0

Klausimai ir komentarai – Astroinform su Marjorie Orr

  • 27 birželio, 2024


Jei turite ar norite panagrinėti lengvesnę temą, Marjorie, ar galite pažvelgti į Johno Sholto Douglaso, 9-osios Kvinsberio markizės (pagal Vikipediją, 1844 m. liepos 20 d. Florencijoje, Italijoje), diagramą?

Jis buvo Kvinsberio taisyklių, kurios sudaro šiuolaikinio bokso pagrindą, kūrėjas. Tačiau jis kur kas labiau žinomas dėl savo jaunesniojo sūnaus lordo Alfredo, užmezgusio romaną su Oskaru Vaildu, ir per teismą persekiojančiu Oskaru Vaildu, dėl kurio Oskaras Vaildas buvo įkalintas.

Atrodo, kad jis turėjo išskirtinai blogus santykius su visais savo sūnumis, vyresnysis sūnus ir įpėdinis nusižudė (ir jis taip pat galėjo būti gėjus), jis viešai užpuolė antrąjį sūnų, kuris galiausiai jį pakeitė ir fiziškai spjovė į jį. jo mirties patale, o trečiasis jo sūnus buvo lordas Alfredas, su kuriuo visą gyvenimą susipyko dėl savo (lordo Alfredo) homoseksualumo.

Spėsiu ypač nukentėjusį Marsą (ir jo paties meilę boksui, ir pasibjaurėjimą homoseksualumu), galbūt netradiciniu Uranu. Apmaudu, kad aš neturiu gimimo laiko, bet spėčiau, kad jo penktasis namas buvo smarkiai paveiktas.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -