0

Keir Starmer – JK į naują scenarijų – Astroinform su Marjorie Orr


Keiras Starmeris gavo karališkąjį kvietimą vadovauti šį rytą 12.19 val. po triuškinamos leiboristų pergalės, nors rinkėjų aktyvumas buvo mažas, ir jį palaikė tik trečdalis rinkėjų. JK diagrama su tr Plutono trišakis Uranas tiksliai dabar buvo aiškiai nusiteikęs pokyčiams.

Starmer termino diagramoje jaunatis ir Venera vėžyje yra 10th už žavingą ir į šeimą orientuotą administraciją. Plutono trišakis Jupiteris 9-ajame bus pasitikėjimo (ir sėkmės).th, ypač su užsienio reikalais ir švietimu. Dar grėsmingesnis yra Marsas ir Uranas Tauro aštuntajame amžiujeth mini-didžiosios Neptūno trijulės, skirtos paskutinio laipsnio Veneros Žuvys, centre, užsimenant apie a) finansinius / ekonominius sutrikimus, turinčius tarptautinių pasekmių arba priežasčių; 2) smurtiniai sutrikimai / stichinės ar žmogaus sukeltos nelaimės. Neptūnas sklando ant 7 viršūnėsth rodo, kad trūksta įsipareigojimo partnerystei ir susitarimams. Saturnas, o gal ir Neptūnas 6-ajame sveikatos name sutelks dėmesį į sveikatos tarnybos problemas.

(Kaip bebūtų keista, Blairas atėjo į valdžią po nuošliaužos, kai Neptūnas buvo paskutiniame Ožiaragio laipsnyje.)

Plutono opozicija Merkurijus užsimena apie priešiškas ir aršias diskusijas su nepaklusniais oponentais. Jeremy Corbyn yra nepriklausomas parlamento narys, kaip ir Reformas Nigelas Farage'as, kurio nacionalistinė dešinioji partija surinko 14 procentų balsų. Pagal proporcingą atstovavimą Reforma būtų laimėjusi 93 vietas. Iki šiol įsigalėjo kairioji ir kraštutinė dešinė. Palestiniečiams palankūs kandidatai taip pat įsiveržė į leiboristų balsavimą. SNP žlugo.

Papildomi skaičiai, į kuriuos reikia pamąstyti: leiboristai 2019 m. gavo šiek tiek daugiau nei 700 000 balsų nei ponas Corbynas, ty vienu procentiniu punktu daugiau, bet sugebėjo pasiimti daugiau nei 200 papildomų vietų. Starmerio balsų dalis yra mažesnė nei 35,2 proc., kurią Blairas pasiekė 2005 m. rinkimuose, kai jo dauguma sumažėjo iki 66 vietų. Nigelo Farage'o Reformų partija užsitikrino 4,1 mln. balsų, bet tik keturias vietas. Žalieji iškovojo keturias vietas, surinkę 1,9 mln. Liberalai demokratai, priešingai, iškovojo 71 vietą, nors surinko tik 3,5 mln. „Reforma“ ir konservatoriai surinko 37,9 procento balsų, tačiau kartu turi tik 17 procentų mandatų. Kairiosios partijos surinko 44,1 procento balsų, bet užėmė 67 procentus mandatų.

JK diagramoje tr Plutonas ne tik aiškiai keičia Uraną, tiksliai šiuo metu ir grįžta iki 2025 m. pabaigos, bet ir turi optimistišką Plutono opoziciją 10th namas Jupiteriui, kad tuo pačiu metu padidėtų pasitikėjimas. Kaip pastebėjo vienas komentatorius: „Pirmą kartą per daugiau nei dešimtmetį JK turi stabilią centro kairiąją vyriausybę, kuriai vadovauja nepakankamai įvertinta, bet akivaizdžiai rimta premjerė. Po pastarųjų metų chaoso gali prireikti šiek tiek laiko, kol visi prisitaikys. Ne visai toks aukštas, koks buvo praėjus šešiems mėnesiams po Blairo išrinkimo (kuris netrukus išblėso), bet pakilimas bus.

Ne todėl, kad viskas ateityje priklausys nuo Starmerio kompetencijos, nes juodosios gulbės įvykiai visada slepiasi ir JK diagramoje su Saulės lanku Uranas artėja prie jungties su neramiu 8th namas Marsas – toks pat laipsnis per kelias savaites, o tiksliai – per devynis mėnesius – jam reikės tvirtos rankos ant vairalazdės, kad susidorotų su finansiniais ir kitokiais kritimais. Ir iki 2026 m. tr Uranas Dvyniuose bus pasirengęs suderinti JK Plutoną ir įvyks dar vienas visagalis, skirtingos įvairovės perversmas.

Paties Starmerio diagramoje tr Jupiteris jungiasi su jo Saulės Plutonu Mergelės ženkle, kurios yra aitvaro varomosios planetos būtent dabar šiam laimėjimui. Tačiau į priekį bus mažiau linksma, kai per kelis mėnesius Plutonas susijungs su Neptūnu, o pasitikėjimas nuo SA Saulės susijungs su Neptūnu tikriausiai iki 2025 m. Daug blogiau bus, kai jo SA Marsas susijungs su Saule, o paskui Plutonas. 2026–2027 m., užsimindamas apie aklavietę. 2026-2027 m. taip pat yra tada, kai tr Plutonas yra atgrasančiame (o vėliau ir tam tikrame) jungtyje su savo Saturnu Marso sekstilės Plutono Saulės židinio taške, todėl jis neturės ilgos progresyvios reformos.

Tai tik pradedantiesiems. Daugiau be jokios abejonės rytoj ir rytoj……Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -