0

JKRowling – apie leiboristų moterų problemą – Astroinform su Marjorie Orr

  • 26 birželio, 2024


JKRowling nepaėmė įkaitų savo atakoje prieš Keirą Starmerį už Darbo partijos politiką dėl moterų teisių diskusijose dėl translyčių asmenų ir jo nesugebėjimo apginti lyčių požiūriu kritiškos leiboristų parlamentarės Rosie Duffield, kuri, kaip ir ji, susidūrė su patikimomis smurto grėsmėmis. dėl jos pažiūrų. Ji sakė, kad partija „apleido“ moteris ir ji „sistengs jas paremti“; pridūrė, kad turi „prastą nuomonę“ apie sero Keiro charakterį ir teigė, kad jis „atmestinai ir dažnai įžeidžia“ moterų susirūpinimą dėl sekso teisių.

Leiboristų požiūris į savęs tapatybę yra painus ir šnipštas; ir planai uždrausti konversijos terapiją sukeltų pavojų, kad tėvai, mokytojai ir terapeutai negalės „guosti ir konsultuoti“ vaikus ir suaugusiuosius, „patyrusius lyties problemų“.

Rowling gimimo laikas nepatvirtintas 1965 m. liepos 31 d., 21.10 val., Bristolis, Anglija, tačiau ji neabejotinai turi maištingą, ribas stumdantį Uraną Plutoną Mergelėje, opoziciją Saturnui ir pasitikinčiam Jupiteriui Dvyniuose. Su Jupiteriu entuziastingai triguba į Marsą (šiuo gimimo metu giliai palaidotas jos 8th) ir jos mėnulio kvadratą.

Intriguoja tai, kad jos dėmesio reikalaujantis Liūtas Saulė yra tiksliai kartu su Starmerio „vadovaujančiu“ Liūto Šiaurės mazgu, esančiu priešais Saturną, o jo Neptūną – sudėtingam susidūrimui. Šią akimirką sukelta į galvą, nes jos Saulės lankas Plutonas jungiasi su Neptūnu, o jos Saulės lankas Uranas yra tiksliai jo Saulės kvadrato formos. Be to, jos Marsas gali būti kartu su jo Svarstyklių mėnuliu.

Starmeris, 1962 m. rugsėjo 2 d., nėra gimimo laiko, Southwark, Anglija, savo diagramoje taip pat stipriai turi pelėsį laužantį Urano Plutono jungtį, jungiančią saulę ir opoziciją su Jupiteriu.

Jų santykių diagramoje yra kurstanti, paaštrėjusi, konkurencinė sudėtinė Saulės Marso konjunkcijos opozicija Saturnui, o tai rodo tikrą abiejų pusių nemeilę. Ji gali turėti žalingą poveikį balsavimui ir toliau kels bangas liepos, rugpjūčio ir rudens mėnesiais bei 2027 m. Ji nepasiduos.

Rosie Duffield, 1971 m. liepos 1 d., jos Vėžys Saulė tiksliai sujungė Starmerio Marsą – taigi dar vienas susidūrimas. Ir neatrodo, kad greitu laiku numirtų, kai tr Plutonas iki šių metų pabaigos pavers sudėtinį Marsą kvadratu, o tr Uranas apvers sudėtinį Merkurijų, Venerą į 2025 m.; po to skęstantis tr Neptūnas jungiasi su sudėtiniu Saturnu 2026/27 m.

Ne tai, kad leiboristai kada nors buvo geri, kai moterys visada turėjo gana mačo darbo vyrų klubo kultūrą.

Žr. ankstesnius Trans pranešimus 2024 m. balandžio 12 d. ir kur jis prasidėjo 2024 m. kovo 10 d.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -