0

„Starmer“ kabinetas – ar jis atlaikys laiko išbandymą? – Astroinform su Marjorie Orr


Keiro Starmerio kabinetą sudaro rekordiškai 11 moterų, kaip ir dera diagramoje su 10th namas Mėnulis – atspindi JK 10th namas Cancer Moon su savo žymių moterų monarchų Elžbietos 1 ir 11 bei Viktorijos istorija.

1979 m. vasario 13 d. Rachel Reeves eina kanclerės pareigas, o jos Jupiteris Liūte dabar ir iki 2025 m. pabaigos įgauna postūmį iš Plutono opozicijos. Jos Vandenio Saulė, Merkurijaus ir Marso trišakis Plutonas, sekstilas Neptūnas daro ją itin ambicinga ir labai ryžtinga. Ji turės savo rankas su nestabilia ekonomika ir laukia sudėtingų pasirinkimų, įskaitant mokesčių padidinimą, skirtą apmokėti patobulintas socialines paslaugas. Jos Vandenio Saulę ir Merkurijus šiais ir kitais metais aikštėje barškins tr Uranas; su nervingu slogu šiais metais nuo tr Plutono, pasvirusio į du Saturno vidurio taškus; ir dar blogiau, kai Uranas nuo 2025 m. vidurio persikels į Dvynius.

Jos santykiai su Starmeriu gerėja ir blogėja geriausiu metu, o per šiuos Naujuosius metus įtempta iki 2025 m. pradžios, o vėliau – nuo ​​2025 m. vidurio. Jie yra labai susieti, todėl jų likimai bus gana susipynę.

Wes Streeting, 1983 m. sausio 21 d., Sveikata, yra Saulės Vandenio kvadratas Saturnas Skorpione, junginys Plutonas galutiniame Svarstyklių laipsnio, sekstilės Neptūnas; su savo Saturno Plutono trigoniu Marsu. Labai ryžtingas, ambicingas – su stipriu Neptūnu. Jis atneš entuziastingo optimizmo NHS, nors pakeliui patyrė keletą nesėkmių. Jo santykiai su Starmeriu, kaip ir Reevesas, yra susieti su kompozitiniu jodu – ir bus gerai, kol 2026 m. susidurs su dideliu galvos skausmu.

Davidas Lammy, 1972 m. liepos 19 d., užsienio reikalų sekretorius, yra Saulės vėžio trigubas Neptūnas, sekstilė Plutonas; su Venera Saturnu Dvynių trikampyje Urane ir atviru Marso Merkuriju Liūte. Rugsėjo mėnulio užtemimas sugaus jo Plutoną, kad išbandytų jo įtaką. Jo pasitikėjimas bus pakirstas, nes tr Neptūnas Saturnas Avine iškeliauja savo Jupiterį iki 2025–2026 m.; su dideliais nusivylimais 2026–2027 m., kai tr Plutonas užfiksuoja du savo Marso vidurio taškus. Jo santykiai su Starmeriu šiek tiek nutols dėl nedidelio virvės traukimo 2025–2026 m.

Yvette Cooper, 1969 m. kovo 20 d., vidaus reikalų ministrė, paskutinio laipsnio Saulės Žuvų (arba Avino) opozicija Plutonui ir Neptūnui su Venera Saturnu Avine jodo židinio taške. Be to, nuotykių kupinas Jupiterio Uranas Svarstyklėse. Tvirtas, ne visada empatiškas. Nuotaikingas dėl permainų jos gyvenime šiais ir kitais metais; nors tr Neptūno junginys jos Saulė padarys pelkėtą pradžią. 2025 m. ant krašto, kai tr Uranas opozicija jos Neptūnas su jos pasitikėjimo slenka kaip tr Neptūnas Saturnas kvadratas jos Saulės / Jupiterio vidurio taškais; daugiau užblokuotų 2026 m.

Angela Rayner, 1980 m. kovo 28 d., Ministro Pirmininko pavaduotoja, yra Avino Saulė su fiksuotu Didžiuoju Marso kryžiumi Liūto Šiaurės mazgo opozicijoje Pietų mazgo aikštėje Veneros opozicijoje Uranas – keistas pernelyg jaudinamo ir neįtikėtinai fiksuoto derinys. Iki 2026 m. pradžios jos Uraną, Marsą ir Venerą drausmins tr Uranas. Jos santykiai su Starmeriu šiais ir kitais metais bus varginantys, nes tr Plutonas prieštaraus sudėtiniam Marsui; su daugiau dirginimo nuo 2025 m. vidurio. Ne pats laimingiausias derinys.

Tai tik greitas praleidimas, ir man susidaro įspūdis, kad po 2025 m. vidurio problemos ir įtampa pradeda didėti, o 2026–2027 m. bus didelis stresas ir užblokuota.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -