0

Sebastianas Jungeris – beveik mirties patirtis – Astroinform su Marjorie Orr

  • 27 gegužės, 2024


Sebastianas Jungeris, amerikiečių žurnalistas, karo korespondentas ir autorius Tobula audra, jam nesvetima mirtis ar pavojus. Tačiau 2020 m. patirtas beveik galutinis potyris dėl vidinio medicininio plyšimo, sukėlusio prieš aštuonerius metus mirusio tėvo įvaizdį / haliucinacijas, paskatino jį tyrinėti artimos mirties patirtį.

„Kai jis pajuto, kad skraido virš siaubingos juodos duobės, „sužinojau apie ką kitą: savo tėvą“. Aštuonerius metus miręs šis fizikas ir ateistas nuramino savo mirštantį sūnų. „Viskas gerai, nėra ko bijoti“, – atrodė, kad jis pasakė. „Nekovok su tuo. Aš tavimi pasirūpinsiu.”

„The Times“ apžvalgininkas sakė: „Įdomu skaityti raiškio žvilgsnio racionalisto atvejį apie pomirtinį gyvenimą“.

„Žinojimas, kad deguonies badas sukelia euforiškas haliucinacijas, vis dar nepaaiškina, kodėl tiek daug žmonių mato mylimą žmogų ar net visą šeimą.

Pasidomėjau, ar jo diagramoje yra kokių nors užuominų apie tai, kas vyksta, kai jis beveik mirė, ir kodėl jis būtų sulaukęs tokios reakcijos.

Gimęs 1962 m. sausio 17 d., 19.42 val. Bostone, Masačusetso valstijoje, jis turi 5th namas Saulė, Venera, Marsas Ožiaragyje toks dėmesio siekiantis, atlikėjas. Jo Saulės junginys Saturnas Vandenyje yra jodo susijungimo Urano ir Dvynių Mėnulio židinio taške jo 10th. Jo tėvas būtų turėjęs pagrindinę, nors ir nelengvą įtaką jo gyvenime.

Jis taip pat turi Plutoną, esantį tiesiai po savo Ascendanto opozicija Chironu ant savo palikuonio.

Kai 2020 m. birželio mėn. plyšo jo kasos arterija, jis buvo tiksliai antrasis Saturno sugrįžimas, kuris paprastai yra svarbus sprendimų priėmimo momentas, reikšmingas gyvenimo ženklas. Tuo labiau, kad jo Saturnas yra pakrautas šalia Saulės ir jodo viršūnėje.

Dar labiau pastebimas jo 7th namas Chironas (opozicija Plutonas) jautė tikslaus Progresuoto Marso, susijungusio su savo Chironu, poveikį. Plutono opozicija Chiron iš prigimties rodo asmenį, kurį traukia pavojus ir jaudulys, beveik iki priklausomybės. Su mintimi, kad tai galėjo atsirasti dėl to, kad motina nebuvo sulaikyta, o tai, kai Uranas Plutonas ant Ascendento rodo trauminį gimdymą, atrodo mažai tikėtinas.

Melanie Rhinehart taip pat kalba apie Plutono Chirono aspektus, atnešančius ryšį su protėvių linija, kuri apgaubia gyvuosius „apsaugine membrana, apsaugančia juos nuo tiesioginio archetipinių energijų pasaulio poveikio“. Kartu su juo atsiranda prievarta studijuoti mirtį, ir kai ji naudojama konstruktyviai, kad galiausiai pakeistų visuomenės požiūrį į ją.

Jo drakoniškoje diagramoje jo Uranas, Plutonas ir Šiaurės mazgas patenka į 8 gimimo laikotarpįthmirties ir atgimimo namai.

Tai nemaža dalis ypatingų maldavimų ir svaičiojimų, bet vis tiek intriguoja.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita