0

Vestminsteris ir Murdochas – piniginė santuoka ++ Olivia – Astroinform su Marjorie Orr

  • 9 birželio, 2024


Per praėjusią savaitę įvyko dvejos turtingo elito vestuvės. Jaunasis Vestminsterio kunigaikštis, vertas 10 milijardų svarų sterlingų, vakar vedė savo elegantišką tiltą su Velso princu. Ir praėjusį savaitgalį Rupertas Murdochas, kurio vertė apie 20 milijonų JAV dolerių, buvo užkabintas penktą kartą.

Nenuostabu, kad abi vestuvių diagramos yra gana panašios su itin sėkmingu, itin pasitikinčiu Jupiteriu Dvynių trijulyje Plutone; meili, paviršutiniškai bendraujanti Saulė Venera, nors ir darbiška Saturno aikštėje. Abu jie intriguoja, kad Chironas arti Marso užsimena apie santuoką prieš priverstinį veiksmą – be perstojo. Taip pat polinkis pritraukti kitų pyktį.

Rupertas Murdochas, 1931 m. kovo 11 d., 23.55 val. Melburne, Australijoje, Saulės/Mėnulio vidurio taškas jungia Venerą, todėl jis link meilės eis kaip kandis į liepsną. Jo Venera patenka į 2nd todėl gali kilti klausimas apie finansines komplikacijas ir jų patrauklumą. Jis taip pat turi Jupiterį ir Plutoną savo 7th tad artimus santykius bus ir lengva pritraukti, ir sunku harmoningai palaikyti.

Jaunasis Vestminsterio kunigaikštis Hughas Grosvenoras, 1991 m. sausio 29 d., Londonas, gimimo laiko nėra, paveldėjo, kai jo tėvas, būdamas šeštojo dešimtmečio viduryje, mirė nuo širdies smūgio 2016 m. Jis yra Saulės Vandenio opozicija Jupiteris su Saturnu, kaip ir gimė Murdochas. prieš šešiasdešimt metų, Ožiaragyje. Vestminsterio atveju jo Saturnas yra sujungtas su jo šiauriniu mazgu, kad galėtų nešti sunkią materialinio turto naštą. Jo vestuvių diagramoje taip pat yra Neptūnas Žuvų Mėnulio kvadrate (Vėžys / Dvyniai, priklausomai nuo to, kada buvo duoti įžadai), kuris nėra idealus buityje – nerealus, neaiškus, nuviliantis.

Mėnulis Murdocho vestuvių diagramoje yra Avino ženkle (tikriausiai vėlyvos popietės LA vestuvės), jungiasi su Avino šiauriniu mazgu – tinka viešiesiems ryšiams.

Duona ir cirkai masėms.

Pridėti: 1992 m. rugsėjo 1 d. buvo paskelbta Olivijos, dabar Vestminsterio hercogienės, gimimo data wiki, gimusi turtingoje bankininkų šeimoje.

Jei tiksli, ji yra Saulė ir Jupiteris Mergelės ženkle, o ne junginys, bet abu yra Urano Neptūno jungtis Ožiaragyje – ji mėgsta tvarų/etišką maistą – labai Mergelė ir Z. Jos Saturnas yra išmanantis/moksliškas; o Merkurijus yra kvadratinis intensyvus Plutonas. Jos Venerą bendraujančiose Svarstyklėse pernai pagyvino romantiška tr Plutono trijulė ir tai.

Jos vyras taip pat yra išradingos, įkvėptos, gali būti dogmatiškos Urano Neptūno kartos, ir jie abu turi Marsą ginčytiniame Dvyniuose. Jos mėnulis yra Skorpionas, o jo Vėžys / Liūtas.

Jų santykių diagramoje yra glaudus sudėtinis Saulės Plutono jungtis su (galbūt) gerai matomu sudėtiniu Mėnulio kvadratu su aistringa Veneros opozicija Marsu. Sudėtinis Saturnas yra kvadratinis Merkurijus ir trikampis Marsas, todėl jų santuoka, suprantama, bus svarbus reikalas, apimantis daugiau praktinių dalykų ir verslo nei dauguma.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita