0

Uraganas Beryl – žiaurios formos Neptūnas – Astroinform su Marjorie Orr


Uraganas Beryl pirmadienį smogė žemei kaip ketvirtos kategorijos uraganas, kurio nuolatinis vėjas siekė 240 km/val. Dėl to Sent Vincento grupėje esanti Union sala tapo griuvėsiais, beveik visi pastatai liko be pastogės.

Sent Vinsentas ir Grenadinai, 1979 m. spalio 27 d., Kingstaunas, Sent Vinsentas, turi stulbinamai aiškius astro-indikatorius. Saulės lanko saulė jungiasi su Sent Vincento Neptūnu, o SA Neptūnas yra Sent Vincento saulės kvadratas, kai pabaisa nusileido iš jūros. Plius SA Plutonas yra Sent Vincento Jupiterio kvadratas, o SA Jupiteris jungiasi su Sent Vincento Plutonu, kad padidintų jėgą.

Sent Vincento Plutonas taip pat užfiksavo tikslią jungtį iš balandžio Avino Saulės užtemimo jaunaties ir Chirono, kuris buvo grėsmingas. O balandžio 8 d. užtemimo diagramoje, sudarytoje Sent Vincentui, vidurio danguje buvo trikdantis Uranas.

Nedažnai astrologija būna tokia tiksli – šiuo atveju tragiškai.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -