0

Johnas F. Kennedy jaunesnysis ir Carolyn – lemtingas duetas – Astroinform su Marjorie Orr

  • 27 gegužės, 2024


Praėjusių metų Amerikos honoraras pabrėžiamas Carolyn Bessette Kennedy, Johno F. Kennedy jaunesniojo žmonos, kuri žuvo su vyru lėktuvo katastrofoje 1999 m. liepos mėn., biografijoje. Apžvalgoje tai apibūdinama kaip „apgaulinga“ ir labiau hagiografija nei subalansuota. žvilgsnis į jos gyvenimą.

Džonas gimė 1960 m. lapkritį, praėjus trims savaitėms po to, kai buvo išrinktas jo tėvas, ir jam buvo tik treji, kai 1963 m. Dalase buvo sušaudytas jo tėvas. Jo motina jį ir jo seserį išvežė iš JAV, kad būtų saugu, trumpalaikėje, nelaimingoje santuokoje su graiku. laivybos magnatas Ari Onassis. Suaugęs Johnas buvo paparacų magnetas ir nuolat atsidurdavo antraštėse su daugybe ryšių su modeliais ir kitomis gražuolėmis, įskaitant aktorę Daryl Hannah, galiausiai apsigyvendamas su Carolyn Bessette, kuri dirbo mados versle.

Jie susituokė 1996 m. rugsėjo 21 d., o po trejų metų žuvo 1999 m. liepos 16 d., kai sudužo jo pilotuojamas lėktuvas. Teigiama, kad jų santuoka buvo nerami, daugiausia dėl to, kad ji jautėsi apgulta nuolatinio žiniasklaidos dėmesio.

Astroiškai įdomu yra tai, kad netoli lėktuvo katastrofos įvykęs Saulės užtemimas turėjo rezonansą tiek Kennedy šeimai, tiek JAV.

Saros ciklas 1 Šiaurės – JAV

Pirmąją pasaulyje atominę bombą amerikiečių pajėgos numetė ant Hirosimos 1945 m. rugpjūčio 6 d., praėjus keturioms savaitėms po 1-ojo Šiaurės Saulės užtemimo su tikslia Saturno konjunkcija į Neptūną. Dėl to žuvo 130 000 žmonių ir japonai pasidavė.

Kitą šio užtemimo ciklą, praėjus 18 metų, anksti gimęs Johno ir Jackie Kennedy sūnus Patrickas Kennedy mirė rugpjūčio 9 d., praėjus dviem savaitėms po Saulės užtemimo 1963 m. Martinas Liuteris Kingas Vašingtone skaitė savo jaudinančią kalbą apie pilietines teises 200 000 žmonių. Afroamerikiečiai agituoja už juodaodžių pilietines teises praėjus keturioms savaitėms po Saulės užtemimo. Po trijų mėnesių prezidentas Johnas F. Kennedy buvo nušautas Dalase. Tas pats ciklas, pasikartojantis 1981 m., JAV pajėgos numušė du Libijos lėktuvus ir JAV oro eismo valdymo ataką. Tada 1999 m. liepos mėn., tragiškai ir siaubingai sinchroniškai, JF Kennedy sūnus Johnas žuvo lėktuvo katastrofoje likus trims savaitėms iki 1-ojo Šiaurės Saulės užtemimo.

Per ankstesnius 1 Šiaurės užtemimus Charlesas Lindberghas 1927 m. pirmą kartą per 33 valandas iš Niujorko į Paryžių atliko tiesioginį transatlantinį skrydį be persėdimų; ir 1909 m., praėjus dviem savaitėms po užtemimo, Akapulką sunaikino didelis žemės drebėjimas. Kitas šios serijos užtemimas įvyko 1999 m. rugpjūtį, per Balkanų Kosovo krizę, kai NATO pajėgos pirmą kartą nuo 1945 m. kariavo ir bandė sustabdyti serbų etninį valymą ir albanų genocidą. Dar vienas 2017 m. rugpjūčio mėn. buvo Trumpo suirutės ir Šarlotsvilio mitingo „Suvienyti dešinę“, kuriame dalyvavo neonaciai ir klansmenai, kuris įsiveržė į smurtą ir kurio Trumpas nepasmerkė. Šiaurės Korėja taip pat buvo raudonojo pavojaus režimu su JAV, tačiau atsitraukė.

Johnas F. Kennedy jaunesnysis 1960 m. lapkričio 25 d., 12.22 val., Vašingtonas, DC, turėjo 3rd namas Šaulio Saulės aikštė Plutonas savo 12th; su Vandenio Mėnulio opozicija 12th namas Uranas ir gali būti destruktyvus Marso opozicijos Saturnas. Tikrai nėra nusistovėjęs temperamentas, jaučiasi įstrigęs ir trokšta būti laisvas, taip pat piktinasi savo gyvenimo nesąžiningumu.

Kai jis buvo nužudytas 1999 m. liepos 16 d., apie 21.39 val. Martos vynuogyne, jo Saulės lankas Midheaven buvo tiksliai susijęs su jo Marsu, traukiančiu į avariją linkusią opoziciją Saturnui; kai jo Saulės lankas Plutonas artėja prie Marso aikštės – labai didelė rizika. Jo Saulės lankas Marsas buvo šiek tiek virš jungties su jo Uranu ir tiksliai priešinosi jo Mėnuliui. Ir tr Plutonas buvo sujungtas su savo IC, neabejotinai įsiliedamas į savo šeimos praeitį. Sunkus laikotarpis.

Carolyn Bessette, 1966 m. sausio 7 d. 8.45 val. White Plains, Niujorkas, nepaisant šaunios, rafinuotos išvaizdos, temperamentas taip pat nebuvo lengvas. Ji turėjo 12th namas Ožiaragis Saulė opozicija a 6th namas Vėžys Mėnulis (užuomina apie jos tėvų išsiskyrusią santuoką), o jos Mėnulis buvo savisaugoje, privačiame Vandens Didžiojo Trine ir Neptūno trijulyje Saturnas. Didžioji trinelė sutelkė dėmesį į du aitvarus su 8th namas Uranas Plutonas priešinasi Saturnui ir 6th namas Mėnulis kaip kita varomoji planeta. Gana sudėtinga asmenybė, turinti daug vidinės sumaišties. Nors visų priešakyje buvo išeinantis, pasitikintis Jupiteris savo 5th ir aistringai entuziastinga Venera Marsė sujungia savo Ascendantą.

Kai ji mirė, jos Saulės lanko saulė buvo kvadratinė jos Neptūnas ir ji turėjo du mišrius jodus – Urano Plutono sekstilės Mėnulio ir Saulės lanko saulės ryšį; ir SA Saulės sekstilė SA Saturnas, jungiantis Uraną Plutoną – taigi ji atsidurtų prarasto gyvenimo etapo viduryje, nežinodama, ko nori ir kas bus toliau.

Sinatrijoje tarp jų jo Marso junginys ir Mėnulis sukeltų įkyrių buitinių ginčų. Jos Uranas Plutonas savo 7th ir jo Saturnas joje 7th nesudarytų harmoningo bendrumo. Jos saulė jungiasi su Saturnu 5th o pasipriešinimas jo Marsui nepagerintų jos pasitikėjimo savimi. Jo Saulė sujungia jos vidurio dangų ir pietinį mazgą bei Jupiterį jo 10-yjeth Užuomina, kad statusas ir išvaizda būtų svarbi jų traukos dalis.

Jų santykių diagramoje taip pat nėra daug dalykų.

Žavinga – niūriu būdu – jo Marso opozicija Saturnui, kuri tradicinėje astrologijoje buvo siejama su žmogžudyste. Šiais laikais jis gali būti įtrauktas į tų, kurie anksti netenka tėvų (turiu galvoje dėl nesmurtinių priežasčių), sąrašuose. Jo Marso Saturno opozicija būtų patraukta į Saulės lanką, kai jo tėvas buvo nušautas 1963 m. Ir kai jis pats mirė 1999 m., jo Marsą suveikė jo Saulės lankas Midheaven. Jo žmona taip pat buvo glaudžiai pririšta prie jo Marso Saturno, o ant jo sėdėjo Ožiaragio Saulės priešprieša. Ir jo Saulės/Mėnulio vidurio taškas, esantis 15 laipsnių Ožiaragio, jo santuokos žymeklis, buvo artimas jo Marso Saturnui, taip pat užsiminė apie santuokos neharmoniją.

Lemtingas susipainiojimas.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita