0

Pietų Afrika – stengiasi įgyvendinti svajonę – Astroinform su Marjorie Orr

  • 15 birželio, 2024


Pietų Afrikos Respublikos rinkimų nesėkmė ANC, kuri valdo nuo 1994 m., paskatino nacionalinės vienybės koalicinę vyriausybę, kuri palengvino daugumą rinkėjų, pavargusių nuo didelio skurdo, nelygybės ir nusikalstamumo, valdžios nutraukimo ir korupcijos partijų gretose. Nors Cyril Ramaphosa iš ANC išliks prezidentu, o tai nėra visiškai teigiama.

Nelsonas Mandela turi būti neviltyje, kad pamatytų, kuo virto jo visą gyvenimą trunkanti laisvės kova su apartheidu.

Pietų Afrikos 1910 m. gegužės 31 d. diagramoje yra laimingas, palengvėjimo atodūsis Jupiteris šiemet jungiantis su Uranu. Nors šiais ir kitais metais vis dar atgrasus plutonas yra Saturno aikštėje; kai 2026–2027 m. atrodė panikuoti ir įstrigę SA Plutonas kvadratu su Neptūnu ir Marsu.

Naujoji Pietų Afrikos 1994 m. balandžio 27 d. 11 val. Pretorijos diagrama, Saulės Merkurijus Tauro ženkle, atspindi sutrikimus nuo šio rugpjūčio iki 2025 m., kai maištingas elektoratas iš tr Urano priešinosi Plutonui. Po 9 mėnesių įvyks didelė nesėkmė nuo SA Saturno susijungimo su Marsu; ir nestabilumas 2026–2027 m. nuo SA Urano aikštės Plutono; ir didelė painiava iki 2030 m. Niekas nerodo, kad ši vyriausybė pamojuos burtų lazdele, kad išspręstų problemas.

ANC, 1912 m. sausio 8 d., susiduria su nerimą keliančiais ir nesaugiais metais, kai tr Uranas jungiasi su Marsu būtent dabar, prasideda 2025 m. ir įtaką / galią mažinantis Neptūnas šiemet kvadratu aplenks Plutoną, taip pat entuziazmą dvelkiantis SA Saturnas savo Jupiterio kvadratu. Taip puikiai aprašo naujausius įvykius. 2027/28 metai atrodo neramūs ir nesėkmingi – taigi vėl nieko tokio, kas atrodytų kaip staigus posūkis.

Cyril Ramaphosa, 1952 m. lapkričio 17 d., Soweto, yra Saulės Mėnulio Skorpiono kvadratas Plutonas su atšiauriu Marsu Ožiaragio opozicijoje Urano kvadratu Neptūnas Saturnas Svarstyklėse. Šiais metais iki 2025 m. pradžios jis atrodo visiškai sutrikęs, kai Uranas priešinasi Saulei ir Plutonui.

Šiuolaikinė 1994 m. Pietų Afrikos diagrama antroje šio dešimtmečio pusėje atrodo daugiau nei nerami, kai Plutonas yra Saulės kvadratas, Neptūnas jungiasi su Marsu ir tr Uranas yra Saturno kvadratas. Galbūt 2030-ieji bus malonesni.

PS Jei kas žinotų laiką, kada Ramaphosa buvo arba bus prisaikdintas prezidentu, būtų dėkingas.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -