0

ES – dešinė pakreipta į audringas jūras – Astroinform su Marjorie Orr

  • 4 birželio, 2024


Apklausų duomenimis, artėjantys ES rinkimai rodo populistų pergalę, o žalieji bus daugiausiai pralaimėjusių. Beveik pusę iš 720 parlamento vietų galėtų užimti populistinės dešiniosios partijos, o partijoms, kurioms vadovauja italė Giorgia Meloni ir prancūzė Marine Le Pen, sekasi gerai.

NB. Apklausos turi būti gydomos kibiru druskos.

Žvelgiant į 1957 m. gruodžio 31 d. 23 val. Briuselio ES diagramą aišku, kad 2021–2026 metai yra patys kritiškiausi jos istorijoje. Galbūt nebūtų per daug sakyti, kad taip yra, kai blokas kovoja už savo sielą.

ES diagramoje yra dvi pagrindinės konfigūracijos – viena yra 8th namas Jautis Mėnulio opozicija Neptūno aikštė Urano opozicija Venera – fiksuota, nelanksti, slapta, pernelyg optimistiška grynųjų pinigų fronte. Kitas yra 12th namas Plutono aikštė Marsas ginčytiname Šaulyje 3rd – tai gali reikšti korupciją ar nešvarius sandorius tarp scenų. Abu aukščiau išvardyti dalykai rodo aiškų nemėgimą pokyčiams ir skaidrumui.

Nuo 2020–2021 m. ne tik tr Uranas barškina Mėnulį, Uraną ir Venerą. Saulės lanko Marso kvadratas Saulės lanko Plutonas taip pat susidūrė su ES fiksuotomis planetomis nuo 2020–2021 m. – SA Plutonas siekia pasipriešinti 8th namas Mėnulis iki 2025 m., o tai atneš išskirtinį ekonominį spaudimą, kuris padidės, kai SA Marsas susijungs su spekuliaciniu 5th namas Venera 2026 m.

Ir norint viską užbaigti, Uranas virs Dvyniais, pradės barškėti 12th namą Plutono aikštėje Marse iki 2026–2027 m., kad paūmėjimo, didelės įtampos, rizikos ir galbūt paslapčių ištrauktų į viešumą laikas. Tr Plutonas taip pat yra 2 kvadratasnd namas „Neptūnas“ 2026/27 finansinėms panikoms.

Paviršutiniškai pažvelgus, Le Pen šiais metais bus viena koja į priekį, viena koja atgal, o 2026–2027 m.

Meloni atrodo mažiau sutrikę.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita