0

Markas Rutte'as – nerami naujojo NATO vadovo – Astroinform su Marjorie Orr pradžia

  • 21 birželio, 2024


Nuo spalio 1 d. naujuoju NATO vadovu taps Markas Rutte, buvęs 14 metų buvęs Nyderlandų ministras pirmininkas „tefloninis“, įgudęs skandalų. protrūkių dėl Europos išlaidų gynybai. Jis žinomas kaip veiksmingas konsensuso kūrėjas ir palaikė Ukrainą. NATO juda į audringesnes jūras su įvairiomis problemomis – nuo ​​pinigų stygiaus iki oro gynybos sistemų trūkumo ir klausimų, ar Ukrainą reikia leisti į NATO. Trumpas pagrasino nutraukti JAV pagalbą Ukrainai, jei grįš į Baltuosius rūmus. Jo perrinkimas beveik neabejotinai sužlugdytų NATO planą įtraukti Ukrainą.

Markas Rutte, 1967 m. vasario 14 d., 18.53 val. Hagoje, Nyderlanduose, stebina maištingas, naujoviškas ir pelėsį laužantis Urano Plutonas savo 1Šv Namo opozicija Saturnas Žuvyse, kuris yra Vandens Didžiosios Trinės varomasis strypas į Jupiterį jo draugiškame 11th trina Neptūnas savo 3rd/4th. Jis bus geras komandinėse situacijose su Jupiteriu 11-ojeth ir bus tvirto proto bei atkaklios Saturno opozicijos Plutonui. Jo darbštumas 6th namas Vandenis Saulė yra slidžioje, vengiančioje Neptūno aikštėje.

Jis taip pat turi du jodus – vieną iš Jupiterio sekstilės Urano ir jo Saulės, todėl jis nepastoviai veikia valią, svyruoja tarp nepakankamo ir per didelio pasitikėjimo. O kitas yra Plutono Urano sekstilė Neptūnas kartu su savo 8th namas Avinas Mėnulis, kuris gali būti susijęs su jo išskirtine šeimos kilme. Jo tėvui buvo beveik šešiasdešimt, kai jis gimė. Jis buvo internuotas Džakartoje per 11 pasaulinį karą, per kurį mirė jo pirmoji žmona, o vėliau jis vedė jos seserį. Markas Rutte yra vienas iš septynių brolių ir seserų iš dviejų santuokų. Vienas iš vyresniųjų jo brolių mirė nuo AIDS devintajame dešimtmetyje.

Rutte saulė krenta NATO 4th taigi santykiuose bus „namų“ jausmas, nors su savo Urano Plutono jungtimi su NATO Merkurijumi jis įves reformas, kurios gali sukelti nerimo. Jo itin ryžtingas Marsas Skorpione yra ant NATO Ascendento, kuris gali pažadinti NATO, tačiau taip pat gali reikšti konfliktus ir impulsyvias reakcijas.

Jo asmeninė diagrama nuo 2025 m. vidurio jungia Uraną su Midheaven (gimimo laikas yra visiškai tikslus), o tai rodo staigų krypties pasikeitimą. Nors tai taip pat gali apimti šį žingsnį. Šiuo metu jis turi du Jupiterio pastiprinimus iš savo SA MC, jungiančio Jupiterį, o SA Jupiteris šiuo metu tiksliai jungiasi su jo Uranu. Tačiau vėliau šiais metais jis taip pat susidurs su rimta nesėkme, nes SA Marsas išryškins Saturną; plius greitai kintantis, nervus tempiantis tr Uranas priešinosi savo Neptūnui ir stačia savo Saulę dabar iki 2025 m. vidurio. Tai bus sunki sudėtingo darbo pradžia.

Jo santykių su NATO diagrama taip pat rodo, kad nuo 2025 m. vidurio Uranas priešinosi sudėtinei Saulei ir dar daugiau 2026–2027 m., kai tr Uranas kvadratu sudėtiniam Plutonui.

Pati NATO diagrama, 1949 m. rugpjūčio 24 d. 11.42 val., Vašingtonas, Kolumbijos apygarda, atrodo sudrebėjęs dėl Urano judėjimo į Dvynius 2025–2026 m., nes jis bus Mergelės Saulės kvadratu; įstrigo Saulės lanko Saulės kvadrato Plutono 2026 m. už kovą dėl kontrolės; ir painus/neryžtingas, nusivylęs 2026–2027 m. Neptūno opozicijos Veneros aikštėje Uranu.

Rutte santykių diagrama su Trumpu yra labai nerami ir apsunkinta, kai Uranas jungiasi su sudėtiniu Saturnu, tiksliai dabar ir tada, kai Plutonas 2025 m. su nusivylusiu tr Neptūno opozicija Marsui – tikimasi, kad tai Trumpo susierzinimas iš šalies.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -