0

Michaelas Mosley – atostogų nelaimė – Astroinform su Marjorie Orr

  • 8 birželio, 2024


Paslaptingas populiaraus televizijos gydytojo Michaelo Mosley dingimas trečiadienį Graikijos saloje turi panašumų su ankstesniu incidentu prieš penkerius metus, kai poilsiautojas taip ir nebuvo rastas, galbūt pasiklydęs jūroje po pasivaikščiojimo pakrante.

Michaelas Mosley, 1957 m. kovo 22 d., Kolkata, Indija, yra Saulės Merkurijus Avino trikampyje Uranas ir sekstilė Marsas Dvyniuose, todėl pirmyn, mėgsta susijaudinimą, bendravimą. Jo Saulės Merkurijaus sekstilė Marsas yra ant jodo kojų kartu su Neptūnu, kuris savo ruožtu yra kvadratinis Uranas – idealistas, pabėgęs, svajotojas, karštas savo įsitikinimų. Jis turi dar vieną Plutono sekstilės Neptūno jodą ir jo Saulę Merkurijus, suteikdamas jam simpatiją publikai.

Jo Šaulio mėnulis yra arti jo Saturno, o gal ir Plutono bei kvadratinio Jupiterio – jis lankė internatinę mokyklą būdamas 7 metų, vėliau Oksforde, pradėjo bankininkystę, įgijo medicinos laipsnį, studijavo psichiatriją, tada išvyko tapti BBC prodiuseriu praktikantu.

Jo šiaurinis mazgas yra Skorpione.

Pažymėtina tai, kad jo progresuojantis Marsas yra sekstilis su progresavusiu Merkurijumi ir abu yra nesusiję su jo gimtuoju Saturnu – tai skamba neaiškiai, tačiau kartais šie progresuojantys ar tranzituojantys jodai gali turėti įtakos. Marso junginys Saturnas tikrai rodo tam tikrą nelaimingą atsitikimą.

Šlykštu apie jį diskutuoti prieš išaiškinant istorijos pabaigai, tačiau ta astrologijos dalis atrodo nereali.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita