0

3 ingredientų, GERIAUSIAS limonadas – „Chelsea“ netvarkinga prijuostė

 • 31 gegužės, 2024


Limonadas yra puikus vasaros gėrimas, pagamintas tik iš trijų ingredientų: saldus, aitrus ir gaivus!

Ieškote linksmesnių vasaros gėrimų? Išbandykite šį paprastą „Pina Colada“, „Sherbet Punch“ arba „Jamba“ sulčių „Caribbean Passion Moothie“ kopiją.

Limonado receptas ąsotyje su šviežiomis citrinomis.

Geriausias limonado receptas

Kiekvieną vasarą mano vaikai mėgsta pardavinėti gėrimus ir skanėstus mūsų mažoje aklavietėje. Praėjusią vasarą nusprendžiau, kad laikas atsisakyti parduotuvėje pirktų mišinių ir sukurti jiems naminio limonado receptą.

Geros naujienos? Jų mažas stendas dabar žinomas visame kaimynystėje ir aplinkiniuose kvartaluose, nes turi geriausia limonadas. Blogos naujienos? Mano vaikai daugiau net nelies parduotuvėje pirktų daiktų. Ir tai yra bloga žinia, nes išspausti sultis, kurių reikia norint neatsilikti nuo jų vartojimo, yra, tiesą sakant, varginantis!

Šį limonado receptą paruošti paprasta, bet skonis nuostabus! Jis išlaiko teisingą saldaus ir aštraus balansą – be galo tobulas karštą, saulėtą dieną, ypač jei patiekiamas kartu su „Frozen S'mores“!

Kodėl verta vadovautis mano receptu?

Gerai, išgirsk – gali skambėti keistai, bet pridėjus tik a mažas žiupsnelis druskos išgerti nėra kažkas, ko dažnai matote, tačiau tai daro stebuklus! Truputis tikrai gali sustiprinti skonį ir neleisti aitrumo per daug.

Dar vienas dalykas – siūlau po truputį pilant vandenį ir paragaukite eidami. Taip negausite per daug atskiesto gėrimo; galite sustoti, kai tai jums tinka!

Visi šio recepto ingredientai yra paruošti, kad būtų lengva surinkti.

Ingridientai

 • Paprastas sirupas: Sumaišykite cukrų su vandeniu, kad gautumėte paprastą sirupą, naudodami lygias dalis, kad suteiktumėte gėrimo saldumo ir subalansuotumėte citrinos aitrumą. Kaitinkite mišinį, kol cukrus ištirps – nereikia virti. Patarimas: Pasigaminkite papildomai, kurį laiką pasiliksite ir naudokite kitiems gėrimams arba šiame skaniame Mango sorbete.
 • Šviežia citrina: Jūsų limonadas iš tikrųjų išsiskiria naudojant šviežią, neišpilstytą į butelius, citrinos sulčių. Tai suteikia jūsų limonadui ryškų ir aštrų skonį.
 • Saltas vanduo: Įpylus šalto vandens, citrinos ir cukraus mišinys atskiedžiamas iki tobulo stiprumo. Palaipsniui įpilkite vandens ir ragaukite, nes reikiamas kiekis gali skirtis priklausomai nuo to, kaip limonadas patinka ar saldus.

GREITAS PATARIMAS

Prieš patiekdami įdėkite ledo. Jei neketinate gerti limonado iš karto, į kiekvieną stiklinę, o ne į visą ąsotį, įdėkite ledo. Tai neleidžia limonadui drėkinti tirpstant ledui.

Šiam limonadui spaudžiamos citrinų sultys ir paprastas sirupo mišinys.

Kaip pasigaminti naminio limonado receptas

 1. Paruoškite paprastą sirupą: Į puodą lygiomis dalimis suberkite cukrų ir vandenį. Kaitinkite, kol cukrus ištirps, retkarčiais pamaišydami, kad cukrus greičiau ištirptų ir neįkaistų.
 2. Išspausti citrinas: Paimkite 1 puodelį citrinos sulčių iš citrinų. Prieš spausdami citrinas apvoliokite ant stalo, kad gautumėte kuo daugiau sulčių.
 3. Sumaišykite: Į ąsotį įpilkite citrinos sulčių. Supilkite atvėsintą paprastą sirupą ir lėtai įpilkite šalto vandens. Ragaukite, kol jums patiks tobulai.
 4. Atvėsinkite ir patiekite: Įdėkite limonadą į šaldytuvą, kad atvėstų, arba patiekite iškart ant ledo.

GREITAS PATARIMAS

Kad limonadas nesušlaptų, dalį jo užšaldykite ledo formelėse ir šiuos šaldytus kubelius naudokite kaip ledą. Taip limonadas išlieka skanus net ledui tirpstant.

Sirupas ir sultys sumaišomi.

Pakeiskite dalykus!

 • Garnyrai: Apibarstykite stiklines cukrumi arba papuoškite citrinos griežinėliu. Taip pat galite įdėti uogų, ananaso griežinėlį ar mėtų lapelį, kad atrodytų puošniai!
 • Šaldytas Slushy limonadas: Sumaišykite limonadą su ledu, kol jis pasieks purų konsistenciją, kaip šis citrinų uogų slusis.
 • Pridėti vaisių: Padarykite savo limonadą įdomesnį pridėdami persikų, aviečių, mėlynių ar braškių. (Šis braškių limonado receptas yra labai mėgstamas mano namuose!)
 • Pridėti žolelių: Pridėkite šviežių žolelių, pavyzdžiui, baziliko, mėtų ar levandų, kad suteiktumėte savo limonadui unikalų skonį.
 • Putojantis limonadas: Vandenį pakeiskite gazuotu vandeniu, kad jis būtų putojantis. Tai smagu ypatingoms progoms.
 • Padarykite kreminį: Sumaišykite limonadą su kaušeliu vanilinių ledų, kad gautumėte kreminį, pieno kokteilį primenantį gėrimą. (Kaip „Chick-Fil-A“ matinis limonadas!)
 • Pasigaminti stiklinę limonado „Receptas“: Tiesiog spustelėkite „spausdinti“ žemiau esančioje recepto kortelėje, tada nustatykite porcijos dydį į 1 ir vadovaukitės pakeistais kiekiais!

Linksmas faktas: Nepaisant pavadinimo, braziliškas limonadas iš tikrųjų gaminamas su laimais, o ne citrinomis!

Limonadas ąsotyje, paruoštas patiekti, papuoštas šviežiomis citrinomis.

Patarimai, kaip pasigaminti geriausią limonadą

 • Pasirinkite tobulas citrinas: Pasirinkite citrinas, kurios yra sunkios dėl savo dydžio, lygia oda ir visiškai geltonos, be žalių dėmių. Paprastai jie būna sultingesni, jei spaudžiant yra šiek tiek minkšti.
 • Naudokite šviežias citrinas, o ne išpilstytas sultis: Geriausiai skanios šviežios citrinos sultys. Supakuotos sultys arba sultys iš koncentrato nėra tas pats.
 • Sureguliuokite saldumą: Pakeiskite gėrimo saldumą, įpilkite daugiau vandens, jei jis per saldus, arba pagaminkite paprastesnį sirupą, jei norite, kad jis būtų saldesnis. Pradėkite nuo mažiau vandens ir palaipsniui įpilkite daugiau, kol jis jums patiks.
 • Įrankiai: Jei limonadą gaminate pakankamai dažnai, apsvarstykite galimybę įsigyti a gera sulčiaspaudė. Sėklas nukoškite, bet jei jums patinka, palikite minkštimą.

SANDĖLIAVIMAS

Limonadą laikykite uždarame ąsotyje arba butelyje (šaldytuve) be ledo iki 4 dienų. Kai būsite pasiruošę patiekti, tiesiog užpilkite ant ledo ir mėgaukitės!

Daugiau gaivinančių gėrimų

Limonado receptas

Limonadas yra puikus vasaros gėrimas, pagamintas tik iš trijų ingredientų: saldus, aitrus ir gaivus!

Limonado receptas

Limonadas yra puikus vasaros gėrimas, pagamintas tik iš trijų ingredientų: saldus, aitrus ir gaivus!

Instrukcijos

 • PAPRASTAS SIRUPAS: Mažame puode sumaišykite 1 puodelį vandens ir 1 puodelį cukraus bei žiupsnelį druskos. Padėkite ant vidutinės-lėtos ugnies ir maišykite, kol cukrus ištirps. Nukelkite nuo ugnies ir atidėkite į šalį, leiskite atvėsti 10 minučių. Dedu į šaldytuvą.

 • SURINKITI: Pradėkite į ąsotį įpylę 1 puodelį šviežiai spaustų citrinų sulčių. (Aš myliu šią sulčiaspaudę). Tada supilkite visiškai atvėsusį paprastą sirupą. Sumaišykite 3 puodelius vandens ir palaipsniui įpilkite iki 2 puodelių, gerai išmaišykite ir ragaukite po 1/2 puodelio, kad gautumėte būtent tokį, koks jums patinka!Atminkite, kad ledas jį dar labiau drėkins. Prieš patiekdami gerai atvėsinkite.
 • MĖGAUTIS: Supilkite ant ledo ir mėgaukitės!

Recepto pastabos

SANDĖLIAVIMAS: Limonadą laikykite uždarame ąsotyje arba butelyje (šaldytuve) be ledo iki 4 dienų. Kai būsite pasiruošę patiekti, tiesiog užpilkite ant ledo ir mėgaukitės!
Linksmas patarimas: Kad limonadas nesušlaptų, dalį jo užšaldykite ledo formelėse ir šiuos šaldytus kubelius naudokite kaip ledą. Taip limonadas išlieka skanus net ledui tirpstant.

Mitybos faktai

Patiekimas: 1patiekimas | Kalorijos: 103kcal | Angliavandeniai: 27.1g | Baltymas: 0.1g | Riebalai: 0.1g | Natris: 291.2mg | Pluoštas: 0.1g | Cukrus: 25.7g

Mes darome viską, kad pateiktume tikslią mūsų receptų mitybos analizę. Mūsų mitybos duomenys apskaičiuojami naudojant trečiosios šalies algoritmą ir gali skirtis, atsižvelgiant į individualų gaminimo stilių, išmatavimus ir ingredientų dydžius. Naudokite šią informaciją palyginimui ir, jei reikia, pasikonsultuokite su sveikatos priežiūros specialistu dėl mitybos patarimų.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita