0

Naujoji Kaledonija – neramumai Ramiojo vandenyno pietuose – Astroinform su Marjorie Orr

  • 28 gegužės, 2024


Riaušės mažoje Ramiojo vandenyno saloje Naujojoje Kaledonijoje paskatino didžiulį Prancūzijos prezidento Macrono vizitą, kurio tikslas buvo numalšinti maištą ir atremti augančią Kinijos įtaką regione.

Prancūzų žurnalistas sakė, kad „vykstančiame kaltinimo žaidime sunku nenurodyti paties Macrono kaip vyriausiojo padegėjo. Jis yra tas, kuris Paryžiuje pradėjo parlamento balsavimą, kuris prieštarauja ankstesniems patikinimams ir sukėlė sukilimą. „Paryžiaus atsakymai buvo būdingi Macrono stiliui „iš viršaus į apačią“. Užuot paklausęs vieno iš nedaugelio patyrusių prancūzų pareigūnų, kuriuos vertina vietiniai, 69 metų buvusio vyriausiojo komisaro Thierry Lataste'o, jį į kelionę lydėjo į kloną panaši 40 metų technokratų trijulė, kuri garantuotai jam neprieštaraus. “ Dabar jis atsitraukia.

Naujoji Kaledonija tebėra Prancūzijos dalis, balsavusi prieš nepriklausomybę. Tai trečia pagal dydį nikelio gamintoja pasaulyje, turinti iki 30 procentų pasaulio atsargų, tačiau penktadalis gyventojų gyvena žemiau skurdo ribos.

Naująją Kaledoniją 1853 m. rugsėjo 24 d. aneksavo Prancūzija. Dvyniuose esantį Svarstyklių Saulės trikampį Saturną dabar pabrėžia plutono trišakis Saturnas ir Neptūnas Saturnas Avine, opozicija Saulei 2025–2026 m. Dar labiau karšta Plutono opozicija Marsui Liūte, Plutono kvadratas Jautyje 2024–2025 m., o vėliau Veneros kvadratas – tai ilga atkarpa prieš iššūkius ir pablogėjimą.

Nepaisant to, kad pastaruoju metu vykusiuose referendumuose buvo balsuota prieš nepriklausomybę, santykiai su prancūzų viršininkais niekada nebuvo geri. Santykių diagramoje yra sudėtinė Marso Saulės opozicija Plutono kvadrato Urano opozicija Neptūnui, kuri yra nenumaldomai priešiška, trikdanti ir nestabili. Marso Plutoną drebina ateinančio rugsėjo mėnulio užtemimas ir ankstyvas/vėlyvas 2025 m. užtemimas. Neptūnui Saturnui patekus į Aviną, 2025–2027 m. sukels daugiau nesantaika. Nieko, kas greitai išsispręs.

Naujoji Kaledonija atrodo kaip taškas žemėlapyje, kuriame kalbama apie Prancūzijos prioritetus, tačiau problemos gali būti didesnių dangaus iššūkių požymis. Tr Plutonas jau iškelia Prancūzijos Saturno opoziciją Jupiterį. Tr Uranas vis dar aplenkia Prancūzijos revoliucinį, audringą Fiksuotą Plutono opozicinės Urano aikštės Marso aikštę. Šį birželį (ir 2025 m.) įvyks dar vienas reikšmingas sukrėtimas. Plius plius Saulės lanko Saulė kvadratas Plutono opozicijos Uranui, tiksliai per šešis ar devynis mėnesius, bet tokiu pačiu laipsniu per savaitę. Be to, Prancūzijos saulė, esanti 29 Mergelės, gaudo tr Neptūno opoziciją dabar iki rugsėjo pradžios ir vėl iki 2025 m. pradžios. Tai puiki didelės jėgos audra.

Pats Macronas turi paskutinį Šaulio Saulės ir Merkurijaus laipsnį, kurį griauna Neptūnas. Jo 2022 m. gegužės 13 d. termino diagramą dabar barškina Uranas, susijungęs su Saule, o vėliau – birželio mėn. Saturno kvadratu. Jis kartojasi per lapkritį, Naujuosius metus iki 2025 m. balandžio mėn. Jis nestovi ant tvirtos žemės.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita