0

Sirija – Assadas išgyvena gyvenimą keičiančią krizę – Astroinform su Marjorie Orr

  • 28 gegužės, 2024


Sirija neseniai nustūmė darbotvarkę dėl kitų Artimųjų Rytų įtampų gali vėl tapti neatidėliotina problema, ES rinkėjams vis labiau pasipriešinus bet kokiam imigrantų pabėgėlių skaičiaus padidėjimui. Mažasis Libanas, kuris nuo 2011 m. sukilimo prieš Assadą buvo priblokštas milijonų Sirijos pabėgėlių, atsidūrė savo grandinės gale ir pastaruoju metu pastebėjo, kad padaugėjo migrantų laivų, plaukiančių į Kiprą ir Italiją.

Geriausias sprendimas sumažinti spaudimą būtų susitarimas su Assadu, tikintis išspręsti vidinę situaciją. Bet tai atrodo silpna viltis.

Assado prezidentavimas 2000 m. liepos 17 d. pastaraisiais metais išgyveno žiaurius iššūkius, kai trejus Plutonas priešinosi Marsui, Šiaurės mazgui ir Saulei Vėžyje, o per ateinančius dvejus ar trejus metus laukia kitokių sutrikimų. Šiais metais neapibrėžtas, paniškas Saulės lankas Neptūnas kvadratuoja Saturną. Nuo 2025 m. vidurio Uranas jungsis su Saturnu didelės įtampos ir išsiveržimų laikotarpiu; 2026 m. opozicija Uranui sujungs ir Plutonas sujungs Neptūną ir Venerą 2026–2027 m.

Assado asmeninė diagrama, 1965 m. rugsėjo 11 d., be gimimo laiko, išgyvena kritinį – gyvenimą keičiantį – etapą, kai jo Saulės lanko Saulės lanko Plutono Urano jungtis kerta jo gimimo Marso Neptūno jungtį Skorpione – tai atneš daugybę problemų. pablogėjimai, iššūkiai ir nusivylimai. Šie metai atrodo narve, įstrigę ir rizikingi; 2025 m. atrodo susijaudinę, nesaugūs ir pakirsti ir taip iki 2028 m.

Be politinio ir geopolitinio spaudimo bei rizikos dėl suprantamai nepatenkintų sirų, jis taip pat susiduria su savo žmonos leukemijos diagnoze po jos krūties vėžio prieš kelerius metus. Asma Assad gimė 1975 m. rugpjūčio 11 d. ir atrodo, kad nuo šių metų rugpjūčio iki 2025 m. rugpjūčio mėn. jungiasi su Uranu ir Marsu. Jų santykių diagrama, kuri geriausiu metu yra įtempta, yra budri šiais ir kitais metais dėl staigių Urano sukrėtimų. taip pat vėlyvieji Mergelės / Žuvų užtemimai 2024–2025 m. pabaigoje, darydami spaudimą jų bendrai įtakai.

Basharo Assado santykių su Sirija diagrama 1944 m. sausio 1 d. nuo šio birželio iki 2026 m. pradžios smarkiai pasikeis, nes tr Uranas yra Marso kvadratas, o vėliau Plutonas. Šią vasarą Artimųjų Rytų nestabilumas gali turėti pasekmių, kurios tęsis.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita