0

Prancūzija – beviltiškas Macrono lošimas – Astroinform su Marjorie Orr

  • 10 birželio, 2024


Prancūzija šiais metais visada turėjo sulaukti visagalio sukrėtimo, vykstančio kartu su panika ir sumaištimi, kai Emmanuelis Macronas paskelbė netikėtus rinkimus, nes Prancūzijos sektoriuje per ES rinkimus kraštutiniai dešinieji patyrė didelių pralaimėjimų (apskritai nugalėjo centro dešinė). ). Visa tai sutampa su didelio streso turbulencija Macrono prezidentavimo diagramose – astrologija yra patenkinamai tiksli, net jei visa kita atrodo kaip chaosas.

Tranzitinis Neptūnas nuo gegužės 3 d. prieštarauja paskutiniam Prancūzijos laipsniui Mergelės saulei ir kvadratiniam Emmanuelio Macrono paskutiniam laipsniui Šaulio sauleird iki šio rugsėjo pradžios, tada įjungta ir išjungta iki 2026 m. sausio mėn., todėl jaučiamas skęstantis jausmas ir nemaža sąmyšio bei sumaišties. Be to, Prancūzijos revoliucinė Urano opozicija Plutono aikštėje Marsas Skorpione teisingai smogė labai nesaugiai ir nepastoviai Urano opozicijai, Prancūzijai Marsui, kuris dalyvaus birželio 30–liepos 7 d. rinkimuose ir vėl 2024 m. pradžioje; su Saulės lanko saule nestabiliame Prancūzijos Plutono ir Urano kvadrate ateinančiais mėnesiais iki 2025 m. pradžios.

Tai bus pasivažinėjimas Prancūzijoje ir kitur. Liepos pradžioje jau paskelbtas įspėjimas dėl Trumpo teismo nuosprendžio ir GOP konvencijos, artėjančios Urano Marso Algolio konjunkcijos 15 d.th. Ir Paryžiaus olimpinių žaidynių atidarymas liepos 26 dth.

Pirminėje Macrono prezidentavimo diagramoje, 2017 m. gegužės 14 d., destabilizuojantis Saulės lankas Plutonas tiksliai atitinka Uraną keturių minučių kampu, kai jis priėmė šokiruojantį sprendimą. Ir jo 2nd 2022 m. gegužės 13 d. termino diagramoje Uranas susijungs su Saule ir Saturnu kvadratu, kad būtų dar vienas didžiulis sukrėtimas.

Jis išliks prezidentu iki 2027 m., tačiau 2022 m. rinkimuose prarado savo partijos daugumą parlamente. Jo dramatiškas žingsnis vertinamas kaip didžiulis lošimas, dėl kurio gali būti pralaimėta daugiau, o dešiniajai Marine Le Pen ir Jordanui Bardellai gali būti suteikta daugiau galios. Prezidentas tai pateikė kaip egzistencinį Prancūzijos rinkėjų pasirinkimą: ar tikrai norite, kad jus valdytų kraštutiniai dešinieji? Dauguma analitikų prognozuoja, kad kraštutinių dešiniųjų partija gali iškilti su daugiau parlamentarų, bet greičiausiai negaus pakankamai mandatų, kad suteiktų jai daugumą, o tai reiškia, kad kitas parlamentas gali būti dar neveiksmingesnis nei dabartinis.

Vienas analitikas pasiūlė: „Gali būti, kad jis žiūri į neutralizuojantį „sugyvenimo efektą“. Jei, pavyzdžiui, Bardellai būtų pasiūlytas ministro pirmininko darbas, dvejų su puse metų vyriausybėje gali pakakti, kad kraštutinės dešinės taip pat taptų nepopuliarios.

Macronas niekada neatrodė kaip tinkamas žmogus tinkamu laiku per paskutinius rinkimus, kai trejus Saturnas skriejo žemyn per savo žemesnio profilio, mažiau sėkmingą pirmąjį kvadrantą ir šiuo metu sėdi žemiausiame taške. Be to, 2026 m. pradžioje Neptūnas savo Saulės ir Merkurijaus lygmenyje bus nusivylęs, sutrikęs, neryžtingas ir nelaimės.

Marine Le Pen, 1968 m. rugpjūčio 5 d., 11.20 val. Neuilly Sur Seine, kuri pastaraisiais metais sutvarkė savo partijos įvaizdį, atsitraukdama nuo buvusio rasistinio, antisemitinio požiūrio, šiuo metu atrodo rimtai sutrikusi, bet džiaugiasi nuo 8 d.th Nuo liepos mėn., kai tr Uranas kvadratu jos Saulės / Jupiterio vidurio taškas iki rugpjūčio pradžios, pasikartojantis sėkmingas poveikis spalį ir katastrofa lapkritį. Ir pliusai, ir minusai slypi 2025 m. pavasarį. Rugsėjo–lapkričio pabaigoje ji turi įstrigusią, varginantį Plutono pasipriešinimą savo Marsui, todėl ne viskas vyksta taip, kaip ji nori. Ji turi sunkią, sudėtingą diagramą su Liūto Saule ir kietu Saturno jodu, jungiančiu Plutoną Uraną Mergelės sekstilyje Neptūne ir jos Saturną kietame kvadrate iki Marso galutinio vėžio laipsnio.

Prancūzija šiais metais iki 2025 m. vasario neatrodo per daug susižavėjusi ja, kai Neptūnas priešinasi sudėtiniam Marsui.

Jos jaunasis globotinis Jordanas Bardella, 1995 m. rugsėjo 13 d. 15.42 val. Drancy, Prancūzija, Saulė, Venera vėlyvosios Mergelės opozicijoje Saturnas, sekstilis Plutonas ir trigubas Uranas Neptūnas Ožiaragyje sparčiai auga nepaisant to, kad jam tik 28 metai. neigiamas kaip Le Pen šiais metais su didžiuliu nusivylimu nuo liepos vidurio iki rugsėjo pradžios, kai tr Puto kvadratu savo Marso/Mazgo vidurio tašką; o tada sėkmingas etapas tuo pačiu metu, kai užklumpa nesėkmes šių metų rugsėjo–lapkričio pabaigoje.

Daug pasakyta apie tariamą Le Pen ir Italijos Giorgia Meloni aljansą, 1977 m. sausio 15 d., 18.30 val., Roma. Tačiau Meloni Ožiaragio Saulė smarkiai susikerta su Le Pen jodo viršūne Saturnu ir jos Marsu vėžyje; o Meloni Saturnas yra kartu su Le Pen Saule. Nedaug seseriško bendradarbiavimo ten. 2026/27 metai atrodo skiriantys.

Le Pen santykiai su Bardella turi itin sėkmingą (susitraukiant) sudėtinį Jupiterio Plutono jungtį. Tačiau nuo šios liepos 8 d. jų bendrumas kels nelygumus kelyjeth įjungti ir išjungti iki 2025 m. pradžios; su atšalimo akimirkomis, kai Saturnas priešinasi sudėtinei Saulei įjungdamas ir išjungdamas 2025 m. sausio mėn. – su dideliais sukrėtimais ir galbūt kelių išsiskyrimu 2026–2027 m.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita