0

Princas Andrew – šalta tikrovės taurė – Astroinform su Marjorie Orr

  • 1 birželio, 2024


Džiunglių būgnai plaka prie princo Andrew karališkosios ložės vartų su užuominomis, kad karaliaus Charleso kantrybė išsenka, kai jis lieka 30 kambarių dvare. Šiuo metu jis jį valdo pagal nuomos sutartį, kuri numato renovaciją ir priežiūrą, kurių jis negali sau leisti be savo brolio stambumo. Charlesas finansuoja savo 3 milijonus svarų sterlingų per metus saugumo sąskaitą ir papildomą pragyvenimo pašalpą, kuri, kaip manoma, gerokai viršija 1 milijoną svarų per metus. Jei jis persikeltų į Frogmore kotedžą, kurį neseniai paliko Sasekso valstijos, Vindzoro pilies teritorijoje, jam nebereikės atskiros visą parą veikiančios apsaugos.

Jei Charlesas atšauktų savo pašalpą, Andrew turėtų finansuoti savo saugumą, namų tvarkytojus, sodininkus ir namų tobulinimą.

Pastaruoju metu nebuvo jokių požymių, kad Andrew nusileistų, išskyrus astrologiją. Gimė 1960 m. vasario 19 d., 15.38 val. Londone, jo 4 dth namas Skorpionas Mėnulis (visada įsikibęs) dėl tr Urano pasipriešinimo nuo 17 d.th nuo šio mėnesio iki liepos pradžios ir kartojantis 2025 m. lapkritį ir balandį, o tai neabejotinai rodo vidaus perversmą. Tai eina kartu su jo SA Plutono jungtimi su 4th namą Neptūną, tiksliai po trijų mėnesių, todėl jausitės kaip pražūtingas praradimas. Be to, Neptūnas šiemet sutapo su Saulės lanku Vidurio dangaus ir Jupiteriu dėl nusivylimo ir žlugtų vilčių; su savo „Progressed Mars“ persikėlimu į jo finansinį 8th namas Mercury taip pat per kelis mėnesius. Į 2025 m. tr Uranas nukreipia savo Žuvų saulę.

Jis gali dar keletą mėnesių sugriauti savo teisėtą ir stulbinančiai nesąmoningą kelią, kai per daug pasitikintis Plutonas šį rugsėjį, nuo spalio iki lapkričio pabaigos sujungs savo Saulės ir Jupiterio vidurio tašką, arba išprašys nuolaidų prieš pajudėdamas.

Jo ir Charleso santykių diagramoje nuo šio mėnesio vidurio yra trikdantis Urano kvadratas – sudėtinis Plutonas, o Neptūno – Jupiterio kvadratas visus metus, o tai naikina gerus jausmus tarp jų.

Princesė Anne atrodo sužavėta, kai nuo liepos pradžios iki 2025 m. Uranas jungiasi su jų sudėtine Saule ir Plutono kvadratu.

Princas Williamas, niekada nemėgęs savo niekšiško dėdės, visus 2023 m. ir visus šiuos metus darė spaudimą su Plutono kvadratu, jų sudėtine Saule; su griaunančia Neptūno kvadratine Venera ir opozicija Plutonui – Uranui persikėlus į Dvynius, niekas nepagerėjo.

Net princas Edwardas jaučia pokyčius ir ne į gerąją pusę.

Žr. ankstesnius įrašus: 2024 m. sausio 7 d. ir 2023 m. kovo 2 d. princo Andrew paieškojeSource link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita