0

Andy Murray – pagaliau pasiruošęs pasitraukti – Astroinform su Marjorie Orr


Atrodo tinkama, kad Andy Murray konkurencinė teniso karjera baigtųsi liūdna ir skausminga pabaiga, kai tranzituojantis Marso Uranas Algolis kerta jo Tauro Saulę ir gimstančią Algolą.

Iš mažai tikėtinų aplinkybių jis iškovojo tris „Didžiojo kirčio“ titulus ir du olimpinius aukso medalius, išstūmęs save iki ribos; o pastaraisiais metais nuo nuolatinių traumų. Vienas sporto komentatorius savo karjerą apibūdino kaip „triumfą prieš šansus. Atkaklumas, ryžtas, baltai įkaitęs siautėjimas prieš mirštančią šviesą.

Pasitraukęs iš Vimbldono vienetų, jis tikisi žaisti kartu su Emma Raducanu mišriuose dvejetuose ir su broliu Jamie vyrų dvejetuose; ir galbūt pateks į Paryžiaus olimpines žaidynes.

Gimęs 1987 m. gegužės 15 d. 14.10 val. Glazgas, Škotija, jo Taurus Sun ir Algol yra daug keliaujamame 9th namas įtemptas kartu su 4th namas Urano Mėnulis (Saturnas) Šaulio ženkle. Jis niekada neatrodė patogiai įsitaisęs savo odoje, o tai iš dalies yra tos kvinkūno pasekmės, dėl kurių jis nuolat ėmėsi vidinių koregavimų, kad rastų emocinę pusiausvyrą. Jis taip pat turi nepastovų, bekompromisį ir labai ambicingą 10th namas Marsas Dvynių opozicijoje Uranas, Mėnulis ir Saturnas. Jis nuolat veržėsi siekdamas rizikos, jaudulio, savo konkurencinės serijos ir kaip būdas nukreipti pyktį.

Jo Plutonas taip pat yra jodo ir jo šiaurinio mazgo sekstilės „Midheaven“ židinio taške – tai neaišku, bet papildytų jo itin valia pagrįstą požiūrį. Jo gelbėjimo malonė pakilimo ir optimizmo požiūriu yra Jupiteris 8-ojeth kuris suteiks jam išlaikymo tiek finansiškai, tiek dvasiškai/emociškai.

Jis neturi lengviausios diagramos, kalbant apie santykius su tokia subraižyta Mėnulio Saturno Urano opozicija Marsu ir 7th namas Šiaurės mazgas. Tačiau atrodo, kad jis rado gerą atitikmenį 1987 m. gruodžio 10 d. Kim Sears, kuris nėra panašus į jį su Šaulio Saule, Saturnu ir Uranu. Jos Liūtas Mėnulis gali būti stulbinančiai ryžtingas Marso Plutono junginys Skorpione, kuris taip pat yra sekstilė jos Venera, todėl ji priprato prie didelio emocinio gyvenimo ir santykių.

Jų santykių diagrama yra meili, žvilganti ir artima su sudėtine Saule, Venera, Merkurijaus trišakis Plutonas ir opozicinis Marsas. Tai bus didelio oktaninio skaičiaus ryšys, bet atrodo, kad jis veikia.

Kai jam buvo devyneri, jis kartu su broliu dalyvavo Danbleino mokyklos žudynėse, kai Thomas Hamiltonas nušovė 16 vaikų ir mokytoją, o paskui nusižudė. Tai įvyko, kai tr Plutonas priešinosi Andy Murray gyvsidabriui ir jo saulės lankinei saulei, todėl paliko pėdsaką jo temperamente ir raidoje.

Hamiltonas, 1952 m. gegužės 10 d. 8.50 val. Glazgas, Škotija, priešinosi Skorpiono mėnulis Algol ir Tauro Saulės kvadratas Plutonas. Visa tai siejasi su Murray's Sun ir Algol. Taigi susidūrimas su kančia ir mažiausiai malonia gyvenimo puse buvo Andy Murray kelionės dalis.

Žvelgiant į ateitį, Jupiteris juda per savo 10th namas iki 2025 m. rugsėjo mėn. toks liūdnas, nors išėjus į pensiją, jis bus antraštėse ir gaus postūmį. Su papildomu sėkmės ir sėkmės smūgiu iš savo Saulės lanko Jupiteris sujungė savo Saulę 2025–26 m. pabaigoje. Tai nebus lengvas perėjimas, nes taip niekada ir nėra, bet jo progresuojantis mėnulis tuoj išeis iš 8th jis pajus, kad nuo jo pečių buvo nukeltas svoris.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -