0

McIlroy'us, Gaddas, Spenceris – Jautis sumaištyje – Astroinform su Marjorie Orr

  • 15 birželio, 2024


Jaučio santykiai akivaizdžiai išgyvena dangišką žlugimą dėl golfo žaidėjo Rory McIlroy skyrybų, Richardo Gaddo persekiojamo dramos dokumento ir Earlo Spencerio skyrybų.

McIlroy ir Gaddas gimė per savaitę vienas nuo kito 1989 m. gegužės 4 d.th ir 11th atitinkamai. Abu turi Saulės Jaučio opoziciją Plutonui su triguba Urano, Neptūno ir Saturno jungtimi Ožiaragyje per zodiaką nuo Marso jungties Chirono vėžyje.

Remiantis pranešimais (reikia vertinti atsargiai), McIlroy nemėgsta būti vienas ir turi patirties pakeitęs partnerius. Jis yra keistas derinys su kontroliuojančia, nepaprastai užsispyrusia Tauro Saulės opozicija Plutonu, sėdinčiu greta nepastovios, nemėgstančios Marso opozicijos Urano. Nelengvas temperamentas. Jo Mėnulis yra vėlyvasis Avinas/ankstyvasis Jautis tikriausiai trišakis Uranas.

Kontrolės ir pykčio problemos bus didelės ir tikriausiai kils dėl jo tėvo trenerio / mentoriaus, kuris nuo mažens reklamavo savo golfo karjerą. Marso junginys Chironas yra susijęs su kario energija – ir gali veikti dviem būdais: vienas energingai pasitikintis savimi, o kitas – kai pyktis slypi nesąmoningai sukeldamas piktą kitų atsaką.

Tai žavi McIlroy ir Gadd pora – žmogus naudoja savo diagramos energiją, kad perimtų kontrolę ir išliktų atsakingas, kai jis barška per santykių rolodeksą. Tuo tarpu Gadas, galbūt dėl ​​Liūto Saulės kvadrato Plutonas = savininkiška motina, buvo linkęs slopinti savo kontroliuojančius polinkius ir taip kviečia juos iš išorės. Namai taip pat turės didelį skirtumą, ar energija bus nukreipta į išorę, ar ribojama.

Earlas Spenceris, 1964 m. gegužės 20 d., ruošiasi išsiskirti su savo trečiąja žmona kanadiete verslininke Karen su karšta advokate, kuri šiuo metu yra įdarbinta, nes pastebėjo, kad įtampa rašant savo memuarus apie prievartą internatinėje mokykloje sukėlė santuokos iširimą. Jis turi paskutinį laipsnį Jautis Saulė su Jupiteris Merkurijus Tauro opozicija Neptūnas; ir Urano Plutono (Mėnulio) opozicija Saturnui. Karen, 1972 m. birželio 6 d., buvo keistas derinys – Saulės Saturnas Dvyniuose su Avino mėnuliu ir savo žemiškuoju Tauro Saulės ir Mergelės Mėnuliu. Dvyniai/Jautis gali dirbti – būtent karalienė Elžbieta su princu Philipu, bet tai yra priešingybių derinys.

Jokių didelių išvadų, išskyrus įprastą sutapimą, kad antraštės sutaptų – ir silpnas jausmas, kad Jautis Urano atžvilgiu apverčia įprastą nemėgimą pokyčiams.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -