0

Kenas Smithas – meilės romanas su kalnais – Astroinform su Marjorie Orr

  • 1 birželio, 2024


„Meilės istorija į kalnus rūke, šiaurės pašvaistę ir tauriuosius elnius auštant“ yra Keno Smitho memuarų esmė. Atsiskyrėlio kelias. Daugelį metų jis buvo „benamys klajoklis“, klajojęs po Aliaską, Kanadą ir Škotiją. Dabar jam jau 70 metų, jis gyvena Škotijos aukštumose namelyje, kurį pastatė iš nuvirtusių medžių. Jis persikėlė į dykumą ne tam, kad surastų Dievą ar išvengtų žmonių, o tam, kad taptų gamtos dalimi.

Paauglystėje jis pirmą kartą aplankė Aukštaitijas ir „iš karto pasijuto ramus, kai vienas klaidžiojo tuose kalnuose“, – rašo jis. „Jie kalbėjo su manimi taip, kaip niekur kitur nebuvo. Sulaukęs dvidešimties, jį apiplėšė skinhedai, palikę jį mirti. Mėnesius gulėjęs ligoninėje ir patyręs keturias smegenų operacijas, jis nusprendė, kad nori gyventi taip, kaip nori, o ne gulėti už stalo.

Jis nuėjo į Jukoną, kovodamas su grizliais; vengti besikraunančio jaučio briedžio; vos neužšąla palapinėje ir beveik skęsta šėlstančioje upėje. Jis rašo: „Tai svaigino, pagyvino ir visiškai išlaisvino“. Pastaruoju metu jis apsigyveno Škotijoje, ant atokaus Škotijos ežero kranto, savo rąstiniame namelyje, aštuonias mylias pėsčiomis iki artimiausio kelio ir devynias mylias už jo iki miesto, kur nusipirkti bakalėjos. Jis patyrė insultą ir vėžį, bet visada grįžta į saloną.

Gimęs 1947 m. spalio 28 d. Derbišyre, jis turi Skorpiono saulę; Venera ir Merkurijus taip pat Skorpione opozicija Tauro šiauriniam mazgui ir Algoliui bei Plutono, Marso ir Saturno kvadratui Liūte. Jis nieko nėra atsparus – labai tvirtas, drąsus, ištvermingas, bet emociškai nesusitvarkęs su neramiai Venera ir jo Avino Mėnuliu, kuris nėra stichijos su Skorpiono saule.

Jo Tauro šiaurinis mazgas labai anksti atrado savo pašaukimą gamtoje.

Terry Andersonas, „Hezbollah“ kalinys, išgyvenęs šešerius metus kaip įkaitas, gimė prieš dieną ir turi griežiančiu dantis nulemtą Marsą, Plutoną, Saturną Liūte, Skorpiono saulę ir visus kitus (žr. 2024 m. balandžio 24 d. įrašą).

Smithas rašo, kad žmonės, kurie skaito jo knygą, tikriausiai ieško savo vidinio atsiskyrėlio. Turiu pripažinti, kad dalinuosi jo meilės romanu su kalnais, bet plačiajuostis ryšys, Sainsbury pristatymai ir vidaus vandentiekis dažniausiai laimi ginčą.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita