir baigėsi priešiškumu. Rishi Sunak taip pat yra pasitikėjimo problemų, tačiau, nors tai yra mažiau įtemptų santykių diagrama, yra šiek tiek užuominų apie šių metų kelių išsiskyrimą.

Keiras Starmeris, 1962 m. rugsėjo 2 d., Jupiteris Dvyniuose pavaizduoja savo Saulės Plutoną Mergelėje tiksliai rinkimų dieną, o tai turėtų suteikti jam nedidelį postūmį. Dabar jis atrodo energingas iki gegužės pabaigos, nerimtas ir susimaišęs iki birželio pabaigos. Jo lyderystės diagrama atrodo neaiški iki birželio mėn. ir išgyvena alinantį kelerių metų etapą, kuris greitai nesibaigs. Be to, jo asmeninė diagrama rodo didžiulę painiavą dėl SA Plutono sujungimo su savo Neptūnu šiais metais, o paskui su SA Sun sujungė savo Neptūną tikriausiai kitų metų pradžioje; ir automobilio avarija (metaforiškai kalbant) 2025–2026 m. pabaigoje, kai Saulės lankas Marsas sujungė savo Saulę Plutoną. Jei jis laimės, tai nesitęs; arba asmeniniai klausimai trukdys jo ambicijoms.

Rishi Sunak, 1980 m. gegužės 12 d., atsitrenkia į vidurio gyvenimo krizę dėl Urano opozicijos Urano, kai apmąsto visas savo neįgyvendintas ambicijas iš praeities ir priima impulsyvius sprendimus. Jis atrodo nuotaikingas ir laimingas nuo rugpjūčio pradžios, kai tr Uranas yra Jupiterio/mazgo vidurio taškas (arba tai gali būti 2025 m., jei jo gimimo laikas vėlyvas). Prieš tai viskas, kas rodoma tiek jo asmeninėje, tiek PM diagramoje, buvo labai emocingi plutono aspektai Veneros ir Veneros vidurio taškuose.

Kancleris Jeremy Huntas jaučiasi laimingas pirmoje birželio pusėje ir vėl po liepos 8 dth su tr Urano opozicija savo Jupiterio / Plutono vidurio tašku. Nors prieš ir po rinkimų visiškai įstrigo su Saturnu, kuriame yra Marso / Plutono vidurio taškas.

Ministro Pirmininko pavaduotojas Oliveris Dowdenas per rinkimus nusiteikęs optimistiškai, o Urano opozicija – Marsas/Jupiteris ir Jupiteris/Mazgas. Kita vertus, gynybos ministras Grantas Shappsas atrodo sugniuždytas ir įsitempęs – nors pasauliniai įvykiai taip pat gali turėti įtakos tam.

Edas Davey'us, LibDems, bus nusivylęs ir įstrigęs dėl kampanijos ir rinkimų rezultatų, kai tr Plutonas sujungs savo Marsą.

Richardas Tice'as, reformatas, po rinkimų pakils nuo liepos 8 dth rugpjūčio mėn., kai tr Uranas sujungia Jupiterį Jautyje ir rugpjūtį priešinasi savo Jupiteriui/Šiaurės mazgo viduriui.

Įprastas prieštaringų poveikių maišytuvas. Nenorėčiau visiškai nurašyti torių, nors šalis neabejotinai nori pokyčių. Geriau velnias zinai????? Arba ne.

Pridėti: Žalieji – Carla Denyer, 1985 m. rugsėjo 24 d. („Twitter“ gimtadienis + įmonės patikrinimas) – Jupiteris tą pačią dieną Marsą pavaizduoja Mergelės ženkle, o jos SA Saulė – jos pietinį mazgą. Daugiau nelabai. Adrianas Ramsay, 1982 m. sausio 1 d., tr Plutonas savo Jupiterio/Plutono vidurio tašku iki rinkimų ir per rinkimus – skamba taip, lyg kažkas jiems klostytųsi gerai.

PRIDĖTI: Trumpas žvilgsnis į kitus įžymybes.

Jeremy Corbyn, stovintis kaip nepriklausomas su Saule, Venera, Merkurijumi ir Uranu Dvyniuose, įvertins Jupiterio persikėlimą į Dvynius nuo šios savaitės. Apskritai optimistiškais metais jis nepadaro didelės pažangos kampanijos ir rinkimų metu.

Wesas Streetingas, „Shadow Health“, stipriai dirba ir jaučiasi atgrasus nuo kampanijos; ir smarkiai nuslūgo liepos pabaigoje – rugsėjo pradžioje. Kaip ir Starmeris, jo 20256/27 yra labai blogos naujienos.

Buvusi vidaus reikalų ministrė Suella Braverman rimtai nerimavo iki pat rinkimų, o dar labiau – rugpjūtį ir vėliau. Linkęs išsiveržti į perdėtas reakcijas.

Borisas Johnsonas buvo nusivylęs ir irzlus iki liepos vidurio, vėliau nusivylęs.

Penny Mordaunt, iš esmės optimistiškais metais, nors ir ne pasibaigus rinkimams, savo Marso/Saturno ir Saturno/Mazgo vidurio taškais – 29 Žuvys, užfiksavo griaunamąjį Neptūno jungtį ir laivo sudužimą Scheat.

Papildymas: Michaelo Gove'o atsistatydinimas gali būti užuomina į tai, ką jis laiko tikėtinu artėjančio torių pralaimėjimo mastu. Apibūdinamas kaip „pasekmingiausias politikas, niekada neužėmęs nė vienos iš keturių didžiųjų valstybės pareigų“, jis bus prisimenamas dėl to, kad smogė Borisui Johnsonui į nugarą ir mįslingai palaikė atostogas „Brexit“ referendume. Jo santykiai su Rishi Sunak niekada nebuvo malonūs dėl sudėtinio Marso Plutono jungties su Plutono kvadratu Saturnu, o Marso kvadratu – sudėtinę Saulę – sujungtą grandinėmis ir ja piktintis. Ten tikra nemeilė.

Kaip bebūtų keista, jo diagrama yra gana panaši į Basharo Assado, gimusio dvejais metais anksčiau. Abi yra Saulės Mergelės su Uranu, Plutonas ir Merkurijus Mergelėje, taip pat Marso Neptūno junginys Skorpione. Gove'ui metai nuo 2026 m. iki šio dešimtmečio pabaigos bus sunkūs, nes jo Saulės lankas Plutonas Uranas jungia Marso Neptūną.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita