0

JK rinkimai Liepos 4 d. – Astroinform su Marjorie Orr

  • 29 gegužės, 2024


Tai įdomu Marina. Man įdomu apie Juodąjį Mėnulį Lilitą ir S mazgą 8-ajame GE diagramos name, nes jis sutampa su spalio mėnesio Saulės užtemimu Veneros valdomose (ir teisėtose) Svarstyklėse. Keiras Starmeris turi gimdymo BML 9 Svarstyklėms, kvadratinis Marsas 6 Vėžys. Taigi, net jei Lilithy paslėpta, tai jam yra reikšminga.

Tiek 1906 m. Darbo partija, tiek 1867 m. konservatoriai turi savo „revoliucinį“ ir galbūt kliedesį keliantį Uraną/Neptūną, kuris gali būti paryškintas užtemimo. Darbas, Uranas 7 Ožiaragis priešinasi Neptūnui 7 Vėžiui. Konservatoriai Uranas 12 Vėžys kvadratas Neptūnas 12 Avinas. Tiek 1066 Sun 9 Capricorn, tiek 1801 Sun 10 Capricorn, daug dėmesio skiriama tiems kardinolo laipsniams. Jie taip pat pasirodo JK diagramose.

GE Uranas Veneros valdomame Taure ir jo artėjantis susitikimas su Marsu ir Medūza / Algoliu yra dar viena potencialiai didelės energijos „moteriška“ tema. Tas vėlyvojo Jautis ir fiksuoto ženklo laipsnis vienaip ar kitaip raibuliuoja JK diagramose šimtmečius. 1906 m. leiboristai turi Jupiterio 27 Tauro kvadrato Veneros ir Saulės 22 Vandenio ženklą, o konservatoriai 1867 m. Mėnulio 25 Jautis, priešingai Saturnui 25 Skorpionui, ir kvadratiniam Jupiterio 28 Vandeniui.

Taigi, jei visi ekspertai ir apklausos yra teisūs, galime manyti, kad Keiras Starmeris laimės. Tačiau, kaip pažymi Marjorie, atrodo, kad astrologija yra „pilna“. Pasaulio įvykiai gali turėti ką nors bendro su tuo.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita