0

Respublikonų konvencija – ar ugnikalnis sprogs? – Astroinform su Marjorie Orr

  • 8 birželio, 2024


Respublikonų konvencija dėl Trumpo patepimo ar nepatepimo patenka į 15 mth ir 18th liepą Milvokyje – ir jie negalėjo pasirinkti labiau uždegančio momento. Jis atsidaro ant sprogstamos Marso Urano Algolio jungties Taure, kuri 2 dieną bus opozicija Skorpiono mėnuliui.

Tai taip pat sutampa su Saulės lanko Saturno ir Marso konjunkcija JAV diagramoje iki laipsnio minutės, kuri paprastai lydi nemažą nesėkmę, gali būti nelaimingų atsitikimų ir labai pablogėjusi. Ir lyg to būtų negana Sibly diagramoje, tai taip pat, kai Saulės lankas Marsas jungiasi su JAV Vandenio mėnuliu, kurstydamas aistras elektorate iki virimo taško.

Jis taip pat atsidaro, kai Saulė paskutiniame dekane Vėžys judės per tris dienas po JAV fanatiškos, manipuliuojančios, be galo užsispyrusios ir priešiškos Merkurijaus opozicijos Plutono.

Trumpo diagramoje tr Uranas Marsas yra tiksliai jo Marso Liūto kvadrato formos, o tai normaliam žmogui gali atrodyti kaip visagalis sukrėtimas, smarkiai apkraunantis širdį. Bet su Trumpu, kas žino? Jis bus nusiminęs ir stums riedulius į kalną, kai tr Plutonas priešinsis Saturno / Plutono vidurio taškui ir bus supainiotas su tr Neptūno kvadratu jo Merkurijaus / Mazgo vidurio tašku, o tai gali reikšti nusivylimą bendruomenėje. Nors Jupiteris vis dar plaukia per savo 10th namas išlaikydamas jį antraštėse ir dėmesio centre.

Joe Bidenas atrodo sutrikęs dėl Respublikonų konvencijos, kurioje tr Uranas kvadratas yra Marso/Saturno vidurio taškas, nors tai gali būti ir kiti dalykai pasaulinėje arenoje, susiję su kariniais sprendimais. Arba jam asmeniškai nelaimingas atsitikimas. Ši įtaka tęsiasi iki rugpjūčio pradžios.

2024 m. rugpjūčio 19 d. Čikagoje vyksiantis Demokratų suvažiavimas bus pakankamai įsimintinas, bet nepanašus į tokį žemės drebėjimą kaip respublikonų suvažiavimas. Jis atidaromas per pilnatį Vandenyje, priešingai Saulei Merkurijui ir kvadratiniam Uranui – tai, nepaisant fiksuotų ženklų, gali reikšti pokyčius. Tr Uranas tuo metu bus tiksliai priešingas Bideno Skorpiono saulei. Taip pat Saturnas Žuvyse opozicijoje Venera sujungia entuziastingą Jupiterio Marsą Dvyniuose – taigi nuotaika bus entuziastinga ir vėsi. Be to, saulės ir Plutono sekstilės Neptūno jodas, kuris neabejotinai rodo nerimą keliančią nuotaiką, kai nežinoma, kaip išlaikyti pastovų kursą.

Be to, kad tr Uranas prieštarauja Bideno Saulei, jis taip pat prieštarauja jo Merkurijaus / Urano vidurio taškui, o tr Neptūnas priešinasi jo Merkurijaus / Plutono vidurio taškui = nervingas, irzlus, sutrikęs. Tr Plutonas yra jo Veneros/Neptūno vidurio taškas, kurį Ebertinas apibūdina kaip „tragišką netektį, skausmingą išsižadėjimą“, nors jo interpretacijos gali būti pernelyg dramatiškos, tačiau jis tikrai nėra nusiteikęs. Plutonas nuo rugsėjo 2 d. grįžta į savo Saulės / Neptūno vidurio taškąnd iki lapkričio pabaigos = nuosmukis, nuviliantis, tragiška iliuzija.

Kamala Harris atrodo susimąsčiusi dėl Repo konvencijos ir nelabai jaudinasi dėl Dem konvencijos, o Saturnas prieštarauja jai Venerai Mergelėje.

Kalbėk apie nervingus dalykus! Ir aš net negyvenu JAV.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita