0

Juodųjų pupelių kukurūzų avokado salotos

 • 6 birželio, 2024


Lengvos, sveikos ir TAIP skanios meksikietiško skonio įkvėptos avokadų vištienos salotos! per chelseasmessyapron.com #sveika #salotos #vištiena #greita #lengva #draugiškas vaikams #avokadas #pomidoras #kalendra #kalkės #valymas #keto #sveikata #salotos

Juodųjų pupelių kukurūzų avokado salotos yra kvapnus juodųjų pupelių, kukurūzų, paprikų ir kreminių avokadų mišinys, sumaišytas su skaniu čili ir laimo padažu. Šios salotos puikiai tiks prie užkandžių ar greitų pietų!

Išbandykite kitas mano mėgstamiausias pupelių salotas: kaubojų ikrus, garbanzo pupelių salotas arba šias tuno ir baltųjų pupelių salotas.

Juodųjų pupelių kukurūzų avokado salotų receptas dubenyje, paruoštas mėgautis.

Geriausias juodųjų pupelių kukurūzų avokado salotų receptas

Vos atšilus orams užsimanau šviežių, greitai pagaminamų patiekalų, kuriems nereikia nei orkaitės, nei viryklės. Šios juodųjų pupelių kukurūzų avokadų salotos pažymi visas tas dėžutes! Puikiai tiks vasarai – šviežias su aštriu padažu, greitai pagaminamas ir be galo skanus! Tai taip pat yra puikus malonumas bet kokiam pavasario ar vasaros susibūrimui.

Jis labai universalus – puikiai tinka kaip patiekalas, garnyras ar užkandis (kaip salsa). Kai noriu sotesnio patiekalo, mėgstu jį naudoti ant grotelių keptos vištienos, žuvies ar kepsnio.

Visi šio recepto ingredientai paruošti, kad būtų lengva surinkti.

Ingridientai

Tik 5 paprasti ingredientai ir užpilas, kad gautumėte pačias geriausias juodųjų pupelių kukurūzų avokadų salotas!

 • Juodos pupelės: Gerai nuplaukite ir išdžiovinkite, kad salotos nesumirktų.
 • Kukurūzai: Daugiau apie tai skaitykite kitame skyriuje.
 • Raudonoji paprika: Supjaustykite mažais kubeliais iki tokio pat dydžio kaip ir kiti ingredientai.
 • Avokadas: Prideda kremiškumo. Įdėkite prieš pat patiekiant, kad neapskrustų.
 • Kalendra: Smulkiai supjaustykite. Jei nesate kalendros mėgėjas, galite jos nenaudoti arba vietoje jų pridėti petražolių ar baziliko.
 • Čili laimo padažas: Sudėkite visus ingredientus į indelį, gerai suplakite ir laikykite šaldytuve, kol būsite pasiruošę naudoti. Prieš ruošdami salotas, dar kartą suplakite.

Kukurūzų paruošimas

Juodųjų pupelių kukurūzų avokado salotoms kukurūzus galite paruošti keliais būdais. Man patinka naudoti žalius kukurūzus, nupjautus tiesiai nuo burbuolės. Saugu valgyti, traškus ir saldus. Kad skonis būtų geriausias, naudokite šviežiausius saldžiuosius kukurūzus.

Jei nesate tikri dėl neapdorotų kukurūzų burbuolių arba norite, kad jie būtų virti, štai keletas variantų:

 • Kepkite kukurūzus lauko kepsninėje kol viskas lengvai apdegs. Žiūrėkite žemiau esantį langelį „greitas patarimas“.
 • Kepkite kukurūzus ant grotelių kambarinėje keptuvėje kol viskas lengvai apdegs.

GREITAS PATARIMAS

Kukurūzams ant grotelių: Nulupkite lukštus ir pašalinkite šilką. Įtrinkite aliejumi, pabarstykite druska, pipirais ir dėkite ant karštų grotelių (400-450°F). Pasukite kas 3–4 minutes, kol sudegs, iš viso apie 12 minučių. Tai veikia ir ant grilio keptuvės.

Jei šviežių kukurūzų sezonas nėra arba jūs neturite prieigos, rekomenduoju vieną iš šių parinkčių:

 • Pirkti iš anksto skrudinti konservuoti kukurūzai (prie įprastų konservuotų kukurūzų bakalėjos parduotuvėje) ir naudokite dvi skardines, nusausintas.
 • Pirkti įprasti konservuoti kukurūzai ir kepsnys keletą minučių ant viryklės.
 • Arba, naudokite šaldytų kukurūzų. Sudeginkite keptuvėje, kol atitirps ir lengvai apskrus.

Prieš dėdami į šias juodųjų pupelių kukurūzų avokadų salotas, leiskite kukurūzams visiškai atvėsti.

Šiose juodųjų pupelių kukurūzų avokado salotose esantis padažas sumaišomas indelyje.

Kaip pasigaminti juodųjų pupelių kukurūzų avokadų salotas

 1. Padarykite padažą: Sumaišykite visus padažo ingredientus mūriniame inde. Gerai suplakite ir dėkite į šaldytuvą, kol bus paruošta naudoti.
 2. Paruoškite salotas: Į didelį dubenį suberkite juodąsias pupeles, kukurūzus, kubeliais pjaustytą raudonąją papriką, kubeliais pjaustytą avokadą ir smulkintą kalendrą. Paskutinį kartą dėkite avokadą, kad neapskrustų.
 3. Papuoškite salotas: Užpilkite padažu ant salotų ir švelniai išmaišykite. Paragaukite ir, jei reikia, pakoreguokite prieskonius. Nedelsdami patiekite su traškučiais panardinimui, jei norite.

GREITAS PATARIMAS

Nors šios juodųjų pupelių kukurūzų avokado salotos yra vegetariškos, jose vis tiek gausu baltymų ir skaidulų! Viename puodelyje virtų juodųjų pupelių yra maždaug 15 gramų skaidulų ir daugiau nei 15 gramų baltymų.

Juodųjų pupelių kukurūzų avokado salotų patiekimo pasiūlymai

 • Kaip pusėje salotos arba užkandis
 • Su tortilija traškučiai kaip panirimas
 • Kaip salotos, šaukštu ant romėnų salotų
 • Patiekite salotos įvyniojimai
 • Uždenkite sluoksniu kalendrakalkių ryžių už vegetarišką variantą
 • Įpilkite nuo 1 iki 1–1/2 puodelio, supjaustyto kubeliais vištiena arba krevetės dėl papildomų baltymų.

Visi šio recepto ingredientai supilami į dubenį, užpilami padažu ir sumaišomi.

Juodųjų pupelių kukurūzų avokado salotų patarimai

 • Prinokę avokadai yra labai svarbūs šioms salotoms, suteikiant kreminės tekstūros ir puikaus skonio. Norėdami patikrinti prinokimą, švelniai paspauskite šalia stiebo; jei duos, jis paruoštas naudoti!
 • Įsitikinkite, kad visi ingredientai yra maždaug tokio paties dydžio. Daržoves supjaustykite smulkiai, kad jos geriau susijungtų su pupelėmis. Be to, jei valgysite kaip panardinimą, viskas geriau tilps ant panardinimo traškučių!
 • Prieš patiekdami paragaukite salotas. Priklausomai nuo daržovių ir padažo, jums gali prireikti papildomos druskos ir pipirų. Įdėkite daugiau, jei skoniai atrodo vienodi. Šioms salotoms reikia gerų prieskonių, kad jos būtų skaniausios!
 • Sureguliuokite prieskonių lygį: Jei norite daugiau šilumos, įdėkite kubeliais pjaustyto jalapeno arba papildomo kajeno. Kad nebūtų prieskonių, naudokite saldžiąją papriką ir praleiskite kajeną.

Traškutis, panardintas į juodųjų pupelių kukurūzų avokado salotas.

Salotų variantų idėjos

 • Pakeiskite kubeliais supjaustytą raudonąją papriką kubeliais pomidorai
 • Naudokite citrinos vietoje kalkių padaže
 • Pridėti vištieną: supjaustykite ant grotelių keptą vištieną arba karštą keptą vištieną ir sudėkite į šias salotas
 • Įpilkite 1/3-1/2 puodelio kubeliais pjaustytas raudonasis svogūnas
 • Pabarstykite šiek tiek sūrio: galite pridėti queso fresco arba cotija sūrio

SANDĖLIAVIMAS

Juodųjų pupelių kukurūzų avokado salotų laikymas

Be avokado ir padažo šios juodųjų pupelių kukurūzų avokadų salotos išsilaiko 2-3 dienas atšaldytas hermetiškame inde.

Kad jis išliktų šviežias, padažu dėkite tik tas porcijas, kurias valgysite iš karto. Visus likučius, avokadą ir padažą laikykite atskirai arba visiškai palikite avokadą.

Daugiau skanių salotų receptų

Juodųjų pupelių kukurūzų avokado salotos

Juodųjų pupelių kukurūzų avokado salotos yra kvapnus juodųjų pupelių, kukurūzų, paprikų ir kreminių avokadų mišinys, sumaišytas su skaniu čili ir laimo padažu. Šios salotos puikiai tiks prie užkandžių ar greitų pietų!

Juodųjų pupelių kukurūzų avokado salotos dubenyje, paruoštos mėgautis.

Juodųjų pupelių kukurūzų avokado salotos

Juodųjų pupelių kukurūzų avokado salotos dubenyje, paruoštos mėgautis.

Juodųjų pupelių kukurūzų avokado salotos yra kvapnus juodųjų pupelių, kukurūzų, paprikų ir kreminių avokadų mišinys, sumaišytas su skaniu čili ir laimo padažu. Šios salotos puikiai tiks prie užkandžių ar greitų pietų!

Instrukcijos

 • APRENGIMAS: Sumaišykite visus padažo ingredientus plačia burna skirtame indelyje. Pagardinkite pagal skonį (įdedu 1 a.š. druskos ir 1/4 a.š. pipirų). Energingai suplakite, kad susimaišytų, jei reikia, šaukštu įmaišykite medų. Įdėkite į šaldytuvą, kol būsite pasiruošę naudoti; dar kartą suplakti prieš padažant salotas.

 • SALOTOS: Kruopščiai nusausinkite ir nuplaukite juodąsias pupeles, tada nusausinkite popieriniu rankšluosčiu arba salotų suktuku. Įdėkite į didelį dubenį su kukurūzais (1 pastaba), kubeliais pjaustytais raudonaisiais pipirais, kubeliais pjaustytu avokadu ir kalendra. Švelniai išmeskite ir apšlakstykite padažu (prieš pridėdami žr. 3 veiksmą). Dar kartą išmaišykite, paragaukite ir prireikus pakoreguokite druskos/pipirų. Jei norite, patiekite su traškučiais.

 • SANDĖLIAVIMAS: Šias salotas geriausia paragauti per 3–4 valandas, kad avokadas neparustų ir nesugestų padažas. Be avokado ir padažo išsilaiko 2-3 dienas atšaldytas hermetiškame inde. Padažu dėkite tik tas porcijas, kurias valgysite iš karto, o likučius, avokadą ir padažą laikykite atskirai. Arba atsisakykite avokado.

Recepto pastabos

1 pastaba: Yra keletas būdų, kaip paruošti kukurūzus šioms salotoms. Jei naudojate šviežius, saldžiuosius kukurūzus, galite mėgautis jais žaliais – nupjaukite burbuoles, kad jų skonis būtų traškus ir saldus. Arba galite kepti ant grotelių. Kepdami ant grotelių, nulupkite lukštus, pašalinkite šilką, tada įtrinkite kukurūzus aliejumi ir pagardinkite druska bei pipirais. Kepkite ant grotelių 400–450 °F temperatūroje, sukdami kas 3–4 minutes, kol lengvai apdegs, maždaug 12 minučių.

Jei šviežių kukurūzų nėra, apsvarstykite šias parinktis:

 • Naudokite dvi skardines iš anksto skrudintų kukurūzų, nusausintų ir išdžiovintų.
 • Sušalusius kukurūzus pakepinkite keptuvėje, kol atitirps ir lengvai apskrus (daugiau informacijos rasite šiame recepte).

Prieš dėdami į salotas, leiskite kukurūzams visiškai atvėsti.

Mitybos faktai

Patiekimas: 1patiekimas | Kalorijos: 545kcal | Angliavandeniai: 70.6g | Baltymas: 17.5g | Riebalai: 26.3g | Natris: 853mg | Pluoštas: 22.1g | Cukrus: 12g

Mes darome viską, kad pateiktume tikslią mūsų receptų mitybos analizę. Mūsų mitybos duomenys apskaičiuojami naudojant trečiosios šalies algoritmą ir gali skirtis, atsižvelgiant į individualų gaminimo stilių, išmatavimus ir ingredientų dydžius. Naudokite šią informaciją palyginimo tikslais ir, jei reikia, pasikonsultuokite su sveikatos priežiūros specialistu dėl mitybos patarimų.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita